İçeriğe Yönlendir

Elektrikli Süpürge Tavsiyesi

O.Yücel Çetin

Recommended Posts

Sani Gerşon

Kıçıkırık İhlas'ın 100 gram sulu süpürgesinin 1600 Tl'den satıldığını düşünecek olursak bedava.

Kullanılan motorların kilowatt'larına bakın.Dyson 1200 watt ile işini hallederken aynı kategorideki 2000 wattlık makinaya yarı fiyatınada olsa para verilmez. Tercihen...

Dediklerine %100 katılıyorum. Ama dyson'ı almak için 10 senede bizim evde ancak kendini amorti edecek. Bu sebeple babam onun yerine 2 senede bir saçma markalar almayı tercih ediyor...

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Ben çok sert süpürge yaparım sağa sola takur tukur çarptığında içim acımasın :D

Yorum bağlantısı
Fahrettin Karakoç

Philips 9225 maraton modelini 1 ay önce aldım hanım çok memnun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Philips 9225 maraton modelini 1 ay önce aldım hanım çok memnun.

Fahrettin hocam, helal olsun. Buradaki herkes hanıma sorup alıyor sonra da kendileri süpürüyor. Bir sen böyle çıkmadın. Bizim gibi gençlere iyi örnekler lazım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen

nilfisk ariete dyson bunlar tercih edilmeyecekse arnica'yı araştırabilirsiniz fiyat perfprmans olarak güzel ürünleri mevcut...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fahrettin Karakoç

Fahrettin hocam, helal olsun. Buradaki herkes hanıma sorup alıyor sonra da kendileri süpürüyor. Bir sen böyle çıkmadın. Bizim gibi gençlere iyi örnekler lazım.

Vallahi Mahmut Bey ben bir iki makinanın özelliğini araştırdım hanıma da inceledi o şekilde karar verdik

Yorum bağlantısı

Arnica Bora 4000 çalışması sessizmi ? Sanırım bu aralar bizede lazım olacak bi makine eskisi ömrünü doldurmaya yakındır.

Yorum bağlantısı
Tamer Akkan

Konu Elektrikli Süpürge ise Philips i tek geçerim, emiş gücü sağlamlığı ve diğer özellikleriyle tartışılmaz.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Muhtemelen Philips alacağım ben de :) Tahir Abi senin önerdiğin marka iyi de hanım istemiyor onu. :wub:

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Elektrikli süpürge = dyson. Başka markalara kesinlikle bakmayın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Arnica Bora 4000 çalışması sessizmi ? Sanırım bu aralar bizede lazım olacak bi makine eskisi ömrünü doldurmaya yakındır.

Normal sesi.Bazı kişilerin abarttığı gibi değil.Ev süpürürken yanındaki insanla konuşabiliyorsun..

Yorum bağlantısı
Doğan Özkan

Muhtemelen Philips alacağım ben de :) Tahir Abi senin önerdiğin marka iyi de hanım istemiyor onu. :wub:

Bende almayı düşünüyorum, hadi bi'şeye karar verelim..

Dyson istiyordum fakat fiyatı beni azıcık ısırdı.

Ömür boyu filtre derdi olmayanlardan alalım..

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Hepsiburada.com'da, Anneler Günü fırsatları var onlara bakmak lazım, diğer sitelerde de var hemen hemen aynı indirimli görünümlü fiyatlar. :)

Yorum bağlantısı
Nezaket Gürsoy

Dün anneme aldım Teknosa'dan. Grundig marka 2300 watt motor 215 watt emiş gücü var. Torbasız. 4 yıl garantili 215 tl. Umarım memnun kalırız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Dün anneme aldım Teknosa'dan. Grundig marka 2300 watt motor 215 watt emiş gücü var. Torbasız. 4 yıl garantili 215 tl. Umarım memnun kalırız.

Çok çeşit var kafam karıştı, eşim de sürekli şu mu olsun bu mu olsun diyor süreci kilitliyor :D Ama hep son sözü ben söylerim evde. :wub:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Çok çeşit var kafam karıştı, eşim de sürekli şu mu olsun bu mu olsun diyor süreci kilitliyor :D Ama hep son sözü ben söylerim evde. :wub:

Şu herkesin söylediği son sözü mü?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Şu herkesin söylediği son sözü mü?

Aynısından olsun :D

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Aynısından olsun :D

Bu linktekine bak o kadar paraya değmez bizim hanım bana süpürge lazım demişti bim de indirim vardı 100 liraya aldım getirdim takır tukur 1.5 yıldır kullanıyor gayet te memnun. vurulsun kırılsın umrunda olmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Özkan
(düzenlendi)

Philips 9225 ile Dyson DC 29 arasındayım, hangisini indirimde bulursam onu almaya karar verdim...

Başka bir forumda da aynı tartışma yapılmış ve sonunda iki ürün üzerimde yoğunlaşılmış durumda...

tarihinde Doğan Özkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Kısa

eğer maddi imkanlar elveriyorsa dyson düşünmeden alınabilir.

dyson güzel ve kaliteli bir ürün ama o paraya değermi düşünmek lazım.dc 29 en alt model ve 1000 tl den fazla.bu paraya başka markaların en üst modellerini almak mümkün.

dysonın diğerlerine göre emiş gücü çok yüksek değil,240 aw diye biliyorum ve sessiz bir makina da değil.

sizin için sessizlik önemliyse ve 500 tl yi geçebiliyorsanız rowentanın son çıkan Silence Force Extreme Cyclonic modelleri ile bosch un roxx'x prosilence serileri çok iyi. philips 9225 deki kendi kendini temizleme bosch dada var.

fazla bilinmeyen nilfisk in extreme x300 modelide 800-900 tl civarında,5 yıl garanti,400 aw emiş gücü ve en önemlisi hepa 14 filtresi var.standart aksesuarları da bol.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Bende almayı düşünüyorum, hadi bi'şeye karar verelim..

Dyson istiyordum fakat fiyatı beni azıcık ısırdı.

Ömür boyu filtre derdi olmayanlardan alalım..

Dyson DC29 dB Modelini alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
O.Yücel Çetin

Bu konu güncel arkadaşlar daha önceden aldığım makine tırt çıktı :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...