İçeriğe Yönlendir

Tüm Musıki Çalışmalarım

Ruhan Sorgun

Recommended Posts

Ruhan Sorgun

Mutlaka fordclubtr üyelerinden benim gibi sanatsal çalışmaları olan vardır. ancak aradım bulamadım. belki benden sonra galeyana gelip yükleyen üyelerimiz olur da, nostaljik paylaşımlara imza atarız. eğer ilgi görürse, ud' umla beraber söylediğim parçalarıda yüklerim. Konserin sonunda çiçek veren bıcırık kızımdır...

http://www.youtube.com/watch?v=9g-1Ghf6VNI&feature=g-upl&context=G25cd808AUAAAAAAAAAA

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Gökhan Yığman
(düzenlendi)

Vay vay tebrik ederim Hocam :bravo::good1::bravo:

tarihinde G&#246khan Yığman tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

6-7-8 Temmuzda udunu da bekliyoruz abim.. Havuz başında dinlemek istiyoruz seni..

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

6-7-8 Temmuzda udunu da bekliyoruz abim.. Havuz başında dinlemek istiyoruz seni..

Kesinlikle. Ben de benim "darbukacık"ı getireyim mi emmi :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kesinlikle. Ben de benim "darbukacık"ı getireyim mi emmi :p

Turistler çok sevinecek :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Turistler çok sevinecek :D

:D :D Sektör canlansın tabi :p

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

O tarihte bende yanınızda olmayı çok arzu ediyorum ancak, bu yıl ramazan ayı 21 temmuzda girdiği için, biz öğretmenlerde temmuz başlarında ancak boşa çıkıyoruz, dolayısıyla çok kısa tatilimiz var. Hasan Bayraktar lada geçen akşam konuştuk, söz veremiyorum, ancak en ufak bir şans doğduğunda değerlendireceğimden emin olun. sevgi ve saygılarımı sunuyorum :flowers:

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

bu arada anmadan geçemeyeceğim, bende büyük emeği olan bu konserdeki şefim, ud hocam, Sayın Selahattin Sağlam, geçen yıl hakkın rahmetine kavuştu...Allah taksiratını affetsin, mekanını cennet eylesin, rahmet eylesin, hakkım varsa helal olsun...

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

O tarihte bende yanınızda olmayı çok arzu ediyorum ancak, bu yıl ramazan ayı 21 temmuzda girdiği için, biz öğretmenlerde temmuz başlarında ancak boşa çıkıyoruz, dolayısıyla çok kısa tatilimiz var. Hasan Bayraktar lada geçen akşam konuştuk, söz veremiyorum, ancak en ufak bir şans doğduğunda değerlendireceğimden emin olun. sevgi ve saygılarımı sunuyorum :flowers:

İnşallah hocam.

bu arada anmadan geçemeyeceğim, bende büyük emeği olan bu konserdeki şefim, ud hocam, Sayın Selahattin Sağlam, geçen yıl hakkın rahmetine kavuştu...Allah taksiratını affetsin, mekanını cennet eylesin, rahmet eylesin, hakkım varsa helal olsun...

Allah rahmet eylesin.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

:D :D Sektör canlansın tabi :p

Tanıtmak lazım Ülkemizi Turistlere bende elimden geldiğinizce yardımcı olurum :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Valla 1 temmuzdan öncesi için öğretmenler gelemiyoruz diye toplantı yaptırmıyorsunuz..

1 Temmuzdan sonrada tatile gidiyoruz diye gelmezseniz, bir dahaki seneye mayısta yaparım toplantıyı :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Tanıtmak lazım Ülkemizi Turistlere bende elimden geldiğinizce yardımcı olurum :)

Bilmem mi :p

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Valla 1 temmuzdan öncesi için öğretmenler gelemiyoruz diye toplantı yaptırmıyorsunuz..

1 Temmuzdan sonrada tatile gidiyoruz diye gelmezseniz, bir dahaki seneye mayısta yaparım toplantıyı :D

verecen sopayı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Ruhan hocam döktürmüşsünüz..... :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hocam diline yüreğine sağlık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hocam diline yüreğine sağlık. Hiç ilk konser gibi değil. Usta sanatçılara taş çıkarırsınız.

Saygılarımla.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
:bravo: :bravo: :nazar: :nazar: :bravo: :bravo:
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...