İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

Yani, çıkardığı ilk kaliteli android telefonlardan. Androidden önce hTC windows mobile telefonlar çıkarırdı. Android çıktıktan sonra hTC android denemeye başladı ve iyi donanıma sahip desire, desire hd gibi modeller çıkmaya başladı.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Değiştirmeyi düşünmüyorsan root'layabilirsin bence. Garantinin geçersiz kalıp kalmayacağı muamma zaten.

Değiştireceksen kurcalamaya gerek yok.

Yorum bağlantısı

Hizlial da on talep topluyor. Hazırdan satan yer lazım.

hizlial.com'dan telefon gelmiş eve, ama hala 2 Eylül tarihinde stoklarda olacak diyor.

Yorum bağlantısı

İlk ön siparişler 13 ağustos olması lazımdı. Bu ikincisi olabilir. Akadaş s3 almıştı kasko yaptırdı. Telefon şarj yerinden mi ne arıza yaptı kaskodan yapıyolar şimdi. Kuzeni htc one x almıştı ekranı kırıldı 500 lira sanırım cepten verdi. 

Yorum bağlantısı
Aydın Sert

hizlial.com'dan telefon gelmiş eve, ama hala 2 Eylül tarihinde stoklarda olacak diyor.

Bilal Bey telefon nasıl inceleme şansınız oldu mu?

Yorum bağlantısı

Ben dışarıdayım, eve gelmiş. Eşim mesaj gönderip duruyor, konuşulanları SMS'e çevirme özelliğiyle. Sabırsızlanıyorum görmek için :biggrin:

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Arkadaş onca düğün dernek doğum vs. altın almaktan, para takmaktan çöktük kendi ihtiyaçlarımızı(sanki çok ihtiyaç da) karşılayamıyoruz... Şeytana uyduracaklar ondan sonra borçlar gelince de şeytan kıs kıs gülecek arkamdan... :seytan::spiteful: :spiteful:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hayırlı olsun, detay alalım, ama sen daha discover edememişsin cihazı  :biggrin:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Arkadaş onca düğün dernek doğum vs. altın almaktan, para takmaktan çöktük kendi ihtiyaçlarımızı(sanki çok ihtiyaç da) karşılayamıyoruz... Şeytana uyduracaklar ondan sonra borçlar gelince de şeytan kıs kıs gülecek arkamdan... :seytan::spiteful: :spiteful:

Aldıktan sonra bende baktım ki kredi kartıyla aldığım herşeyi ertelemişim. Yılbaşında 400 TL borç ile açılacak ekstreler, Ankara'nın soğuğu nedeniyle gidecek milyarlarca liralık gaz+ konut kredisi borcu. Yani kısacası sahip olduklarımız bize sahip oluyorlar, onları almak için yaşar hale geliyoruz.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Aldıktan sonra bende baktım ki kredi kartıyla aldığım herşeyi ertelemişim. Yılbaşında 400 TL borç ile açılacak ekstreler, Ankara'nın soğuğu nedeniyle gidecek milyarlarca liralık gaz+ konut kredisi borcu. Yani kısacası sahip olduklarımız bize sahip oluyorlar, onları almak için yaşar hale geliyoruz.

Bende de var bir kaç ertelemeli ödeme :( ... Şu düğünler 1-2 yıl ara verse o bile yetecek aslında da... Bu arada telefonun fotolarından ziyade telefonun çektiği fotoları(makro, karanlık, seri çekim vs.) görmek isterim çünkü bir çok yerde olumsuz yorumlarda en önde fotoğraf kalitesi geliyor. S3 mininin 5Mp'lik kamerasıyla çekilen fotolar çok güzeldi (özellikle yakın çekimler) eğer o netliği görürsem şartları zorlarım gibime geliyor...

Yorum bağlantısı

Bende de var bir kaç ertelemeli ödeme  

Paraf işin suyunu çıkartmış tam 12 ay erteliyor, Gold bilgisayar'da. Ağzımın suyu aktı.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

geçen gün note2 aldık baya güzel telefonmuş kalem olayı na bittim :D rakam çok uyguna denk geldi vatan dan 

Yorum bağlantısı
Önder Kuru
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...