İçeriğe Yönlendir

Esp Ve Ön Cam Rezistans Tuşları

Misafir

Recommended Posts

Ismet Bağırıcıoglu

Arkadaşlar 2006 focus ghia aracım var. Biraz baktm internette ama bulamadım varmı bildiğiniz bir yer yada elinde olan varsa esp ve ön cam rezistans tuşu satın alabilirim

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bu tuşların takıldığı yere göre logosuz düğme bulma şanzımız olur mu? Misal koltuk ısıtma yapıcam logosunu vs reklamcıda stickerla filan halledilir.

Yorum bağlantısı
Misafir

Bu tuşların takıldığı yere göre logosuz düğme bulma şanzımız olur mu? Misal koltuk ısıtma yapıcam logosunu vs reklamcıda stickerla filan halledilir.

Köksal,parçacılara sor bir,ama şansın çok az...Yada bayağı bir kişi tuş almıştı zamanında,belki boş tuşları olan vardır.birisi görürse oda şansına. :)

Arkadaşlar 2006 focus ghia aracım var. Biraz baktm internette ama bulamadım varmı bildiğiniz bir yer yada elinde olan varsa esp ve ön cam rezistans tuşu satın alabilirim

Nasıl bir tuş ise yok satıyor..

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Köksal, bende iki adet boş tuş var. Önceki focusuma ön cam rezistans ve Esp tuşları takmıştım yerinden çıkan boş tuşlar duruyor, akşam resim atayım sana olursa göndereyim özelden adres ve telefonunu gönder ( Watsapp kullanıyorsan oradan da gönderebilirim resimleri ) olur mu kardeşim....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Köksal, bende iki adet boş tuş var. Önceki focusuma ön cam rezistans ve Esp tuşları takmıştım yerinden çıkan boş tuşlar duruyor, akşam resim atayım sana olursa göndereyim özelden adres ve telefonunu gönder ( Watsapp kullanıyorsan oradan da gönderebilirim resimleri ) olur mu kardeşim....

Yolladım abi ilgine teşekkürler :)

What up dan alabilirim foto zahmet olmazsa

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Akşam görüşürüz :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Yahu ağam sen varya cansın can.. :bravo:

Köksal anında çözdüm işini bak  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Estağfurullah kardeşim ne demek :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Abi Allah razı olsun hepinizden, valla anında görüntü yapıyorsunuz. fordclubtr ailesine üye olmak böyle bişey demek ki :bravo:  :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Abi Allah razı olsun hepinizden, valla anında görüntü yapıyorsunuz. fordclubtr ailesine üye olmak böyle bişey demek ki :bravo:  :flowers:

Biz kocaman bir aileyiz. :nazar:

Estağfurullah kardeşim ne demek :)

Ağanın eli tutulmaz. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ismet Bağırıcıoglu

Köksal,parçacılara sor bir,ama şansın çok az...Yada bayağı bir kişi tuş almıştı zamanında,belki boş tuşları olan vardır.birisi görürse oda şansına. :)

Nasıl bir tuş ise yok satıyor..

Aynen 2 yere sordum biri yok dedi biri hiç satmadım dedi :). Servisde çalışan biri vardı ona sordum haber veririm varmı yok mu diye dedi ama cevap gelmedi daha eğer sizlerden elonde olan yada bildiği bir yer olan varsa diye bir yazayım dedim :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Kalbimi kırıyorsun Köksal. Senden beklemezdim. Adresini ÖM alayım canım kardeşim..  ;)

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/262395-iv%C4%B1r-z%C4%B1v%C4%B1rlar/

Gerçi bendekiler sanırım işlevsiz kapak ama. Bir bak bakalım..

Kerem cim benim o kapaklarda eksik yok, bana tıklamalık bişey lazım, bilmem anlatabildim mi :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Kerem cim benim o kapaklarda eksik yok, bana tıklamalık bişey lazım, bilmem anlatabildim mi :D

Mause (fare) göndereyim sana. Bol bol tıklarsın..  ;)  :D Anladım ama geç oldu. Altta şettirdim zaten.  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

Mause (fare) göndereyim sana. Bol bol tıklarsın..  ;)  :D Anladım ama geç oldu. Altta şettirdim zaten.  :biggrin:

Köşelimi ?  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Önemli olan niyetmiş :D:good1:

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Vay be aradan 3 sene geçmiş :) eskiden ne güzel buluşmalar yapardık :)

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör
Misafir
Serdar Güngör
(düzenlendi)

aynen herkesin peşinden koştuğu tuslar bunlar :rolleyes:

Servis fiyatlarına göre bedava sayılır o zaman :)

tarihinde Serdar GÜNGÖR tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...