İçeriğe Yönlendir

Yeni Tip Şerit Manyetik Park Sensörüm

Hasan Yılmaz Konya

Recommended Posts

• 2 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...
Barış Gökçe

elektromanyetik park sensörünü aldım fakat aracımı takmak için servise götürdüm usta takmaya değmez dedi ? gerçekten ürün bu kadar kullanışsız mı ? ford focus f II kasada kullanan var mıdır ? acil yardım

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

elektromanyetik park sensörünü aldım fakat aracımı takmak için servise götürdüm usta takmaya değmez dedi ? gerçekten ürün bu kadar kullanışsız mı ? ford focus f II kasada kullanan var mıdır ? acil yardım

Sadece hareket halindeyken iş yapıyor ; o yüzden kullanımı biraz farklı..

Yorum bağlantısı
Arif Doğan

Serviste tamponu sökmeden taktırdım, tampon sökülerk takılırsa nerdeyse lastiklere kadar uzanıyor şerit. Ve daha geniş bir koruma alanı sağlıyor.

Ben daha önce park sensörü kullanmamıştım. Benim işimi görüyor.

Araba hareketsiz haldeyken ötme sesi olmuyor. Yani bip sesini duymak istiyorsanız az da olsa arabanın hareket etmesi lazım. Ama yavaş hareketlerle nerdeyse sıfır park edebiliyorsunuz.

Eksi yönü yağmurlu havalarda manyetik olduğu için sapıtabiliyor. Yağmurlu havada çok güvenmemek lazım. Sürekli ötebiliyor.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Servis takmaya değmez mi dedi, neden? Onların sattığınıalmadık diyemi, bu aletten bi haber oldukları içinmi, o servise gitmeye değmezmiş sanırım :)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Servis takmaya değmez mi dedi, neden? Onların sattığınıalmadık diyemi, bu aletten bi haber oldukları içinmi, o servise gitmeye değmezmiş sanırım :)

Eski tip park sensörü kullanan birisi çok zor alışır buna ; hiç kullnmamışlar için avantajı fazla..

Yorum bağlantısı
Arif Doğan
(düzenlendi)

Böyle birşeyden haberleri olmadıkları için tedirgin takıyorlar zaten. Test edince adam "çalışıyormuş demek ki" dedi :)

tarihinde Arif Doğan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Gökçe

yorumlarınız için teşekkür ederim ama ustanın sölediği bu sensöre bakıp buna boşa para vermişsin diyince benim moral alt üst oldu . Yorumlarınızdan yola çıkarak en kısa zamanda taktırcam tabi iş başa düşdü :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Uğraş Özyurt
(düzenlendi)

Golf varsa ön ve arkaya orjinal ops li park sensörü taktırmak daha mantıklı rcd 510 un ekranında ön ve arkadaki engeller,cisimler grafik olarak gözüküyor...

Düzenleme; ben iki ay içinde ya bunu yada amblem içi geri görüş kamerasını taktıracağım...

tarihinde Uğraş Özyurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sensör, tamponun iç tarafına yapışkan kısmı aracın arkasına bakacak şekilde yapışacak. Tek kusuru hareket etmediğiniz sürece veya hareketli cisim görmediği sürece ikaz vermemesi.

Yorum bağlantısı
Metin Tunçer

Sensör yaklaşık 70-80 cm de ötmeye başlıyor, 30 cm civarı sıklaşıyor, 7-8 cm de sürekli ötüyor.

Yorum bağlantısı
Arif Doğan

Evet bende tam bu konuya parmak basıcaktım ki birde baktım ki tabiki forumdaki ustalar benden hızlı davranmış şimdi benim büyük sorum şu bizim vosvosa normal park sensörü olmuyor(malum metal tampon) acaba bu cihazdan alsak sizce çalışırmı?

Metal tamponda maalesef kullanılamıyor... Çünkü bu sensörün mantığı zaten elektro manyetik olması...

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...
Batın Kırat
(düzenlendi)

www.aliexpres.com" sitesinden bu park sensörünü 13 gün önce satın aldım.10 gün önce kargoya verildi ve kargoya verildikten 2 gün sonra China dan çıkış yaptığı bilgisi görünmesine rağmen, Şuan itibari ile PTT kargo sorgulama sitesinde bu kargonun daha Türkiye ye giriş yapmadığı görünüyor, acaba bu durum normal mi? Bu ürünün satın alan arkadaşlar! sizin elinize ne kadar zaman da ulaştı?

tarihinde Batın Kırat tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

bende 2 tane fazla var. isteyene gönderebilirim.

Hala var duruyormu elinizdeki sensörler ?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

1 haftadan fazla sürüyor gemi seferleri, ayrıca kırismıs tatilinde idi İslam alemi dışındaki diğer ülkeler. Gelir yakında.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...

selamlar. ben de ön tampona düşünüyorum bu sensörden tek korkum kısa zamanda bozulması.kullananlar ne kadar süre oldu memnunlar mı acaba? bir de bu sürekli ötmeme durumu yeni serilerde düzeltildi mi sormak lazım satıcıya

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...