İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Aydın Sert
(düzenlendi)

Evet Bilal bey, konuyu biliyorsunuz zaten, Huawei'den sonra bu telefonu düşünür oldum, özellikleri ve boyutları S3 ile hemen hemen aynı. Alınabilitesi yüksek bir ürün. Bir de piyasada bulup görüp elleyebilsek (Klasik Türk tipi,görmeden-ellemeden almam :D)

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

shift delete  de bir yorum okudum gerçekten güzel olduğunu söylüyor. Yanlız bu kullanıcının şansına ölü piksel varmış bir kaç sıkıntı yaşamış TELPA ile. Onun haricinde (Ha bir de kamerayı begenmemiş) özellik olarak F/P oranı çok iyi diollar.

Yorum bağlantısı
Mert Bilgin Irmak

Bizim Mert galiba golddan aldı. Dün geldi telefon.

Gold'un internet mağazasında bitmiş abi. Diğer türlüsü de burada yok.

Biz aldık yarım saat sonra bitti Bir tane daha bulmam lazım :( Yoksa elimde ki General Mobile Discovery gidecek 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bugün çalışırken gördüm telefonu.. 

Mert'in yorumu da şuydu, babamın S3'ten hızlı... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Telefondan birkaç arkadaşım sordu nasıldır diye. Bulabilirseniz kaçırmayın dedim. Gerçekten kaçmaz. Mavisi çok güzel bence. Tasarım one x'e benziyor zaten. 

Yorum bağlantısı

Evet Bilal bey, konuyu bilyiorsunuz zaten, Huawei'den sonra bu telefonu düşünür oldum, özellikleri ve boyutlatı S3 ile hemen hemen aynı. Alınabilitesi yüksek bir ürün. Bir de piyasada bulup görüp elleyebilsek (Klasik Türk tipi,görmeden-ellemeden almam :D)

1 adet sipariş verdim, 100 TL'de puan veriyor.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bu arada Turkcell internette bir geri sayım başlatmış. Tarihe tanıklık etmeye hazır mısınız diyor. 1 gün sonra açıklayacaklar.

Muhtemelen şu yerli akıllı telefon Gebze geliyor. 500-600 arası fiyatı olur diyorlar. Bakalım o neye benzeyecek. Discovery ile çarpıştıririz.

Türkiye'nin ilk yerli akıllı telefonu: Turkcell T40

TURKCELL T40

T_40_turkcell_001.png

https://www.youtube.com/watch?v=-SRuNeTLCkU

U9ahDpU.png

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

10.85 mii discovery 7.5 mm

:D

Tırt çıktı bu. Discovery ile kıyaslayacaksak fiyatının en fazla 400 TL civarında olması şart. İnternette yazdığı gibi 550-600 TL civarında çıkarsa elde kalır. Discovery ile çarpışması kötü oldu.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Güzel girişim bence. Satış rekoru kırmasa da belli bir kesime rahatlıkla satar.

Yorum bağlantısı

Merhabalar,

Vodafone cihaz kampanyasından iki adet telefon beğendim. Ancak aralarında seçim yapmakta zorlanıyorum. (Sony Xperia L vs. Samsung S4 mini) Kullananlar, tavsiyesi ve görüşleri olanlar var mı? Hangisi daha uygun? Bunun dışında max. 1.000 TL ye kadar tavsiye edeceğiniz başka modellere de açığım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

yakın zamanda s4 mini aldım. telefon güzel fakat benim gibi alo deyip bir iki mesaj atıyorsanız bu kadar para vermeye hatta akıllı telefon almaya gerek yok.pişmanım o kadar para verdiğime.

lakin akıllı telefonda ısrar edenler için özellikle kamera farkıyla s4 mini bu fiyata alınabilecek en iyi telefon

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Fiyat olarak S4 mini biraz daha pahalı ancak Xperia L de oldukça yeni ve fiyatı uygun bir model. Birebir telefonculara gidip incelesem sanırım daha iyi olabilir. Bu arada kampanyadan almaktan vazgeçtim. En az 2 yıl kendilerine mecbur bırakıyorlar bu kampanyalarda operatörler. Fiyatta da çok bir indirim olmuyor. 100 TL gibi bir şey. Kızar yada sıkılırsanız zararlı çıkıyorsunuz :(

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Telefon ya peşin, yada kredi kartıyla taksitle alınır, operatör kampanyaları her şekilde kazıktır zaten.

Yorum bağlantısı

Desire HD için en kısa zamanda Android 4 (ICS) güncellemesi gelecek. Net zaman belli değil. O yüzden alınabilecek en iyi telefonlardan birisi bu. Güle güle kullanın. Boyutları, tasarımı sizi memnun ediyorsa diğer kısımlarda sizi kesinlikle üzmeyecektir.

Bir seneden fazla oldu kullanıyorum hala,çok şükür bugüne kadar bir sıkıntı olmadı.Kamerası kalitesi çok güzel hd çekim yapıyor. 

Android güncellemesi gelmedi maalesef hiç,aslında güncelleme alacakların içinde vardı,sonradan noldu bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Desire HD efsane modellerden. hTC'nin "neymiş ki la bu android bi bakalım" dediği modellerden. :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...