İçeriğe Yönlendir

Yeni Golf VII (7) Üretilmeye Başlandı Ve 4 Eylül'De Sahneye Çıkıyor...

Abdussamed Acar

Recommended Posts

Hüseyin Matur

Huseyin hocam resimde oyle,yani sol tam,sag cikintili duruyor ama normalde ayni.Yani uretim hatasi varsa sagli sollu var :) Orasi 2 ayri parca ust uste gecmeli yapmislar...

Gel o zaman Yalova'ya bakalım. Hadi. :)

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

AutoShow'da yeni Golf'ün arka koltuğuna oturdum arka tavan aydınlatmaya elimi vurmam ile elimde kalması bir oldu, bu kadar basit bir işçilikle montajı yapılmamalıydı, hemen diğer Golf'ün içerisine oturup onun arka tavan aydınlatmasına baktım acaba aynı durum var mı diye, onda elimi dokunur dokunmaz elimde kalacak bir durum yoktu ancak biraz çeksem oda gelecekti... Demekki 3-5 yıl sonra bu tavan lambaları yolcuların kafalarına düşecek :)

fuurn.jpg

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

Ben de diyordum Çağlar abi ne zaman patinaj çekecek tavan bölgesi ve ekipmanlarda :D

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ben de diyordum Çağlar abi ne zaman patinaj çekecek tavan bölgesi ve ekipmanlarda :D

orta segment aile arabası alıyoruz, 1.6 motorlu, atla deve değil, 60bin TL ler havada uçuyor, az segment yükselince 130bin tL, eski 130.000.000.- milyar.... 100bin TL ye site içinde ev satıyorlar :s

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

orta segment aile arabası alıyoruz, 1.6 motorlu, atla deve değil, 60bin TL ler havada uçuyor, az segment yükselince 130bin tL, eski 130.000.000.- milyar.... 100bin TL ye site içinde ev satıyorlar :s

Çok para abi ama, unutmamak da lazım. Demir cevheri 2008'deki fiyatının şuan tam 2 katı.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

AutoShow'da yeni Golf'ün arka koltuğuna oturdum arka tavan aydınlatmaya elimi vurmam ile elimde kalması bir oldu, bu kadar basit bir işçilikle montajı yapılmamalıydı, hemen diğer Golf'ün içerisine oturup onun arka tavan aydınlatmasına baktım acaba aynı durum var mı diye, onda elimi dokunur dokunmaz elimde kalacak bir durum yoktu ancak biraz çeksem oda gelecekti... Demekki 3-5 yıl sonra bu tavan lambaları yolcuların kafalarına düşecek :)

Eminim o döşeme önceki golfle aynıdır. :)

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Eminim o döşeme önceki golfle aynıdır. :)

Yanyana koyup incelemedim ama sanki önceki kasa biraz daha özenli bir tavan döşemesine sahipti, ama öyle dağlar kadar fark yok şüphesiz, yeni kasada daha kaliteli beklentisi olunca yadırgıyor insan böyle hataları...

Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

Bugün inceledim muazzam bir kalabalık vardı başında, alacak olanlar elini çabuk tutsun, eskiye göre 2 eksisi var sadece, alkantra alanlar azalmış ve naylonumsu kumaş koymuşlar, artıları zaten ortada ben çok beğendim kaliteli ve tasarımı güzel kapı tokluğu, filan eskisi gibi değil demişler bazı 6 sahipleri 10 numara yine kapıları şuan param olsa c sınıfında alacağım araç.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Her çıkan golf modelinde gördüklerim: süsleme artışı, tipin göreceli ama güzelleşmesi ve düşen kalite, eski ruhunu kaybediyor bana göre, 2 önceki kasa daha iyiydi, bilmiyorum bana öyle geliyor, bu ekonomik olaylar zorunlu kalite düşüşünü getiriyor galiba.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Woswos ,golfü sürücü odaklı hale getirmiş bu sefer..Gösterge paneli sürücüye dönmüş ve arkada oturanları iplemeyip kapıda sert plastik kullanmış..Ama başka bir güzellik yapmış arka diz mesafesini artırmış..Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demek yerinde olur galiba

Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

Artık bu plastik olayına takılmamak lazım tasarım, verimlilik ve hayatı kolaylaştıran donanımlar artmış mı artmış tamam bu kadarı yeterli nereye kadar yenileşecek bu araçlar illaki bir sınırı var ve bu sınıra artık dayanıldı.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Bugün inceledim muazzam bir kalabalık vardı başında, alacak olanlar elini çabuk tutsun, eskiye göre 2 eksisi var sadece, alkantra alanlar azalmış ve naylonumsu kumaş koymuşlar, artıları zaten ortada ben çok beğendim kaliteli ve tasarımı güzel kapı tokluğu, filan eskisi gibi değil demişler bazı 6 sahipleri 10 numara yine kapıları şuan param olsa c sınıfında alacağım araç.

21. yy.'da insanımızın otomobil vizyonu :)

Yorum bağlantısı
Ali Erkan Aktaşgül
Araç bi-xenon(ledsiz)+cam tavan+comfortline+TDI+DSG idi,liste fiyatı 69bin lira idi

C sınıfı Hatchback bir araç 69bin tl.. Tehlikenin farkında mısınız? :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Erkan Aktaşgül

Alınganlığa gerek yoktu. Ford'u VW'den daha az eleştirecek değilim fiyatlar konusunda. Benim eleştirim orta seviye olan C sınıfının artık lüks araç fiyatlarıyla satılıyor olması. Hepimiz de kanıksadık 50-60 hatta 70bin tl'lik fiyatları bu segmentte (Şükür ki ben o fiyatlara yaklaşmadım dahi aracımı alırken).

Firmaların test etmek istediği de bu olabilir belki. Ne gariptir ki Citroen'den Skoda'ya, Ford'dan VW'e, Peugeot'dan Hyundai'ye herkes premium marka gibi fiyatlarda burnundan kıl aldırmıyor. Bu markaların hemen hepsinin C segmenti dizelleri en az 50bin tl'den başlıyor.

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt
(düzenlendi)

Almış millet biniyo bile , biraz komik olmuş ama... :biggrin: canım çekmedi desem yalan olur :yes: , satılık golf bluemotion ilanı gelebilir :tongue:

tarihinde Uğraş Özyurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gökhan Kızılkaya

Bu arkadaşlar vw den maaş mı alıyorlar acaba. Bu kadar taraflı inceleme görmedim.6,4 ortalamayı 170-180 le nasıl yakalamış kaç yıldır yenilenmeyen 105 ps TDI de ?Bagaj yeterli diyor focus 2.5 hb de cok daha büyük.Focus titanyumda bırak bluetooth u sesli komut dahi mevcur.70000 tl yi hakediyormuş.F3 bundan daha zengin donanımda 60000 i hayli hayli hakeder o zaman

Yorum bağlantısı
Gökhan Kızılkaya

Ben zaten f3 golften daha iyi demek istemedim ama biraz abartılı konuşma olmuş.Bende de f2.5 tdci var.Kızkardeşimdede golf 6 tdi highline var Herikisinide uzunyol/şehiriçi kullandım.Golf daha sessiz daha konforlu ancak focusun direksiyon tepkileri ve yolu hissettirmesi ve çevikliği daha iyi (bence) Her ikisininde birbirinden üstün olduğu noktalar var.Ama ben 70000 tl ye tdi golf 6 dsg alacağıma biraz daha sıkar volvo s60 drive / manuel alırım.

Burda vw nin kalitesini tartışmak anlamsız ama bu kadar abartılı video çekmek içinde vw den maaş alıyor olmaları gerekir.Demek istediğim bu.105 lik tdi çok eski değilde Laylon dediğimiz Renault bile 1.6 dci den 130 hp 300 tork alıp Mercedese bile satıyor motorunu

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...