İçeriğe Yönlendir

Denim Mavi Fiestam Ve Yaptıklarım :)

Ali Cihangiroğlu

Recommended Posts

Misafir

Vuuuu Ali Elöver abimiz bombalamış [emoji23][emoji23]

Arnold abi,saçların boya vakti gelmiş [emoji23]

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Boyayacak ama orjinalliği gitmesin diye boyamıyor. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Elöver,sen tabi kilo veremeyeceğinizi biliyorsunuz kilosuzlara çatıyorsunuz değil mi? :p  :D

Bi kerem Ali,Arnoldun 43 yaşındaki hali. :biggrin:

Hüseyin devam et.Bırakmamaya özen göster. :good1: LAkin yinede göbek sorunun var gibi. ;)

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Elöver,sen tabi kilo veremeyeceğinizi biliyorsunuz kilosuzlara çatıyorsunuz değil mi? :p  :D

Bi kerem Ali,Arnoldun 43 yaşındaki hali. :biggrin:

Hüseyin devam et.Bırakmamaya özen göster. :good1: LAkin yinede göbek sorunun var gibi. ;)

Göbeksiz erkek,balkonsuz eve benzer derler  :D

Ayrıca bu fotoda dikkatimi çekti,arka sol çamurluk rengi kapıya göre farklı duruyor  :crazy:

IMAG2519.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

Göbeksiz erkek,balkonsuz eve benzer derler  :D

Artık balkonları camlı şekilde kapatıp eve dahil ediyorlar,yani iptal :good1:  :D  :p  sıra sizede gelmiş. ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Artık balkonları camlı şekilde kapatıp eve dahil ediyorlar,yani iptal :good1:  :D  :p  sıra sizede gelmiş. ;)

:D  Teras niyetine kullanıyorum ben abi.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Abi sıfır göbek öyle her zaman olan bir şey değil, yıllardır spor yaparım sıfır göbek için ancak birkaç aylık bir çalışma ve diyet ile mümkün oluyor sürekli sıfır göbek olsun bir de ağır çalışayım dersen büyük problemler yaşar adam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Elöver,sen tabi kilo veremeyeceğinizi biliyorsunuz kilosuzlara çatıyorsunuz değil mi? [emoji14] :D

Bi kerem Ali,Arnoldun 43 yaşındaki hali. [emoji3]

Hüseyin devam et.Bırakmamaya özen göster. :good1: LAkin yinede göbek sorunun var gibi. ;)

Helal oktay usta, bitir bu gobeklileri :)

Göbeksiz erkek,balkonsuz eve benzer derler :D

Ayrıca bu fotoda dikkatimi çekti,arka sol çamurluk rengi kapıya göre farklı duruyor :crazy:

IMAG2519.jpg

Zuhahah, bu denim mavi, 8 boyanın karışımından oluşan über renk, konsolda mavi biliyorsun, sadece bu denim mavi lerde olur bu renk, kısaca alışık olmadığından sana öyle gelmiştir :) her ışıkta farklı görünür, öyle dumdizlak siyah mi sandım bunu muhahaha :)
Yorum bağlantısı
Misafir

Helal oktay usta, bitir bu gobeklileri :)

Zuhahah, bu denim mavi, 8 boyanın karışımından oluşan über renk, konsolda mavi biliyorsun, sadece bu denim mavi lerde olur bu renk, kısaca alışık olmadığından sana öyle gelmiştir :) her ışıkta farklı görünür, öyle dumdizlak siyah mi sandım bunu muhahaha :)

Kim bilir kaç takla attın,sonra karışım falan diyorsun abi  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

:D  Teras niyetine kullanıyorum ben abi.

Bundan dolayıda sürekli maden suyu tüketiliyor değil mi?Hele birde Niğdeli olursa ohh çekiliyor. :D  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Bundan dolayıda sürekli maden suyu tüketiliyor değil mi?Hele birde Niğdeli olursa ohh çekiliyor. :D  :D

Sarıkız favorim abi,ha bir de Ankara Gazozu  :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Geçen gelen 80 watt ledleri takayım artık diyip arka stopları söktüm, göya geri vitese takacağım, heyecanlıyım, sokete attım elimi ama o anda "ülen bu neden diğerlerinden ufak..." diyip açtım, baktımki içinde t15 ampül var  :angry:  hiç dikkat etmeden almışım ampülü ...

ahanda t 15  :angry:

12v-7w-bulb-3487-p.jpg

benim aldığım ise  :angry:

2-x-1156-S25-P21W-BA15S-CREE-LED-Bulbs-8

:angry:  :angry:

tabii tepem attı, dibini koparttım (totosunu havya ile eritip çıkardım tabii), başka bir t10 led dibini Winkel  Winpox çift komponentli epoksi yapıştırıcıyla buna taktım, 4 dakikada donuyor 24 saatte taş oluyor, 120 derece ısıya dayanıyor, tabii lehim kablo uzatma vs. işlemlerinide yaptım, yazmadım atladım, işte sonuç  :biggrin: dibi sıcaktan erirmi diye denedim, ısısı o kadar artmıyor, ha artsaydıda dert değil, cam t15 ampülün tepesini Dremel ile kesiyoruz (camı) içindeki 2 teli lede lehimleyip yeniden yapıştırdıkmı cam dipli ledimiz hazır, ben uğraşmadım, zaten ısı o kadar artmıyor...

zaten bu güçte t15 80watt led yok, en fazla 50watt bulabildim, bu çok iyi oldu  :good1:

IDx08vD.jpg?1

dJcnjbX.jpg?1

çalışırken resmi yok, zaten çekemiyorum, resim bembeyaz çıkıyor, acaip deli yanıyor meret  :D  yarın arabaya takınca gece resmi eklerim artık...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Olmadıysa yarı fiyatına alırız [emoji23]

Vay kelepirci vay, olur merak etme, birisi bile odamı aydınlattı  :D

Yinede yazdım kenara  :good1:(120 ye almıştım, yarı fiyata sana veririm tamam  :p )

Yorum bağlantısı

Vay kelepirci vay, olur merak etme, birisi bile odamı aydınlattı  :D

Yinede yazdım kenara  :good1:(120 ye almıştım, yarı fiyata sana veririm tamam  :p )

Abi sen onu 120 / 4 yap anca iş görür artık  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Abi sen onu 120 / 4 yap anca iş görür artık  :D

:D her sokete uyar kardeş, ona göre düşün, dönüşüm kolay  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Açık arttırma mı var ben de gireyim [emoji23][emoji23] geri fites lazım bana da

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...

geldimi bunlar Ali abi alınırmı ona göre sipariş geçelim 50 w yuvayı falan ertimez dimi :D

İyi düşün  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Geldi geldi, eve gidemedim daha, gidince takacağım, esas d1s ledleri bekliyorum ben :)  eritmez merak etme, ampül kadar ısınırmı sanıyorsun, bu arada geri vites bu, zaten az yanar, benim deli güçlü stop-fren lerderim bile ısınmıyorken bu hiç ısınmaz...

İyi düşün  :D

ne o hani alıyordun ptt den  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...