İçeriğe Yönlendir

Yeni Lastiklerim / Conti 5

Ahmet Özbey

Recommended Posts

Ahmet Özbey

2005 c-max aracım için 205/55/16 91V ebadında Yeni: ContiPremiumContact™ 5 4 adet lastik aldım

Aracımda bu zamana kadar yaz lastiği olarak devamlı Michelin Primacy Hp serisini kullandım. Konfora önem veren birisi olarak başka lastikte kullanmam diyordum. ne varki lastikçimin yeni çıkan continental in bu modelini aşırı tavsiye etmesi sonucunda.

Bu lastiği kullan mişlen i kesin bırakırsın dedi.

lastiği takmadan önce yanak yumuşaklığına baktım gerçekten çok yumuşak ve deseni de oldukça güzeldi.

lastikleri yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. frenlemede kesinlikle mişlenlerden üstün. konfor olarak da mişlenleri kesinlikle aratmıyor.

adac testinde lastikler 1. gelmiş zaten.

kısacası yeni lastik alacak olan arkadaşlara continental in bu modelini kesinlikle tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Öncelikle Hayırlı olsun güle güle kullanın...

Marka gözetmeksizin, yeni lastik her zaman güzel Performans sunar... Önemli olan Km.ler sonrada aynı performansını sürdürmesidir..

Bende size Yokohama C Drive 2 deneyin derim, Continental'den daha iyi bana göre...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Varol Güner

Arabamdaki continental lar 1 yıllıktı ve düz yolda giderken yanaktan yarıldı.4 ünü değiştirip michelin aldım gayet memnunum. Bir tanıdığın 0 mercedes inde fabrika çıkışlı continental vardı. Otobanda giderken balon yaptı.henüz 700 km deydi.Sizi korkutmak gibi olmasın belki bizimki kötü şanstı.Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin.

Yorum bağlantısı
Guest Levent Akg&#246z

Hayırlı olsun..Kullanmadım ama iyi lastik olduğunu duydum..Bugün lastik takacak olsam goodyear yada continental düşünürüm..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Conti mişlenden 5 boy üstün bir lastiktir..

Doğru tercih yapmışsınız, güle güle kullanın..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Conti5 yeni çıktı, oldukça yüksek fiyat ile çıktı, sonra toptandan yüklü dağıtım yapıldı her yere, sanırım rakamalr oturmuşur yerine.

Yorum bağlantısı
Ahmet Özbey

Siz kaç paraya almıştınız lastiklerinizi ?

aracımı yeni aldığımda orjinal ekipman olarak continental sporcontact2 ler vardı. ve sert lastiklerdi ve kaymak asfaltta uğultu yapıyordu bunları kullandıktan sonra michelinlere dönmüştüm. ancak bu yeni model ciddi anlamda konforlu ve kesinlikle mişlenlerden fren mesafesi kısa.

fiyat konusuna gelince liste fiyatı 270TL birçok bayi 225-240tl ye kadar düşebiliyor. lastikçim tanıdık arkadaşım olduğu için 200TL ye verdi toplam 800TL ve

8 taksitte aldım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...