İçeriğe Yönlendir

Esp Ve Ön Cam Rezistans Tuşları

Misafir

Recommended Posts

teşekkür ederim, :flowers: fotoları montajdan sonra beyaz incinin sayfasında eklerim. :yes:

Hem incinin resimleride güncellenmiş olur abi,hatırlarsan bahsetmiştim sana :)

Yorum bağlantısı
Canberk Eken

Oktay abinin yaşadığı şehirde olmak büyük bir şans bence,kıymetini bilin :) canberk resim varsa eklesene ?

Hakan abi bence de büyük şans,yeni farkettim :) az önce bi resim çektim de fotoğrafda kırmızı ışık beyazımsı çıkmış,yeni takılan tuşlar arka rezistans tuşundan daha parlak şu an çok gözüme batarsa bi ara Oktay abiye uğrar onunkini de aynı ledle değiştirmesini isterim,şimdilik yeşil yanmasından iyi

imagewjq.jpg

Yorum bağlantısı

Canberk güle güle kullan çok güzel olmuş nasıl yaptırdın.Kolay yapılabiliyormu yoksa Ankarayamı gelmem lağzım :)

Yorum bağlantısı
Canberk Eken

Canberk güle güle kullan çok güzel olmuş nasıl yaptırdın.Kolay yapılabiliyormu yoksa Ankarayamı gelmem lağzım :)

Valla kolaylığını zorluğunu Oktay abi söyler,ben arabada beklerken o 5 dk yukarda halletti geldi,ama kolay sanırım tuşun önündeki kapak çıkabiliyo,kapağı çıkarıp içindeki yeşil ledi kırmızıyla değiştirdi,iyi bi elektrikçi halleder sanırım :D

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Abi onun orjinal yeri gösterdiğin yerin solundaki ilk yuva.

Bence ilk yuvaya tak

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Güle güle kullan Sadık Abi.

Peki elektrik çektin mi?

Parklarla beraber ışığı yanıyor mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Sadık abi çok güzel olmuş...yalnız murat abiden 2 adet tuş almamışmıydın abi ?ön cam tuşuda olsaymış keşke....abi elektrik işi yapıldıktan sonra da resim isteriz ...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Hakan Bey tuş işi tamam. Ama en solda dikdörtgen yerde parot varmış, orası boş görünüyor.

O boş tuş lazım. fotoğraf çektim atarım birazdan.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Hakan Bey tuş işi tamam. Ama en solda dikdörtgen yerde parot varmış, orası boş görünüyor.

O boş tuş lazım. fotoğraf çektim atarım birazdan.

Tamam resimleri bekliyorum bakalım.

tarihinde Hakan Erken tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Tamam resimleri bekliyorum bakalım.

Resimler aşağıda ;)

qT1Jk.jpg

UyjIX.jpg

78wYE.jpg

O boşlukta parot varmış, bizden o tuşu söken parot takan varsa o tuşu gönderse bana ne güzel olur :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Güzel olmuş,güle güle kullanın.... :nazar:

Güzel olmuş tamam da boşluk ne olacak ? :unsure2:

Yorum bağlantısı
Engin Saltaş

Merhabalar üstadlar. Bana da boş olan siyah tip tuşlardan lazım.

En sağ taraftaki boş olandan. Elinde olan varsa talibim.

Yorum bağlantısı

Güzel olmuş tamam da boşluk ne olacak ? :unsure2:

Evet orası ne olcak bilmiyorum...bakıcağız artık sağa sola,bulursak haberleşiriz...

Yorum bağlantısı
Engin Saltaş

resim057b.jpg

Benim bahsettiğim bu resimdeki en sağdaki tuş.

(Cengiz bey'in resmini kullandım. Kusura bakmaz inşallah )

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Misafir

Sonunda esp ve ön cam rezistans tuşlarını taktım çok güzel oldu valla :) .Fakat renkleri malesef yeşil olduğu için elektrik vermedim.İstanbul anadolu yakasında bu tuşların led rengini değiştirebilecek bildiğiniz sağlam bir elektirikçi varmı arkadaşlar acil yardımlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu
(düzenlendi)

Sonunda esp ve ön cam rezistans tuşlarını taktım çok güzel oldu valla :) .Fakat renkleri malesef yeşil olduğu için elektrik vermedim.İstanbul anadolu yakasında bu tuşların led rengini değiştirebilecek bildiğiniz sağlam bir elektirikçi varmı arkadaşlar acil yardımlarınızı bekliyorum.

Mümkünse tuşları nereden, kaça temin ettinizi öğrenebilir miyim? Aydınlatma rengi dışında, tuşların ana renginde farklılık var mı? Keşke bir fotoğraf ekleseydiniz. Aynı aracı kullananlar için kolaylık olurdu. Bir de en sağdaki boş kalan yere Murat abinin yaptığı gibi usb, aux girişli tuşu nerden temin edebilim. Onun ki açık griydi, bizim araçlara uygun renkte bulabilir miyiz ki?

tarihinde Olcay Eyüboğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlı olsun öztunç...avrupa da olsan yardımcı olurduk,ama o tarafta yardımcı olacak mutlaka vardır...

Yorum bağlantısı
Misafir

Mümkünse tuşları nereden, kaça temin ettinizi öğrenebilir miyim? Aydınlatma rengi dışında, tuşların ana renginde farklılık var mı? Keşke bir fotoğraf ekleseydiniz. Aynı aracı kullananlar için kolaylık olurdu. Bir de en sağdaki boş kalan yere Murat abinin yaptığı gibi usb, aux girişli tuşu nerden temin edebilim. Onun ki açık griydi, bizim araçlara uygun renkte bulabilir miyiz ki?

Forumun eski sponsorundan aldık,şuanda da sitesinde gözükmüyor...

Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

Oraya ben de baktım, bulamadım. Parça fiyatları da görünmüyor. Neden acaba?

Yorum bağlantısı
Misafir

Stoklarını sayemizde eritti ondandır....tanesinin 15 tl gibi bir fiyatı vardı ama...

Yorum bağlantısı
Misafir

Sağol Hakan çok teşekkürler desteğin için :good1: .Yarın bir yer buldum oraya götüreceğim bakalım hayırlısı.Ledleri değiştirince resimlerini çekip paylaşırım mutlaka :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Sağol Hakan çok teşekkürler desteğin için :good1: .Yarın bir yer buldum oraya götüreceğim bakalım hayırlısı.Ledleri değiştirince resimlerini çekip paylaşırım mutlaka :)

Bekliyoruz bakalım nasıl olucak öztunç.

Yorum bağlantısı
Misafir

Yanlış hatırlamıyorsam son girdiğimde artık siteye üye olunca görebiliyorsunuz.Birde öyle deneyin bence.Benim esp ve ön cam rezistans tuşu 30 tl civarı bana gelmişti.Umarım bulabilirsiniz.Ben bulursam mutlaka sizi bilgilendiririm. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...