İçeriğe Yönlendir

Retro Merakım // Sıfır Nokia 3210'Larım

Ali Elöver

Recommended Posts

Mehmet Pınar

bu telefon ilk çıktığında işte budur dedim.Gerçkten hoş bir tasarımı vardı.Hala çok hoş görünüyor.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Gönlümden geçen i söyledim ben ;)

Oturup örgü örenlerden değilsin ;)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Ben de maaş zammı isteyem :D

Vah zavallı memurum benim, garibimin TR'de 4 çeker Honda Jipi, gurbette Mercedes'i var :D Sadece 2 arabası var sana zam şart.

Bende de devlet memuru olmak istiyorum :p Hem Fransa Amerika falana bekar haliyet ile akar dururum, sonra Hakkoş gibi bağırırım Fransa sokaklarında " Sabahlar Olmasınnn - Matin ne sera passs"

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hadi geyiğini geçtim de bu nedir ya :D Ben var olmak de Paris :D

Sen orada yanlış öğrenmişsin. :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Hadi geyiğini geçtim de bu nedir ya :D Ben var olmak de Paris :D

Hakkoş in da haus yea, ne biliyim gerizekalı gugıl çeviriye "sabahlar olmasın" ve onun gibi bişey yazdım o da bana bunu verdi :p

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Sen orada yanlış öğrenmişsin. :)

Bravo Matur Hodja, verdin cevabını çok bilmiş Fransua'nın.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Bravo Matur Hodja, verdin cevabını çok bilmiş Fransua'nın.

Bedavaya yapmıyorum. Biliyorsun. :nargile:

Google çeviri hep doğru söyler di mi :D

Guugıl, oradakilerden beter. :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
(düzenlendi)

Google çeviri hep doğru söyler di mi :D

E dedik ya gerizekalı diye. Morron la bu gugil çeviriyi yapanlar, garip türk küfür ve deyişlerini yazıyorum saçmalıyo.

Sultanahmet de kaldırdığın İngiliz manitayı akşam olmuş eve götürüyorsun, bekliyorsun durakta ama ingilizce sıfır ayfondan girmişsin gugıl çeviriye verdiği cevaba bak, tabi bunu söylediğin ingiliz piliç de sana gerizakılı diyor basıyor Taksim'e tek başına gidiyor senden akıllısını bulmaya, sonra sabaha kadara Elizabet elizabet diye bağıra bağıra evde tek başına duvarlara badana...

untitled12222.jpg

tarihinde Ali El&#246ver tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Bedavaya yapmıyorum. Biliyorsun. :nargile:

Hocam sende beni portatif sandelye satıcısı mı sandın :p Tamam anladım 1018 senin ;)

Bana da patronum bunu almıştı... :)

img01914.jpg

Antene bak sanki uydu telefonu :p

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hocam baksana, sana hiç yurtdışından Mahmoood gibi bir isimle salamu alaykum gibi bir konu ile içinde ne dediği anlaşılmayan bir mail geldi mi :D

Hiç gelmedi.

interneyşınıl çalışmıyorum ben. :)

Hocam sende beni portatif sandelye satıcısı mı sandın :p Tamam anladım 1018 senin ;)

Onu aldım, sıra ileri de düşebilecek malzemelerde. Sen ne bozuyorsun ki hem, ben yarınım için çalışıyorum. :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

interneyşınıl çalışmıyorum ben. :)

Onu aldım, sıra ileri de düşebilecek malzemelerde. Sen ne bozuyorsun ki hem, ben yarınım için çalışıyorum. :)

Hem interneyşınıl değilim diyorsun sonra Mekke Hiltonun resmini asmayı biliyorsun :)

3210'u isteme boşuna :p vermem, en yakın arkadaşım kullanmadığı bb'sini verdi bunu ona veriyim takas edelim diye ama ıhh olmaz dedim.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hem interneyşınıl değilim diyorsun sonra Mekke Hiltonun resmini asmayı biliyorsun :)

3210'u isteme boşuna :p vermem, en yakın arkadaşım kullanmadığı bb'sini verdi bunu ona veriyim takas edelim diye ama ıhh olmaz dedim.

Mekke, uluslararası kategoriye girmiyor bende. Orasının evimizin odasından farkı yok. :melek:

Tamam, bu partiden başka bişey talep etmiyorum. :)

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
(düzenlendi)

Kullandığım telefonlar; Siemens c10, Panasonic gd50, Nokia 3310, Panasonic gd67, Nokia 2100, Nokia 6230(halen kullanıyorum), Nokia 5800(halen kullanıyorum)

tarihinde Evren Barış Özbek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya
(düzenlendi)

1, Nokia 8110

2, Ericsson 768

3, Aselsan 1900

4, 3310

5, 8310 (Hala kullanıyorum)

6, 7610

7, 6500 s

8, iPhone4 (Hala kullanıyorum)

5J0Px.jpg

tarihinde Kuzey Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Ali bey: Satılık mı efendim ? Benimde ilk antensiz telefonum 3310'du o zamanlar az mı kızlara hava atardık. :)

Elinde 8310 olan varsa, satın alabilirim?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...