İçeriğe Yönlendir

Denim Mavi Fiestam Ve Yaptıklarım :)

Ali Cihangiroğlu

Recommended Posts

Misafir

:D  kilo boy alayım, pantolon bel öçlüsü alayım, bizde göbek olmaz kardeş, full kas  :p

yaş küçükken böyleydik bir zamanlar, Arnold Ali derlerdi bana  :D  :D

bazen böyle arkadaşlarda oluyor, malum formu lorumak lazım   :p

Şimdi olmuşsun Andiroid Ali   :D  :D

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Ali abi Arnıld resimlerini merak ettim sen şimdi bench press de kapışırsın bizimle [emoji16]

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Şimdi olmuşsun Andiroid Ali   :D  :D

Eee kas kas nereye kadar, devir teknoloji devri kardeş  :D

0KEGaV.jpg

Ali abi Arnıld resimlerini merak ettim sen şimdi bench press de kapışırsın bizimle [emoji16]

o gençkendi kardeş  :D    :p

kışın şu işe girişeceğim artık  :) malum yatınca performans düşüyor, boş durmayalım...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Eee kas kas nereye kadar, devir teknoloji devri kardeş  :D

o gençkendi kardeş  :D    :p

kışın şu işe girişeceğim artık  :) malum yatınca performans düşüyor, boş durmayalım...

Yaş olmuş 43 seni biz Ehtiyarlar cemaatine alalım,şimdi spor yapacağım diye kolu bacağı kırma abi  :D  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yaş olmuş 43 seni biz Ehtiyarlar cemaatine alalım,şimdi spor yapacağım diye kolu bacağı kırma abi  :D  :D

Hafiften canım, tekniği kapalım yeter :)  aslında spor olsun amaç, kışın zaman oluyor, biraz böyle takılırız, giderkende bisikletle gidiyorum zaten, varınca zaten ısınmış oluyoruz, direk dalarız anlayacağın  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Hafiften canım, tekniği kapalım yeter :)  aslında spor olsun amaç, kışın zaman oluyor, biraz böyle takılırız, giderkende bisikletle gidiyorum zaten, varınca zaten ısınmış oluyoruz, direk dalarız anlayacağın  :D

Abi avatara baktım da şimdi,foruma ilk geldiğin zaman ile şimdinin arasında çook fark var be abi  :biggrin: Demek ki spor yapmasan hiç tanıyamayız seni namı diğer Arnold Ali  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Abi avatara baktım da şimdi,foruma ilk geldiğin zaman ile şimdinin arasında çook fark var be abi  :biggrin: Demek ki spor yapmasan hiç tanıyamayız seni namı diğer Arnold Ali  :D

Eee saçlar beyazladı tabee, güneşten oldu yalnız  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Eee saçlar beyazladı tabee, güneşten oldu yalnız  :D

Yalnız hep bir sebep buluyorsun abi,güneş olmasa nem dersin var ya  :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ali bey'in avatar güncelleme periyodu 5 sene. Bir de şimdiki halini koysa kim bilir nasıldır :p

Yorum bağlantısı
Misafir

Ali bey'in avatar güncelleme periyodu 5 sene. Bir de şimdiki halini koysa kim bilir nasıldır :p

Aslında böyle bir sistem var ama  :D

33490_20100618220909.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

:D

hala aynıyım, değişiklik olursa avatar yenilerim zaten  :biggrin: hem kışın gençleşiyorum, malum güneş olmayınca rengim açılıyor, dışarda bütün gün dolaşmıyorum :) birde traş oldummu iş tamam, sizden gencim  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

:D

hala aynıyım, değişiklik olursa avatar yenilerim zaten  :biggrin: hem kışın gençleşiyorum, malum güneş olmayınca rengim açılıyor, dışarda bütün gün dolaşmıyorum :) birde traş oldummu iş tamam, sizden gencim  :D

Ali Elöver abi atsın şu fotoğrafları  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Atsın, onuda görelim  :D  bakalım hangimiz göbekli  :p

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Eyvah diyorum  :shok:  :D

Gayet rahatım :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Adam elinde bond çantası ile geziyor,içinde bolca arşivle  :D

Ben hala rahatım, bu arada bendede bavul var  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Ali abi sizin konununun adını değiştirelim ali abiye takılmak isteyen buraya diye..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Konu uçtu zaten, Denim Mavi Fiestam ve yaptıklarım + Kaslı vücudum  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Arnold Ali ve diğerleri  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
(düzenlendi)

Al bu da Altınoluk 2015 hatırası bay kas yığını, yanında 69 bg + abs li über fiesta ile :D

IMAG2513.jpg

Ali Elöver abi atsın şu fotoğrafları  :D

Benim niye CLK arabam yok uyduruk fordum var diye ağladığı fotoğraf var, sonrası mercedes i kıskanıp çarpmaya çalışırkenki hali var, yine bir kıskançlık krizi anında elinde taş ile çizmeye çalışırken var :D Yani Ali Varoğlu var...

IMAG2518.jpg
IMAG2519.jpg

IMAG2512.jpg
IMAG2515.jpg
IMAG2514.jpg
tarihinde Ali Elöver tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

:D   ehehheeh  görüldüğü üzre gayet fitim,  senin resimleride görelim adaş, yok öyle hep bana  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Boş ver sen onları Ali hocam 40 yaşına gelsinlerde fit olsunlar bakalım, kolaydı öyle.

5djpld.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Boş ver sen onları Ali hocam 40 yaşına gelsinlerde fit olsunlar bakalım, kolaydı öyle.

:bravo:  :good1:   

Büyüksün kardeş :) bu kış moda giriyorum, aldım gazı  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...