İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Bugün okudum ben de. Seneye ödeyin diyor(ocak 2014)

Maalesef yanıltıcı reklam. Kampanya koşulları şu şekilde

Paraf ile Gold.com.tr’den şimdi al 2014’te öde, üstelik + 4 taksit ayrıcalığıyla!

• Kampanya 12 Ağustos-12 Eylül 2013 tarihleri arasında kampanyaya dahil Gold.com.tr adresinden Paraf POS’larından yapılacak 100 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.
  • Otomatik olarak gerçekleşecek artı 4 taksit kampanyası 2-12 taksit arasında geçerli olacak olup kampanya artı taksit eklenmiş olarak 16 taksit ile sınırlıdır.
  • Kampanya kapsamında yapılacak taksitli harcama tutarları 2014 Ocak ayındaki ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Kampanyaya ParafPara kullanılarak yapılacak işlemler dahil edilmeyecektir.
  • Parafly ve Business kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahildir.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Eveeett.... Ortalık iyice kızışmaya başladı.

Piyasaya girip, paya ortak olmak isteyen firmalar da gözünü açtı. Yavaş yavaş hTC, Samsung hegamonyası bitecek anlaşılan.

Karşınızda huawei ascend P6

4.7" HD 1280x720 hücre-içi LCD

Android 4.2.2

1.5Ghz Quad Core işlemci

2 GB RAM

8 GB ROM > 32GB'a kadar hafıza kartı desteği

5 MP ön kamera,

8 MP arka kamera,

1080p video kayıt+oynatma

2000 mAh batarya

132,6 x 65,5 x 6,18 mm. ölçüler

Fiyat: 999 TL.

gsmarena_0031371651521.jpg

http://shiftdelete.net/huawei-ascend-p6nin-turkiye-fiyati-46619.html?ref=promo

Yorum bağlantısı
Önder Kuru
(düzenlendi)

ascend P1 bile beni cezbetmişken bu çok çok güzel... :wub:

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Gelelim GM Discovery'i Discover etmeye, öncelikle şunu söyleyim ben telefonu eşime hediye olarak aldım, ancak o "al sen kullan" (yine kandırdı beni) demesine rağmen kendisine tahsis ettim.

İşçilik: Kapağa General Mobile yazmışlar, harfler arasında boya geçişleri var, eşim fark etmedi bile, sorun sayılmayabilir. Kabaca incelememde başka bir yerinde işçilik ile ilgili sıkıntı görmedim.

Hız: Rom, jeli biyn, arayüz, stabilite olaylarından pek anlamam, benim direnişçi 5800 ile de kıyaslayacak değilim ama yeterli performansı sunduğu kanaatindeyim. Elektronik marketlerde, eşte dostta incelediğim cihazlardan eksiği yok.

Fotoğraf Kalitesi: Şu ana kadar gördüğüm en dandik yanı o. Kumlama yapıyor, az hareketli çekimlerde bile bulanık çekiyor, çekimler arası mesafe uzun sayılır. Ama bu dandik yönü yüzünden bu telefondan vazgeçilmez.

Genel Kanaat: S3 kullanıcısı kuzenim telefonu tuttuğunda ilk yorumu "ne kadar ince" olmuştu. Mavi olarak sunulan renk mavi değil Turkuaz ve çok hoş. Detaylarda işçilik ile ilgili küçük sıkıntılar olsa da bu hız canavarı kesinlikle satın alınmayı hak ediyor. Fiyatı 1.000 TL olsa rakipleriyle kıyaslayın, hangisi size hitap ediyorsa onu alın derdim ama bu fiyata bu F/P kralı cihaz kesinlikle kaçırılmamalı.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Gönderilen Resim

Sol galaxy mega sağ note 2.

Gönderilen Resim

Sol htc one sağ htc Butterfly. Bence Butterfly kesinlikle onedan cok cok daha güzel. Gönderilen ResimGönderilen Resim

Gönderilen Resim

Buda Butterfly fiyati.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Tip güzel ama One la kıyaslayacaksan Butterfly S olacakki tamam olsun, buda süper ama az geride, fiyattıda güzel :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Discovery furyasına adım atmak üzereyim, eşime puan indirimiyle 999 liraya S4 mini alacakken bunu gördüm, 549 liraya böyle bir telefon hiç fena durmuyor, teknoseyir al diyorsa alınır. 4s'e zamanında 2 bin bayılmıştık bundan 4 tane ediyor nerdeyse, umarım bir problem yaşamayız, yaşarsak da telpa fena bir firma değil.

Yorum bağlantısı

Discovery furyasına adım atmak üzereyim, eşime puan indirimiyle 999 liraya S4 mini alacakken bunu gördüm, 549 liraya böyle bir telefon hiç fena durmuyor, teknoseyir al diyorsa alınır. 4s'e zamanında 2 bin bayılmıştık bundan 4 tane ediyor nerdeyse, umarım bir problem yaşamayız, yaşarsak da telpa fena bir firma değil.

Aldım canavar gibi makina. Sorun yaşanırsa da yarım milyarlık sorun yaşanır en fazla, birşey etmez.

Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Aldım canavar gibi makina. Sorun yaşanırsa da yarım milyarlık sorun yaşanır en fazla, birşey etmez.

Ben de bugün siparişi verdim, İnşallah yarın elimde olacak. Siyah renk :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sizde alında detaylı yorumları görelim, çünki daha şantiyedeyim, eve gidince hanım benim One ı görücek ve çıram yanacak  :D  şimdiden söndürme çalışmalarına başlıyım ben.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Siparişi verdim hızlıal.com'dan 2 Eylül'de stoğa girecekmiş bakalım inşallah memnun kalırız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Alanlara hayırlı olsun arkadaşlar, detaylı yorumları merakla bekliyoruz tabii :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ben de bugün siparişi verdim, İnşallah yarın elimde olacak. Siyah renk :)

Siparişi verdim hızlıal.com'dan 2 Eylül'de stoğa girecekmiş bakalım inşallah memnun kalırız.

Discovery'yi keşfederken forumu unuttunuz bakıyorum

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Huawei lerin yenilerine balıklama atlamamak gerek.. 

Benim kullandığım U8800, Discovery almaya gerek kalmayacak kadar başarılı ancak Mert Bilgin'e 8850 aldık ve inceledik, benimkinin yanında çok zayıf kaldı.. Çok yavaştı.. 

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Huawei leri uzunca bir süredir takip ediyorum...En büyük hatam Polonya da iken gördüm ve nasıl almadım ah ah...Bu takip aşaması aslında orada başladı...Ne len bu dedim almadım...Buradaki fiyatların yarısıydı...

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...