İçeriğe Yönlendir

Yeni Vw Beetle

Sami Demirpaz

Recommended Posts

Sami Demirpaz
(düzenlendi)

Yeni Beetle 1.2 TSI ve 1.4 TSI motor secenegi ile tekrar piyasaya giriyor..

Yenilenen Beetle 2 ayri donanim modeliyle hayranlarinin karsisinda..

Design modelinde olabilecek butun ozellikler barinirken, guvenlik Beetle ve Design modellerinde sabit tutulmus..

Design modelinde dikkatimi ceken ozelliklerden bazilari :

17'' alasim jantlar

Radyoya entegre 6li CD Changer

Turbo basinci, yag sicakligi ve kronometre iceren ek gosterge paneli

3 renk secenekli ambiyans ic aydinlatma

Spor arka spoiler

1.2 TSI de hem manuel hemde DGS secenegi sunulurken, 1.4 TSI sadece DSG ile gelmis.

En begendigim yonu ise 1.4 TSI 160 PS olmasi. 8.3 sn 0-100 verisiyle Scirocco ile ayni motora sahip bu arac cok can yakabilir.

22.000 Euro 'dan baslayan fiyatlarla..

http://binekarac.vw.com.tr/the-beetle-main.aspx

cpyw3.jpg

cpyxj.jpg

cpyzv.jpg

tarihinde Sami Demirpaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Parayi bulursam benim altimda bile gorursunuz ahahaha :) Cok begendim..

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

İlk fotoğrafta Steve Jobs mı tanıtıyor? :p

Sanirim evet :)

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
(düzenlendi)

Ic kisimda direksiyon ve ek gostergeler, dis kisimda spor spoiler gercekten cok hosuma gitti..

Belki olmeden once bu tanitim yapildi, cunku VW Turkiye resmi sitesinde bile bu arac var demekki bizden siparis almaya basladiklarina gore 2010 yilinda felan cikti bu arac yurtdisinda heralde ;)

tarihinde Sami Demirpaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Yazilimla 200 bg yapilir yolda tokat manyagi yapilir vosvosla.. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Doğuş getirmiyordu. 2 senedir var. 1.6 tdi de var. Ama getirmemişler.

Fiyat uygun.

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

böyle küçük keyifli karakter sahibi ama pahalı oyuncak arayan bayanlara; New beetle erkeklere; A1 :)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Delikanlı Adamları böyle arabaların içine yakıştıramıyorum :) bir tuhaf geliyor bana içinde kıllı adam görünce :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

jantlar çok tipsiz. tosbaa yapıyorsun retroluk yapıyorsun biraz daha sempatik bi jant koy.

VW-Beetle-2012-0011.jpg

neyse beni duymuşlar galiba :p

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

İnsanın bekar olası geliyor böyle arabaları görünce

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

73,000 Tl ye geliyor cam tavan dahil :s inşallah bir gün olur benimde.

BMW 116 alacak olanlar düşünsün :) Tabi 116/mini/A1 alacak segment fikir değiştirebilir. Ayrıca beetle bu diğer üçünden ciddi oranda büyük ve normal boylu bir araç. Servis ve parça avantajını bahsetmek de lazım.

jantlar çok tipsiz. tosbaa yapıyorsun retroluk yapıyorsun biraz daha sempatik bi jant koy.

VW-Beetle-2012-0011.jpg

neyse beni duymuşlar galiba :p

Bu resimdeki jant orijinal eskinin imitasyonu. İyi fikir olmuş.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Levent Eksen

Bmw'den açılmışken, yeni 320i ve 320d tek fiyat.. İkiside 184 bg, ikisininde 116.900 liste fiyatı var..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bu resimdeki jant orijinal eskinin imitasyonu. İyi fikir olmuş.

Bu arabanın özelliği eskisinin ruhu olmalı zaten o yüzden o jantı ilk başta göremeyince çok saçma gelmişti.

Yorum bağlantısı

Almanya'da TDI seçenekleride var. Birde sports modeli de ayrı bir seçenek halinde sunulmuş.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bmw'den açılmışken, yeni 320i ve 320d tek fiyat.. İkiside 184 bg, ikisininde 116.900 liste fiyatı var..

yani benzinli alma diyorlar, sormadım ama kesin stokta da yoktur benzinli, çoban misali :D

Hocam 1.16d ED anahtar teslim 64bin TL. Focus Titanium dizelden ucuz. Jant kapaklı ama kocaman ekran ve 7 farklı sürüş modu standart. Ben Focus'a tercih ederdim yani... Test ettim direksiyon çok sert geldi yumuşamıyor mu dedim elektroservo yokmuş. Bir de vites kolu çok fazla titriyordu. Tüketim olarak da bindiğimde yol bilgisayarı 11küsür litre gösteriyordu, sıfırlayıp indiğimde 9lt. Aveo'ya göre bayağı sarsıntılı stop edip çalışıyordu bir de.

vay bea, hey gidi günler senesindeyiz, ucuza binmem , ford alayım diyorlar demek artık :nazar:

1.16 ede ye bir bakayım ben :seytan:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...