İçeriğe Yönlendir

Fiesta'm Bir Numara...Arabamı Seviyorum...

Taner Gündüz

Recommended Posts

Taner Gündüz

Hayırlı olsun, kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

amin teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Taner Gündüz

bugün satmak üzere ilan koyduğum aracımı satmaktan kesinlikle vazgeçtim. İlanları inceleyince van statüsünde en iyi olan araç benim kendi aracım olduğunu görünce satmaktansa bildiğim bakımını yaptığım taş gibi sağlam arabamı sürmeye dewam edicem. bakalım daha kaç bin kmleri deviricez. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Çok doğru bir karar olmuş bence. İki gün önce rutin inceleme yaparken ilan hemen dikkatimi çekti çok hoşuma gitti resimleri kaydettim ilerde Fiesta alırsam böyle yaparım diye :) meğer forum aracıymış nasıl gözümden kaçmış anlamadım 41 kere :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Çok doğru bir karar olmuş bence. İki gün önce rutin inceleme yaparken ilan hemen dikkatimi çekti çok hoşuma gitti resimleri kaydettim ilerde Fiesta alırsam böyle yaparım diye :) meğer forum aracıymış nasıl gözümden kaçmış anlamadım 41 kere :nazar:

sağolun tşkler.

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Hayirlisi kardo :) gel de yalıtım yapalım. :p

İmza çok iyiymiş. Gül gül öldüm yeminle. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Hayirlisi kardo :) gel de yalıtım yapalım. :p

Yapıcaz yapıcaz kardo bugün akustik için bi gidicem gıdaya bi bakalım . ama ben sana söyliyim bu havalar bizi üşütür. :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Yapıcaz yapıcaz kardo bugün akustik için bi gidicem gıdaya bi bakalım . ama ben sana söyliyim bu havalar bizi üşütür. :unsure2:

hallederiz. Kardo akşam üstü konusuruz madem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz
(düzenlendi)

:f1:

hallederiz. Kardo akşam üstü konusuruz madem.

Bu imza senin icadın kardo .

tarihinde Taner Gündüz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Dün akşam eve giderken ön sol farda bir buhu gördüm. Eve girdim yemeğimi yedim ve direk farları söktüm eve çıkardım .bi güzel temizledim, yağladım ,pakladım, cilaladım. sıfır gibi oldu desem yalan olmaz. bu arada benim arabanın farların çalındı sanıp eve haber veren komşularada gül gül öldüm wallaha :D:D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz
(düzenlendi)
:kutlama: Seninkilere ne oldu kardeşim başına bi hal gelmedi inş. :D bu arada pazar kah. sonrada termale kaçış planlarını hazırladım . :kutlama: tarihinde Taner Gündüz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Orçun Dikayak
(düzenlendi)

Benim farların üstü filan vernik attı sökücem bi ara iç temizlik istiyo aman :D :D :D hiç uğraşmadan seninkileri bana takalım diyorum.Özelden paylaş benimle planları kaçalım pazar günü bide saat kaç gibi kaçış?

tarihinde Orçun Dikayak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Orçun Dikayak

Tamamdır sabah 9 da müşterim gelicek bitane sonra alırız yolumuzu ararım seni bi kaç işim var hallediyim. :D :D

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit
Tamamdır sabah 9 da müşterim gelicek bitane sonra alırız yolumuzu ararım seni bi kaç işim var hallediyim. :D :D

Aynen o işleri hallet. :p

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz
(düzenlendi)

biraz yoruldum farların montajını yaptım ama sıfır gibi oldu desem yeridir. bu arada xenonlarıda söktüm osram night taktım bi far ayarı yapmışım ki :B)

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Bugün yakından gördüm. MaşAllahı var. Farlar da araba da pırıl pırıl olmuş. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz
(düzenlendi)

Bugün yakından gördüm. MaşAllahı var. Farlar da araba da pırıl pırıl olmuş. :nazar:

eywallah kardeşim o senin güzelliğin :):good1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Taner Gündüz
(düzenlendi)

img9346kopyala.jpg

Son bir kaç buluşmada çekilen fotolardan biraz alıntı yapıyim dedim. son değişim titanium jantlar artık yok. jant kapakları var.img9619kopyala.jpg

img9378kopyala.jpg

img9415kopyala.jpg

img9459kopyala.jpg

img9463kopyala.jpg

img9584kopyala.jpg

img9585kopyala.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Kahvaltıya gittiğimiz yolda orçunun çektiği güzel karelerden.

img9647kopyala.jpg

img9655kopyala.jpg

img9657kopyala.jpg

yakın zamanda olan bir kaç değişiklik daha var ve olacak olanlarda var. Bitince hepsini fotoğraflarız artık.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Orçun Dikayak

Şekilsiniz ya :p:D :D

Maşallah Taner'im sana Volk TE37 bulup takıcaz bence güzelde olucak.Ya lacivert yada gök mavisi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren
:nazar: Güle güle kullan Taner. Güzel fiestaymış, ben yeni gördüm.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...