İçeriğe Yönlendir

Fiesta'm Bir Numara...Arabamı Seviyorum...

Taner Gündüz

Recommended Posts

Süleyman Can Demir

usta araban harika nazar deymez inş :) satmayı düşünüyür müsün :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

usta araban harika nazar deymez inş :) satmayı düşünüyür müsün :)

teşekkür ederim. çok sağolun. epey bi uğraş emek var arabanın üzerinde. ama şuanda benim için herşeyden önemli bir olay var aile içine yeni bir üyenin gelmesi bekleniyor heyecanla. :melek: onun için herşey yapmayı planlıyorum. ve bu durumda 4 kapı bir araca ihtiyacım olacak gibi bi durum söz konusu. satış olursa mutlaka sizede haber veririm.

Yorum bağlantısı
Yasir Uslan

Güle güle kullanın, güzel araç. Ben bu yalıtım işine takıldım. Bilmediğim için umarım saçma bir soru olmaz. Araçta izocam kullanmak sağlık açısından risk değil mi? İzocam asbest olması lazım yanlış hatırlamıyorsam. Bu kullanılan malzeme özel bir yalıtım malzemesi mi? Yoksa asbest mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Demir

teşekkür ederim. çok sağolun. epey bi uğraş emek var arabanın üzerinde. ama şuanda benim için herşeyden önemli bir olay var aile içine yeni bir üyenin gelmesi bekleniyor heyecanla. :melek: onun için herşey yapmayı planlıyorum. ve bu durumda 4 kapı bir araca ihtiyacım olacak gibi bi durum söz konusu. satış olursa mutlaka sizede haber veririm.

Tamamdır usta Oyle bi durum olursa haberini bekliyorum :)

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Güle güle kullanın, güzel araç. Ben bu yalıtım işine takıldım. Bilmediğim için umarım saçma bir soru olmaz. Araçta izocam kullanmak sağlık açısından risk değil mi? İzocam asbest olması lazım yanlış hatırlamıyorsam. Bu kullanılan malzeme özel bir yalıtım malzemesi mi? Yoksa asbest mi?

birde bunlar yanmaya karşı dayanıklı mı? Çağlar abi hep arabada kullanılan kumaşın bile 50bin standartı var der...

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

izocamı doldurduğumuz yerde farklılık çok yalıtım ve fitilleri değiştirdikten sonra ısı tamamen farkı var. izocam yanıcıdır. doğru ama kullandığımız yerin riski yok denecek kadar az. izocamı sadece arka bagaj kapağında ve arka sağ sol iç çamurluk bölgelerine uyguladım.

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

birde bunlar yanmaya karşı dayanıklı mı? Çağlar abi hep arabada kullanılan kumaşın bile 50bin standartı var der...

bitümselfin dayanıklı olduğu kesin ama akustik için aynı şeyi söyleyemem. ama yangın riski bence araç içi sigara kullanmadığımdan %1 :) kullanılan malzemeleri soruyorsanız son derece kaliteli ve başarılı. uygulamadan sonra sessizlik mükemmelll... şuanda tek duyduğum ses torklu tdci motorun sesi. onun için bi yalıtım için göğüslüğün aşağıya alınması vs. vs. vs... ki bence riskli bir uygulama olur. bugün htş ile gittiğimiz bi çıkmacıda kazalı focusun motor izalasyonunu gördük bizim araçta aynı izalasyondan eser yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Orçun Dikayak
(düzenlendi)

Cumartesi günü yine bir işe kalkıştık.Taner'in aynalara yer aydınlatması yapmaya karar verdik :D Parçaları önceden sipariş etmiştim zaten kendim için ama öncelik onun oldu :D Aynalarına sinyal sözü vermiştim ancak C-max ayna sinyallerinin fiyatları biraz tuzlu çıkınca bu iş daha mantıklı geldi.

img1600ry.jpg

img1601kt.jpg

img1602up.jpg

img1603j.jpg

Bilgi isteyen arkadaşlar için paylaşıyım.İki aynayada 1'er adet 1w'lık power led kullandık ve 20mm çapında 60 derecelik lenslerle montajı tamamladık.Detaylı bilgi için özel mesaj atıp yada konudan devam edip sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.İzmir içi yapmak isteyenede yardımcı olurum.

tarihinde Orçun Dikayak tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

ellerine kollarına sağlık kardeşim. çok güzel oldu akşam oldu mu evin önünde arda bi açıp kapıyorum kendime :D hoşuma gitti :)

Yorum bağlantısı
Orçun Dikayak

Ne demek kardeşim benim elimizden geldiğince yaparız herşeyini.Bol bol aç kapalar sana :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Ne demek kardeşim benim elimizden geldiğince yaparız herşeyini.Bol bol aç kapalar sana :D :D

akşam istersen benim mekanda yapalım seninkine :)

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Yerden çok kapıyı aydınlatıyor olum bu. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın. :nazar:

teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz
(düzenlendi)
vMjPiHN.jpg"]http://vMjPiHN.jpg[/url]http://7z4m9XO.jpghttp://7z4m9XO.jpghttp://UDVYgtz.jpgbugün ölüm temizliği yapıldı iç dış ayıklandı. Htş den örnek aldığım yeni vitesimin son hali bu yeni vites topuzuda yenilenecek şimdilik bu kadar. bir kaç resim daha http://dq55oFk.jpghttp://dq55oFk.jpg tarihinde Taner Gündüz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

haftasonu yağ değişimi yağ filtresi değişimi yapıldı. arka fren balataları 3 ay önce yeni takılmıştı onların ve beraberinde el freni ayarı yapıldı zıpkın gibi oldu. sol arka teker rulmanı dağılmıştı onuda değiştirdik.

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Vayyyy Kardoo yaqıyosun. :p

Short shiftin hayırlı olsun. :)

Körüğü nereden buldun?

Olum benim fotoğraflarım da vardı o makinada atsaydın ya. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

körüğü kendim yaptırdım kardo 6. sanayide orj. deri güzel oldu. fotolar edit :D anlatırım sonra

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Taner Gündüz

An itibariyle bugün aracımı sattım üzülmedim değil ama hayırlı bir kullanıcıya sattığım için sevindimde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Hayırlı olsun kardeşim. Yeni sahibi oldukça şanslıymış...

sağol mert gerçektende şanslıydı ben bana satan arkadaştan hayrını gördüm. alan arkadaşta daha fazlasıyla hayrını görmesi dileğiyle.

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Yasin Nazilli

merhaba, arkadaki hoparlör ölçülerini bilen ve marka tavsiyesi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

merhaba, arkadaki hoparlör ölçülerini bilen ve marka tavsiyesi olan var mı?

öndeki hoparlörle aynı ölçüde standart bir farkı yoktu.

bence çok yakışıklı çooookk :)

teşekkürler öyleydi bir zamanlar şimdi onun abisi var bende. 

Maşallah kazasız belasız cezasız ...

teşekkürler benden gitti ama en iyi fiestamdı diyebilirim. 

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Ahmetcan Yiğit

Buca plaka :)
Harika gözüküyor abi hayalimdeki Fiesta açıkcası :)
Kazasız belasız :nazar: :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Bir zamanlar öyleydi ahmetcan şuan nerdedir kimdedir ne haldedir bende merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...