İçeriğe Yönlendir

Yokohama-Lassa Arası Tercih Yardımı Istiyorum.Fiyatları Nasıl Sizce?

İsmail Avcı

12 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

İsmail Avcı
(düzenlendi)

Arkadaşlar aracımdaki regal (yani dandik marka) lastiklerimin 2 si bitmeye yüz tuttu.bu nedenle 2 adet (yaz) lastik alacağım..yaz lastiği alıyorum forumda kışlık kampanyası var biliyorum ama bana yazlık lazım :p gönül isterdiki en kalite lastik olsun ama şartlar...forumdaki arastımalarım sonucu bu iki marka arasında kaldım,daha çok şuanda yokohama aklımda :unsure2: .işte iki tercih

http://www.hepsibura...tid=otbyty15095

http://www.hepsibura...tid=otysf777099

ikisinin de bayisini aradım ikisi de 180 liradan 8 taksitle alabileceğim söylendi.söküp-takma ,balans, sibop içinde.lassa bayii çok yakında ,yokohama 60 km uzakta .. sizce hangisini alsam daha iyi olur??

tarihinde İsmail Avcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Yokohama.

Ama bayiye gidince ilk iş lastiklerin tarihine bak.

Beklemiş lastik alma. ;)

bunu sordum telefonda yokohama bir gün önceden arayın size yeni getircez dedi :good1:

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

2012 yılı olsa yeter mi yoksa kaçıncı hafta çıkmış olsa??

Yorum bağlantısı

bu tarih işine çok takılmayın...

Raftaki duran lastikle,aracın üstündeki aynı olmaz...

2senelikte olsa alınır...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

evvel zaman önce, gümrükteki bir mevzuat yüzünden ithalatçıların lastikleri 1 seneye yakın antrepoda kalıyor, bunu firsat bilen (çok cinler) Türk imalatçıları, raf ömrü lafını yayıyorlar, devran oluyor şimdi piyasada dillerde, resmen bir yazı görmedim ama, ışık almayan dik depolama raflarında bekleyen lastikler, 3-5 yıla kadar sorun çıkarmaz, çıkarrısa zaten balans tutmaz, kazık gibi sertleşmiştir

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

evvel zaman önce, gümrükteki bir mevzuat yüzünden ithalatçıların lastikleri 1 seneye yakın antrepoda kalıyor, bunu firsat bilen (çok cinler) Türk imalatçıları, raf ömrü lafını yayıyorlar, devran oluyor şimdi piyasada dillerde, resmen bir yazı görmedim ama, ışık almayan dik depolama raflarında bekleyen lastikler, 3-5 yıla kadar sorun çıkarmaz, çıkarrısa zaten balans tutmaz, kazık gibi sertleşmiştir

çok hassas davrandığımız -çok önemli sandığımız böyle şehir efsanelerinin-uydurmalarının olduğu kesin ,ama lastik olunca konu her ayrıntı önemli oluyor bizim için :(:unsure2::fiuw:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...