İçeriğe Yönlendir

Sizce Nasıl ? Alınır Mı ?

Ercan Aytuğ Atalay

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

sadece jant göbeğinin tanesi 50 lira mı neydi :D lastikler bi 10bin km gitse güzel bile olabilir

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Lastiklerin durumunu bilmek lazım, dişleri iyi durumda olsa da üretim tarihine bakmak lazım. Fiyat neredeyse sadece lastik fiyatı. Jant ihtiyacı mutlaka varsa iyi bir fırsat, alınabilir. Ama keyfe keder bir durum sözkonusuyla daha uygun bir fırsat beklenebilir.

Yorum bağlantısı

sadece jant göbeğinin tanesi 50 lira mı neydi :D lastikler bi 10bin km gitse güzel bile olabilir

Evet göbekleri 50 tl'ye verilyorlar.temiz gözüküyor fiyatta biraz daha ikram yapılırsa alınabilir.

Bu arada forumdan bir arkadaşın konusu vardı oda F3 style jantları 750 tl'ye almıştı.konusunu bulursam ekliycem.

Yorum bağlantısı
Ercan Aytuğ Atalay

fikirleriniz için teşekkürler lastikler eh idare eder durumda bu yaz en azından başka jant konusunda titanium la bu jant modeli arasında kalmıştım aracım f2 sedan olduğu için ve biraz orjinalci olduğum için düşünme aşamasındayım az önce 600 tl ye indi ve kargo benden dedi

Yorum bağlantısı

fikirleriniz için teşekkürler lastikler eh idare eder durumda bu yaz en azından başka jant konusunda titanium la bu jant modeli arasında kalmıştım aracım f2 sedan olduğu için ve biraz orjinalci olduğum için düşünme aşamasındayım az önce 600 tl ye indi ve kargo benden dedi

Kargo ücretini karşılıyor ve 50 tl de indiyse çantada keklik.

Yorum bağlantısı

Jantların düzgünlüğü konusunda kuşku duymuyorsak olabilir. Satıcı bu konuda garanti verebiliyor mu, yani al kontrol ettir eğik/yamuk çıkarsa iade kabul edilir diyor mu. Çünkü düzeltme gerekirse her biri için ayrı bir masraf olacak.

Yorum bağlantısı
Ercan Aytuğ Atalay

Jantların düzgünlüğü konusunda kuşku duymuyorsak olabilir. Satıcı bu konuda garanti verebiliyor mu, yani al kontrol ettir eğik/yamuk çıkarsa iade kabul edilir diyor mu. Çünkü düzeltme gerekirse her biri için ayrı bir masraf olacak.

garanti veriyor ama mükremin hocam zaten bir tereddütümde o ankarada olsa git al tak

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

İyi görünüyorlar fakat görmeden alınan şeylerde sürpriz olma ihtimali her zaman var..Belki forumda Antalyada jantlara yakın bir noktada oturan vardır bir göz atıverir :rolleyes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercan Aytuğ Atalay

İyi görünüyorlar fakat görmeden alınan şeylerde sürpriz olma ihtimali her zaman var..Belki forumda Antalyada jantlara yakın bir noktada oturan vardır bir göz atıverir :rolleyes:

süper olur hemşerim ya bakalım bekliyorum nasipse olur olmazsa yapcak birşey yok belki başka kısmet çıkar

Yorum bağlantısı

Güzel fikir :good1:

Yorum bağlantısı

Balans garantili demiş :unsure2: , şimdi bu jantlar kuvvetli ihtimal yürüyen bir araçtan çıkarılmış, yani pertten toplama değil. Bunları kullanan kişi yeni jant hevesiyle de değiştirmiş olabilir. Bunlardaki ağır bir sorun nedeniyle de değiştirmiş olabilir. Tamamının hasarlı veya defolu olabileceğini sanmıyorum, olsa olsa bir veya iki tanesi sorunlu olabilir. Tamamı sorunsuz da olabilir. Yani bir veya iki tanesinin düzeltme tamir masrafı kadar riskin var. Bence 500'e olmalı. (bijon somunlarını da istemelisin)

Yorum bağlantısı
Ercan Aytuğ Atalay

Balans garantili demiş :unsure2: , şimdi bu jantlar kuvvetli ihtimal yürüyen bir araçtan çıkarılmış, yani pertten toplama değil. Bunları kullanan kişi yeni jant hevesiyle de değiştirmiş olabilir. Bunlardaki ağır bir sorun nedeniyle de değiştirmiş olabilir. Tamamının hasarlı veya defolu olabileceğini sanmıyorum, olsa olsa bir veya iki tanesi sorunlu olabilir. Tamamı sorunsuz da olabilir. Yani bir veya iki tanesinin düzeltme tamir masrafı kadar riskin var. Bence 500'e olmalı. (bijon somunlarını da istemelisin)

bijon ve somunlarınıda göndereririm dedi 500 tl muhteşem olur şöyle bir teklif mi yapsam lastikleri istemem 500 e olur mu ? belki al hadi lastiklerde senin olsun der mi muhtemelen lastiklerin durumu iyi değil mükremin hocam

Yorum bağlantısı

Yahu adam senin şu yazdığım mesajı okusa mümkün değil inmez, dur, biraz ağırdan al. Muhteşem filan olmaz, makul olur :D . Öyle düşünme lastikler de gelsin. Gayet güzel de olabilir. Beğenmezsen bir ihtiyaç sahibine hediye edersin, daha iyi olmaz mı. Hatta düzeltme masrafı filan çıkarsa lastiklere karşılık yaptırabilirsin.

Yorum bağlantısı
Ercan Aytuğ Atalay

Yahu adam senin şu yazdığım mesajı okusa mümkün değil inmez, dur, biraz ağırdan al. Muhteşem filan olmaz, makul olur :D . Öyle düşünme lastikler de gelsin. Gayet güzel de olabilir. Beğenmezsen bir ihtiyaç sahibine hediye edersin, daha iyi olmaz mı. Hatta düzeltme masrafı filan çıkarsa lastiklere karşılık yaptırabilirsin.

süpersin mükremin hocam :D haklısın okumasın aman :good1:

akşam üstü bir daha arayım bakalım akşam pazarı ne olur fiyat :D

Yorum bağlantısı

Sen; -Hocam ben jantlara talibim ama bu iş için 500 Liram var. Sana illaki bu fiyata in diyemem ama başka talip çıkmazsa ve seni de kurtarırsa çaldır ben arayım. diye bir mesaj gönder, bakalım ne olacak.

Yorum bağlantısı
Ercan Aytuğ Atalay

Sen; -Hocam ben jantlara talibim ama bu iş için 500 Liram var. Sana illaki bu fiyata in diyemem ama başka talip çıkmazsa ve seni de kurtarırsa çaldır ben arayım. diye bir mesaj gönder, bakalım ne olacak.

süpersin hocam tebrübe konuşuyor tamam yazıyorum şimdi :good1:

Yorum bağlantısı
Ercan Aytuğ Atalay
süpersin hocam tebrübe konuşuyor tamam yazıyorum şimdi :good1:

son 600 diyor :unsure2:

500-550 tl ye indirebilirsen al derim.

az önce teklif ettim 600 diyor son

Yorum bağlantısı

Şimdi iş sana kaldı ister bekle, ister al. İlk mesajımda yazdığım gibi gerçekten ihtiyaç varsa, kafandaki bir sorun halloldu diye çizik atılacaksa 600'de iyi sayılır. Ama süper bir fiyat değil. Bekleyebiliyorsan daha iyi alternatifler çıkabilir. Yarın bir gün forum üyelerinden tanıdığın biri bildiğin bir jant takımını daha uygun fiyata satarsa pişman olabilirsin.

Yorum bağlantısı
Ercan Aytuğ Atalay

Şimdi iş sana kaldı ister bekle, ister al. İlk mesajımda yazdığım gibi gerçekten ihtiyaç varsa, kafandaki bir sorun halloldu diye çizik atılacaksa 600'de iyi sayılır. Ama süper bir fiyat değil. Bekleyebiliyorsan daha iyi alternatifler çıkabilir. Yarın bir gün forum üyelerinden tanıdığın biri bildiğin bir jant takımını daha uygun fiyata satarsa pişman olabilirsin.

bilemedim hocam büyüğümsünüz siz net tavsiyenizi söyleyin onu yapayım

Yorum bağlantısı

25-30000 Liralık bir araç için 600 TL jant parası çerez sayılır, alırsın aracına değer katar. Ancak kaygımız gerçekten jantların bu araca yakışır düzgünlükte olup olmadığıdır.

Bence yukarıda da tavsiye edildiği gibi bir tanıdık bulup baktırmaya çalış, ufak tefek çizikler sorun olmaz ama ciddi bir sorun varsa pişman olursun.

Kimseyi bulamazsan Antalyalı Forum üyelerinden yardım iste bakalım, belki yakın biri çıkar.

Yorum bağlantısı
Ercan Aytuğ Atalay

25-30000 Liralık bir araç için 600 TL jant parası çerez sayılır, alırsın aracına değer katar. Ancak kaygımız gerçekten jantların bu araca yakışır düzgünlükte olup olmadığıdır.

Bence yukarıda da tavsiye edildiği gibi bir tanıdık bulup baktırmaya çalış, ufak tefek çizikler sorun olmaz ama ciddi bir sorun varsa pişman olursun.

Kimseyi bulamazsan Antalyalı Forum üyelerinden yardım iste bakalım, belki yakın biri çıkar.

evet aynı kaygılar içindeyim yakışmaz pek diyemem sonuçta benim aracın kasasının ghia sının jantı biliyorsunuz asıl enidişem göründükleri gibi olmama ihtimali antalyada bulunan abilerim kardeşlerim ustalarım umarım görür yardımcı olabilirlerse olurlar

peki sizce bu jant mı titanium jant mı hocam

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
(düzenlendi)

Bence alınmaz.Lastik olarak düşünmeyin yüksek muhtemel o lastikleri kullanmayacaksınız.Kullansanız bile içinize sinmeyecek.Şimdi internetten baktım tanesi 175 tl ye çok güzel sıfır jantlar var.Hem keyfinize göre seçim yaparsınız hemde hiç kullanılmamış,eğik,çizik vs. derdi olamadan rahatça kullanırsınız....

Oem jantı 175 tl ye alamazsınız. Aldığınız 175 lik jantta oem in sağlamlığını bulamazsınız.

Serviste sıfır fiyat 400 küsur + kdv tek jant.

Görmeden almayın.

Her şey düzgünse alınabilir.

Ben Titanium jantları pek beğenmiyorum.

Temizlemesi çok zor, göbek yok bijonlar açıkta sanki göbek varmış ta yolda düşmüş hissi veriyor.

Bu jant daha şık bir jant ama demode olmuş bir jant.

Zevkler ve renkler meselesi.

tarihinde Murat Ersel Çevik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bu gün eski kasa bir c maxte mondeonun son titanyum jantından gördüm. bir jant bu kadar güzel olabilir.

eskiden makyajlı cmax I jantı ( ki focus 2.5 lansman jantıdır yurt dışında) alınası engüzel janttı şimdi bu

0276863-ford-mondeo-1.6-ecoboost-econetic-titanium-2011.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...