İçeriğe Yönlendir

Antalya Servis Tavsiyesi

Seyfettin Şenlik

Recommended Posts

Harun Kaynak

yeni sanayide oto çitli var haris usta otokoçtan ayrılma gerçekten iidir ama ben şimdilerde araçımı eski sanayide itfayenin arkasında ali usta var oda daha yeni servisten ayrıldı ve araç bilgisi süper ben oraya götürüyorum emin ol çok memnun kalırsın

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Emrah ATEŞOĞULLARI

2006 Ford Focus TDCI aracım için bugün Antalya eski sanayide Modern otoda yaptırdığım bakım fiyatı şöyle; Motor Yağı:80, Yağ Filtresi:15, Hava Filtresi:30, Mazot Filtresi:80, Polen Filtresi:20, Ön Balatalar:100 İşçilik:50 Toplam:375 TL

Yorum bağlantısı
Emrah ATEŞOĞULLARI

2006 Ford Focus TDCI aracım için bugün Antalya eski sanayide Modern oto Ford özel Serviste yaptırdığım bakım fiyatı şöyle; Motor Yağı:80, Yağ Filtresi:15, Hava Filtresi:30, Mazot Filtresi:80, Polen Filtresi:20, Ön Balatalar:100 İşçilik:50 Toplam:375 TL

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Yaşar Akyalçın

07 antalya ford servisi akd. sanayi sitesi 5009 sokak

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Emrah Kaymak

Arkadaşlar merhaba,

Aracımı 45.000 bakımı için özel servise götüreceğim, konudaki cevapları okudum, bir çok servis ismi verilmiş,  ancak yakın zamanda aracınızı götürdüğünüz memnun olduğunuz hesaplı, işçiliği kaliteli kesinlikle tavsiye edeceğiniz servis hangisi aracım 2011 benzin lpg focus, Aydemirler ile görüştüğümde malzemenin 180 200 tl arası 90 100 tl arasıda işçilik olabileceğini ( ortalama net bi fiyat verilmedi ) söylediler. balatalara felan da bakacaklarını ekstraların olabileceğibi belirttiler bu fiyat bu bakım için iyimidir. birde aracım için hangi yağın konulmasını söylemeliyim

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Süleyman Çelik
(düzenlendi)

Safranbolu'dan yazıyorum , geçen yaz tatil için Antalya'ya gittiğimde 2003 Fiestamda su eksiltme sorunu baş gösterdi. Fener le baktım küçük bir delik var, değiştirmeye karar verdim.  Bu forumdan sağolsun arkadaşlar yazmış Aydemir Ford servisini tavsiye etmişler. Telefonunu buldum aradım radyatörün fiyatını söyledi hem orjinal hem muadil ayrı ayrı hangisini istersem, işçiliğe 40 lira alacağını söyledi. Ama 2 gün sonra gelir parça dediler, siz alıp gelirseniz radyatörünüzü montajını yaparız dediler. Atladım gittim giderken yolda 3 - 4 defa hararet yükseldi dura soğuta su ekleye ekleye gittim sanayiye, Aydemir Fordun hemen 30 Metre yakınında sadece Ford parçası satan kocaman Ford tabelalı bi parçacı vardı. Bi sorayım dedim baktım fena değil 120 liraya (muadil) aldım radyatörü.  Sanırım Hüseyin ustaydı Aydemir Fordun sahibi, 10 numara bi usta adamın kralı işi de iyi biliyor, Anahtarı aldı arabayı lifte çekecek bana fırça da attı anahtarlığa bir sürü şey takmışsın diye, çıkardı diğer anahtarları maskotu falan verdi bana, bu anahtarı mümkün olduğunca tek kullan  yuvası bozulursa canını sıkar dedi. Önemsiyor işini ve iyi usta iyi insan belli, biz babamla çayımızı içerken montajı yaptılar hiç bir sorun yok kusursuz oldu. Ama gelirken motor çalışırken mecbur su eklediğim için içerisi hava dolu su soğutma sisteminin, bir kaç değişik  teknikle 1 saat neredeyse tam emin olana kadar uğraştılar ve süper oldu ellerine sağlık. o kadar uğraştılar ki  40 Lira verirken utandım. Bu arada öyle kıytırık bir yer değil 1 ustabaşı 2 usta 2 kalfa 1 çırak vardı serviste. Ve birtek benim arabam kalmasına rağmen hiç biri gitmedi araba olana kadar ekipçe ilgilendiler. Allah razı olsun onlardan, aklınızda soru işareti kalmadan gidebilirsiniz, sonuna kadar tavsiye ederim. Saygılarımla

tarihinde Süleyman Çelik tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
MÜMİN COŞKUN

Antalya içinde bana yardımcı olabilicek modifiye + bakımlarında iyi bir usta veya servis yardımcı olursanız iyi olur ilk arabamı aldım bu işlerde tecrübem olmadığı için ve gelirimin dar olduğu için doğru insanlara ulaşmak kolay olmuyor zaman sıkıntısıda var herkese arabamı emanet etmek istemiyorum ilgi ve alakanız için şimdiden teşekkürler . . . 

Yorum bağlantısı

Antalya içinde bana yardımcı olabilicek modifiye + bakımlarında iyi bir usta veya servis yardımcı olursanız iyi olur ilk arabamı aldım bu işlerde tecrübem olmadığı için ve gelirimin dar olduğu için doğru insanlara ulaşmak kolay olmuyor zaman sıkıntısıda var herkese arabamı emanet etmek istemiyorum ilgi ve alakanız için şimdiden teşekkürler . . . 

Mümin Bey,

Konunuz birleştirilmiştir.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Ahmet İhsan Akşen

Konu epey eski tekrar soralım. Volan, baskı balata ve motor takozu için nereyi önerir siniz, İstanbul'da fırsatım olmuyor, hazır boştayken Antalya'da yaptırayım diyorum, Korkuteli ilçesindeyim, burada anlayan çıkmaz, merkez 60 km ama gideriz sıkıntı değil.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...