İçeriğe Yönlendir

''Plasti Dip'' Güzel Bir Ürün

Mehmet Pınar

Recommended Posts

Hakan Yavaş

Benimkide geldi. Aldım elime nerelere sıksam diye düşünüyorum:)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Benimkide geldi. Aldım elime nerelere sıksam diye düşünüyorum:)

Hadi sıkın bir yerlere deneyin test edin :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Hadi sıkın bir yerlere deneyin test edin :D

Ben hastanede serum askısına sıktım. :D gerçekten güzel kapatıyor. Burdan resim yükleme şansım yok işte.Ama güzel bir malzeme. :p

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bende bugün gidip aldım.Şu arabanın işleri bitsin de sıkalım biraz sağına soluna :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Bende bugün gidip aldım.Şu arabanın işleri bitsin de sıkalım biraz sağına soluna :biggrin:

Abi eğer çıtaları gövde rengi yapmayacaksan,bu ürünle boya kesinlikle.Keza çok temiz iş çıkartıyor.Ben dayanamadım.Hastanede sedye ,serum askısı ne varsa giriştim.Şişeyi yarıladım :D Sonuç: Mükemmele yakın.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ben kapı kolları yan kapı şeritleri, sis kapakları motor ön ve alt ızgarayı spreyliyim diyorum, nasıl olumu arkadaşlar?

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Adam resim ekler yahu görseydik bizde.Boya konusunda karar veremedim tamponları gövde rengi yapsam mı diye ama çıtaları ve aynaları mutlaka ürünle boyayacağım

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Mehmet abi, hemen aşınacak gibi duruyormu yoksa sağlam bir malzeme mi?

Semih çakı güzelmiş :)

:) Koliye onla giriştim. Çakım güzeldir abi,yandan açmalı ve yaklaşık 6 yıldır bende. 2yılda veya yılda birkere taşlarım. Bu tür malzemelere çok ilgim var.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Valla Semih ben beğendim açıkçası.Öyle kolay çıkan bir şey değil gibi.Yumuşak yüzeylerde kolay çıkabilir ama sert yüzeylerde pek öyle değil.Tabi kazıyarak denersek çıkma ihtimali yüksek.Yani kullanım açısından çok güzel.Ben memnunum.Pazar günü el freni altındaki çerçeveyi boyayacam.Resim eklerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Benim evin balkon kapıları ahşap. Aslında boyanması da gerekiyor. Acaba bu zımbırtıyla bu kapıları boyayabilir miyim? Boyadıktan sonra temizlik amacıyla nemli bezlerle silebilir miyim? Sıradan boyda balkon kapısı boyamak için 1 tüp yetmez galiba. Beyaz da alırdık baştan aklımıza geleydi iyiydi. :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Benim evin balkon kapıları ahşap. Aslında boyanması da gerekiyor. Acaba bu zımbırtıyla bu kapıları boyayabilir miyim? Boyadıktan sonra temizlik amacıyla nemli bezlerle silebilir miyim? Sıradan boyda balkon kapısı boyamak için 1 tüp yetmez galiba. Beyaz da alırdık baştan aklımıza geleydi iyiydi. :)

tarla sürmek için 500000$ jeep almak gibi birşey olur bu :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

tarla sürmek için 500000$ jeep almak gibi birşey olur bu :D

"Yeni 2 ahşap kapı alıp taksan daha ucuza gelir" demek mi oluyor abi? :D

Bak anladım :p

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Boyadıktan sonra temizlik amacıyla nemli bezlerle silebilir miyim

Ben bu kısıma takıldım :p

Bulaşıkları ne ile yıkıyorsun :p

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ben boyadım bile :) ön panjur ve sis kapakları ile tamponun altındaki radyatör ızgarası siyah oldu, güzele benziyor, elinizi sürünce sanki kaucuk hissi var, ilk sıkarken az sıkıyor ve kurutup diğer katları atıyorsunuz, katları atarken normal boya gibi olmuyor, sıktığınız madde nokta nokta duruyor, ama korkmayın 1-2 dk. sonra yayılıyor, o yüzden kapatsın diye çok sıkmayın sakın, ince katlar halinde atın, bırakın kurusun.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ben bu kısıma takıldım :p

Bulaşıkları ne ile yıkıyorsun :p

:D

Hayat müşterektir mirim. Fairy'nin üzerine tanımam :p

Eve bulaşık makinasını, 7 Mart'ta, "tamam hanım, yarın bulaşığı ben yıkayacağım" diye söz verip, 8 Mart Kadınlar Günü'nde almıştım :p Çok cinim di mi? :p

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Bu ürün nekadar sağlam acaba. Izgara, panjur vs boyadığımızda yıkamalara karşı nekadar dayanır ?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bu ürün nekadar sağlam acaba. Izgara, panjur vs boyadığımızda yıkamalara karşı nekadar dayanır ?

Ben de bunu başka türlü sordum kafa yaptılar Ayhan :p

Tamam tazyikli suyu vurunca çıkmıyor da, zamanla sürekli yıkamada yıpranıp atması, kazınması acaba söz konusu mu?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Hayat müşterektir mirim. Fairy'nin üzerine tanımam :p

Eve bulaşık makinasını, 7 Mart'ta, "tamam hanım, yarın bulaşığı ben yıkayacağım" diye söz verip, 8 Mart Kadınlar Günü'nde almıştım :p Çok cinim di mi? :p

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Bir de solma yapıyor mu acep? ÜStüne boya koruma atmaya kalkmasın bizim forumdaşlar :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Ben de bunu başka türlü sordum kafa yaptılar Ayhan :p

Tamam tazyikli suyu vurunca çıkmıyor da, zamanla sürekli yıkamada yıpranıp atması, kazınması acaba söz konusu mu?

Yılda 30 kez araba yıkarım.. Sis kapaklarını panjurları vs siyaha boyatmam 150-200 lira tutar. Onun yerine plasti dip ile 50 liraya yapmakta var :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bozulsa ne olucakki, çıkar bir kat sık geç :) hem ızagaralardan zor çıkar, pütürlü plastik, fena tutmuştur şimdi, yalnız kara kara araba daha fena durdu sanki, çok kızgın bir ifadesi var :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...