İçeriğe Yönlendir

Araç Üzerindeki Kasko,Araç Satıldıktan Sonra,Aracı Alana Verilir mi?

Metehan Türk

Recommended Posts

Metehan Türk
(düzenlendi)

Evet arkadaşlar.Bugün arabamı satacağım adamla buluştum ve birlikte servise gidiyorduk ki yolda film koptu!

Adam bana demesin mi kaskoyu iptal ettirme arabanın üzerinde kaskosunu da isterim diye.Bir de aracım 1. yılı dolduğundan dolayı bakımı daha yaptırmamıştım illaki bu bakımı sen yaptıracaksın diye tutturdu.Pazarlık felan yapmıştık 32 ye anlaşmıştık bu olayın üstüne satma işi suya düştü.Bende satmaktan vazgeçtim.

Şimdi size sorum şudur:Aracın üzerindeki kasko araç satıldıktan sonra aracı alan kişiye verilebilir mi?

tarihinde Metehan Türk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Evet arkadaşlar.Bugün arabamı satacağım adamla buluştum ve birlikte servise gidiyorduk ki yolda film koptu!

Adam bana demesin mi kaskoyu iptal ettirme arabanın üzerinde kaskosunu da isterim diye.Bir de aracım 1. yılı dolduğundan dolayı bakımı daha yaptırmamıştım illaki bu bakımı sen yaptıracaksın diye tutturdu.Pazarlık felan yapmıştık 32 ye anlaşmıştık bu olayın üstüne satma işi suya düştü.Bende satmaktan vazgeçtim.

Şimdi size sorum şudur:Aracın üzerindeki kasko araç satıldıktan sonra aracı alan kişiye verilebilir mi?

mümkün değil, kasko araca değil kişiye yapılır. sana 500 e yapılan kasko bana 300 e yapılır. kişinin hasar bildirme oranına göre değişir. o adamın hiç bir şeyden haberi yokmuş. böyleleride var bu zamanda

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Kendini çok şey bilen ama hiçbirşey bilmeyen biriymiş..

Devam etseniz noter masraflarını da size ödetmeye kalkardı herhalde :)

Vardır herşeyde bir hayır..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metehan Türk

Kendini çok şey bilen ama hiçbirşey bilmeyen biriymiş..

Vardır herşeyde bir hayır..

Vallahi dediğiniz şey aklıma gelmedi değil.Adam benimle pazarlık yaptı fiyatta anlaştık ve sonra bunları talep edince ben dedim ki bu adam noter parası depoyu fullemek de dahil bize yaptırır.

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Cin olmadan adam çarpak dedikleri bu olsa gerek. Çarpmamışta çarpayazmış :)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Kapora alsaydın 1000 lira falan. Sen bilin dayıcım kapı kolu orada buyur deyip geçerdin :)

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Vallahi dediğiniz şey aklıma gelmedi değil.Adam benimle pazarlık yaptı fiyatta anlaştık ve sonra bunları talep edince ben dedim ki bu adam noter parası depoyu fullemek de dahil bize yaptırır.

Bir alışverişte,ticarette en sevmediğim şeydir; adını koymuşuz,pazarlığın pazarlığı niye ?

Bu sebeple mal satmaktan vazgeçip,üstünü çizdiğim çok müşterim olmuştur.

Müşterinin bile hayırlısı..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metehan Türk

Kapora alsaydın 1000 lira falan. Sen bilin dayıcım kapı kolu orada buyur deyip geçerdin :)

Ben hatayı orada yaptım zaten.Yaşına hürmetten efendi davrandık adam bizi az daha :bambam:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Yaş başka para başka, hiç affetmem alırım kaporamı :) Babamın bir tabiri vardır, bir kulağımın arkası kaldı diye :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Alıcı ne içtiyse ben de istiyorum aynısından, kavehaneye çok gitmiş anlaşılan, iyi olmuş satmadığınız, ben olsam misli para verse böylesine satmam.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

bakımı da istemiş,ne güzel.sorsaydın cep harçlığı var mı diye

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Oruç Abiye selam olsun; noterin de yarısını bana yıktı ya :D

Yorum bağlantısı
İbrahim Akkaya

Satılmadığı iyi olmuş. Ne işi var o adamda arabanın canım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...