İçeriğe Yönlendir

Sizce Cms 40 Almalıyım ?

Murat SÜSLÜ

Recommended Posts

Murat SÜSLÜ

Biliyorsunuz ki şahinim var daha önceden cms 40 takmıştım sonra kapaklara geri döndüm taksam mı takmasam mı diye düşündüm işin içinden çıkamadım ben bir fikir alayım sizden dedim :)

52874910150731585122552.jpg

31930710151015300002552.jpg

CMS 40 larla beyaz yanak takmayı düşünüyorum yine ama takıyım mı diyede düşünüyorum cms 40 ları :)

Yorum bağlantısı
Murat SÜSLÜ

Ayyy aman aman benden uzak olsun o jantlar :D

ben basmayı düşünmüyorum şimdi basma işine girersek o jantları koyduktan sonra arka çamurlukları çekiçlettirmek gerekir orjinallik bozulur olmaz yani cms 40 dan başka jant takmam :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

ha yeni jant alınmıyacak eldekiler takılacakmış. bence kapakla daha güzel şuan. klasik havası var. şahin bile olsa :)

Yorum bağlantısı
Murat SÜSLÜ

ha yeni jant alınmıyacak eldekiler takılacakmış. bence kapakla daha güzel şuan. klasik havası var. şahin bile olsa :)

Elimde yok ama alıp takıcam inşallah

Kesinlikle kapaklı kalsın o zaman. Daha orjinal.

Bakalım çoğunluğa göre yapıcaz bişeyler :)

Yorum bağlantısı
Mert Dinçol

Ben de orijinal kapakları beğendim jant işine hiç girmeyin..

Yorum bağlantısı
Murat SÜSLÜ

Alınacaksa farklı alternatiflere yönel bence çünkü cms ler çok klasik olmaya başladı ve görselliğini yitirdi. Ayrıca brock vs düşünürsen yayla birlikte çok güzel olur çamurluk falan çekiçlettirmezsin.

Ama ucuz paralara şahine yakışacak en güzel jant bu olduğundan bu seçeneği koydum bi tek param olsa gidip çoktan brock almıştım valla :D

bence cms 40 şahine en güzel giden jant :nazar: :nazar: aracın da çok temiz maşallah güle güle kullan

Bende seviyorum valla beyaz yanaklarla eski günlerime geri döneyim diyorum aslında :(

Ben de orijinal kapakları beğendim jant işine hiç girmeyin..

Çoğunluğu bekliyorum oy çoğunluğuna göre yapıcaz bişeyler :D

Oz.

Neyyyy o.z mu ? illa yayları kesip basıcaz yani mr.bayur? :D

Orjinal daha güzel bence böyle kalsın.

Hadi bakalım beğenileri bekliyoruz :)

Yorum bağlantısı
Murat SÜSLÜ

Oz alınca yaya dokun mu diyorlar? Oz lu olsun bizim olsun

Çağlar abi sende Oz takınca ben kaşınmazmıyım jantlardan sonra namiştaine giderim sonra sende her hafta ön takım yaparım arabaya :D

İşin içinde maddiyat varsa en düşük bütçeli ürün bile gözüne daha çok yakışacaktır o zaman cms de alma bu haliyle kalsın. :)

ama jant takmam lazım her hafta arabamı cilalarken çelik jantta cilalamak istiyorum artık kaşıntım tuttu valla sorma :D

Yorum bağlantısı
Murat SÜSLÜ

sac jantını boyat, vernik te attır, sonra cilallarsın bol bol

CMS 40 Alıyorum inşallah ilerde ford uma Oz takarım :)

O zaman acele etme bütçeni düzelt brock al kardeşim. En azından yakışır aracına. :)

Biraz cms 40 larla güzel olur diye düşünerekten cms 40 a evet diyorum ve yakın tarihte hesap kitap yapıp cms 40 alıyorum :)

Yorum bağlantısı
Murat SÜSLÜ

Napıyım abi demedin ki "kardeşim ehliyetten 200 lira açığını ben veriyim sen bana sonra verirsin satma jantlarını"diye :D

Yorum bağlantısı
Murat SÜSLÜ

Lan renkli cam alıcam dedin diye vermedim ben bikere terbiyesiz :D

cam 100 lira aslında cam için vermen lazımdı niye böyle yaptın anlamadım :D

Yorum bağlantısı
Cüneyt Işıkkent

bu kapaklı jantlarla emekli memur arabası gibi duruyor yaşınada bakarsak jantlar takılmalı derim ;)

Yorum bağlantısı
Murat SÜSLÜ

bu kapaklı jantlarla emekli memur arabası gibi duruyor yaşınada bakarsak jantlar takılmalı derim ;)

Eski nostaljik taksicilerin arabası gibi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

şahana cila? çbs belcoyu suya katacan, fırça ile iyice ovalayacan, ardından da gazlı bez ile tamama erecen, fazlası zarar.....

Yorum bağlantısı
Murat SÜSLÜ

Süslü Verdiğim cilayı döndünmü kaput tavan ve bagaja ?

Yok yarın inşallah havaları görmüyomusun nasıl kötü :(

şahana cila? çbs belcoyu suya katacan, fırça ile iyice ovalayacan, ardından da gazlı bez ile tamama erecen, fazlası zarar.....

Eski şahinciler bilir :D gazlı bez yapıcam inşallah abicim bi tane asıcam onu güzel 1-2 gün gezdiricem kurutucam :D

tabi yaa cilasız şahanmı olur yaaa :D

Meg 66 nxt Offf bee ne günlerdi :))

Yorum bağlantısı
Murat SÜSLÜ

Ulen nxt bitti beyaa :) Şahin Allahtan doğan filan değil :)

Doğan olsa mercedes gibi yapardım heralde ben onu abi :D

Yorum bağlantısı
Murat SÜSLÜ

Farkı yok ulen zaten Mahalledeki mercedeslerden bakımlı senin Taka :D

He yaa :) bu pazar sabahı erken kalkıp kasımpaşa shellde arabamın koltuklarını söküp taban halısını söküp temizlemek istiyorum inşallah

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Cms40 dediğimiz jant ferrarinin jantının replikası olması gerekli ve kuş serisine yakışır. En boyut 16 olmalı ama ;)

Yorum bağlantısı
Murat SÜSLÜ

Cms40 dediğimiz jant ferrarinin jantının replikası olması gerekli ve kuş serisine yakışır. En boyut 16 olmalı ama ;)

Abi nakit durumumu ayarlarsam eğer güzel bi 15-16 jant koyucam headers egzozumla beraber şimdilik çelik jant mı çelik jant olsun diyerekten cms 40 candır diyorum :)

CMS 40 Tofaş Şahin-S-Doğan-Doğan-L-SLX-Kartal-L-SLX dünyasında candır :D :D :D

CMS 40 ı sanki fabrika koymuş :)

Yorum bağlantısı
Murat SÜSLÜ

Bi arkadaşıma momo jant alıcam arabasındaki cms 40 larıda ben alıcam yakın tarihte taktırırım heralde :)

Yorum bağlantısı
Murat SÜSLÜ
(düzenlendi)

40 ıma gelmeden görmek istiyorum artık :D

Kardeşine borç para verirseen alır takarız 40 ına girmeden :D

tarihinde Murat SÜSLÜ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...