İçeriğe Yönlendir

Mısır Piramitlerine Bir De Bu Açıdan Bakalım

Sani Gerşon

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bu piramtiler bir tür saatmiş, teoriye göre dönence saatimiymiş neymiş, eski nesiler bunu anlatmak için bu yapıları yapmışlar, mısırlılar geldiğinde bunlar zaten varmış, zaten inşaa edilme tarihini kimse bilmiyor, neyse bu zaman dolduğunda dünyanın manyetik alanı kutup değiştirir ve güneşten koruyan atmosfer kalkanı dağılırmış, sonuç= bir anda buhar oluyoruz, hadi herşeyi baştan keşfet, zaten teorinin devamındada zaten önceden keşfedilenleri yeniden keşfettiğimiz var, nükleer silahta lazer de herşey....

unuttum :) hakikaten çok güzelmiş Sani kardeş :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

keopsun arkasına bina yapan bir zihniyet mısır. Arabayla piramitlerin arasından dibinden geçmekte komik oluyor. Mesela sfenks heykelininde tam dibinde yol :D.

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Güzel paylaşım teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Murat Altındal

güzel bir paylaşım teşekkürler ben daha çok bu piramitler nasıl yapışmış onu merak ediyorum :unsure2:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)

hayranınım

Bir daha söyle... :crazy:

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Çok güzel. Çocuklugumdan beri merak ettiklerim 1-piramitler 2- bermuda şeytan üçgeni. Sani teşekkür ediyorum paylaşım için.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çok güzel. Çocuklugumdan beri merak ettiklerim 1-piramitler 2- bermuda şeytan üçgeni. Sani teşekkür ediyorum paylaşım için.

Hımm, durum değerlendirmesi yaptımda, önce 1. seçeneğine git, önce 2 ye gidersen, 1e gitme şansın kalmayabilir :seytan: Ama 2ye gitmek yerine, Sn. Dereye seyahat çeki yollasak ta, bi gidip görse mi :spiteful:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bir saha söyle... :crazy:

Türk Telekom Arena, yetmezse İnönü olmazsa Şükrü Saraçoğlu.

Daha sayayım mı sahaları?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ben teşekkür ederim arkadaşlar, utandırıyorsunuz. :give_heart2:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Türk Telekom Arena, yetmezse İnönü olmazsa Şükrü Saraçoğlu.

Daha sayayım mı sahaları?

Hay "d" yerine "s"ye basan parmağımı seveyim. Ayrıca Saracoğlu dedikten sonra gerisine gerek yok Sağni. :p

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hay "d" yerine "s"ye basan parmağımı seveyim.

Bende :crazy:

Ayrıca Saracoğlu dedikten sonra gerisine gerek yok Sağni. :p

Saraçoğlu iyidir, Kadıköy'dedir, GS'li olmama rağmen stad çok hoşuma gider. Arena'yı hiç görmemiş olmamda ayrıdır.

Saracoğlu'nu tanımam :p

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Güzel paylaşım Sani. Herzaman ilgimi çekmiştir pramidler.Bir dönem iyi okuyordum bunlarla ilgili yazıları.Oldukça garip özellikleri vardır.İnsanı hayrete düşürüyor.Nasıl yapıldıkları ciddi anlamda bence muamma.Birkaç belgesel izlemiştim yapılışları ile ilgili ama kesin bir durum maalesef yok halen

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hımm, durum değerlendirmesi yaptımda, önce 1. seçeneğine git, önce 2 ye gidersen, 1e gitme şansın kalmayabilir :seytan: Ama 2ye gitmek yerine, Sn. Dereye seyahat çeki yollasak ta, bi gidip görse mi :spiteful:

Çağlar abi çocukluğumda bunlarla ilgili çok belgeseller izledim. Bermuda şeytan üçgeniyle ilgli hala bir çok belgeseller iziliyorum.

Abi Murat Hocam ya gelemezse. :) Forum için büyük eksiklik olur.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Çin Xyang'da beyaz piramitlere bakın.Mısırdakilerden daha büyük ve ileri Uygurlara ait.içinde Oğuz Kağan heykeli bulunduğu söyleniyor.Çin bu bölgeyi yasaklamış.Ünlü bir beyin cerrahımız vardı.Adını hatırlamıyorum.Beyin ameliyatlarında kullanılan çok önemli bir aleti buradyaptığı gezi sırasında kopyalamış.Tabii Amerikalı heyetle bu geziye katılmış.Zaten Amerika'da yaşıyor

Yorum bağlantısı
Cihangir Erçetin

link için teşekkürler...bizimde bir haftadır gündemimizde pramitler vardı tesadüf oldu....

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Çin Xyang'da beyaz piramitlere bakın.Mısırdakilerden daha büyük ve ileri Uygurlara ait.içinde Oğuz Kağan heykeli bulunduğu söyleniyor.Çin bu bölgeyi yasaklamış.Ünlü bir beyin cerrahımız vardı.Adını hatırlamıyorum.Beyin ameliyatlarında kullanılan çok önemli bir aleti buradyaptığı gezi sırasında kopyalamış.Tabii Amerikalı heyetle bu geziye katılmış.Zaten Amerika'da yaşıyor

Yok abicim, biz Mısır piramitlerinin hastasıyız. Varsa yoksa onlar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...