İçeriğe Yönlendir

Xenon Kit İle Xenon Işığı Veren Beyaz Ampül Arasındaki,Işık Farkı?

Burak Bozkurtt

Recommended Posts

Nihat Palolu

Şans değil, bu tür ampüllerde en uzun ömür genelde filipiste olur.

Philips in tahmini ömrü ne kadar bilginiz var mı ? Osram yerine Philips mi tercih tercih edilmeli ?

Ben Osram Nigh Breaker ı 03.03.2010 dan beri kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ben senden daha uzun süre GT150 kullandım, biri hala sağlam duruyor, gt150 nin ömrünün 2 katı olduğundan ve daha iyi aydınlatmaya sahip olduğundan emin olabilirsin, ikisinide kullandım, Osram normal ampülde iyi, performansta fazla zorlayarak sonuç aldığından ömrü kısa, artık tekniğini bilemem, ömür konusunda genel kanıda bu yönde, kimse NB ın çok uzun ömürlü olduğunu iddaa etmiyor zaten.

Not: bu arada seninkiler iyi dayanmış, bir ara ampülü çıkarıp flamana bak, dalgalanma artmışsa yakında keser, yedek ampülünü hazır tut, şuan ömrünü zorluyor olmalısın.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alkan Koca

Ben senden daha uzun süre GT150 kullandım, biri hala sağlam duruyor, gt150 nin ömrünün 2 katı olduğundan ve daha iyi aydınlatmaya sahip olduğundan emin olabilirsin, ikisinide kullandım, Osram normal ampülde iyi, performansta fazla zorlayarak sonuç aldığından ömrü kısa, artık tekniğini bilemem, ömür konusunda genel kanıda bu yönde, kimse NB ın çok uzun ömürlü olduğunu iddaa etmiyor zaten.

Not: bu arada seninkiler iyi dayanmış, bir ara ampülü çıkarıp flamana bak, dalgalanma artmışsa yakında keser, yedek ampülünü hazır tut, şuan ömrünü zorluyor olmalısın.

bana tavsiye ettiğiniz bir ürün varmı gideyim onu alayım yada boş ver bu beyaz ampül meselesini sarı ampüllerle devam et mi dersin ?

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
(düzenlendi)

Yedekte yine NB var. Bir arkadaşım hediye etmişti ben NB ı aldıktan sonra. Bu NB Taunusa uyarmı acaba ? Uyarsa yedek için GT 150 alayım yoksa NB ı kullanmam gerekir.

tarihinde Nihat Palolu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Uyar, fiesta' da taunus' ta H4 kullanır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...