İçeriğe Yönlendir

Benim Far Sensörü-Karşılama Işığım

Murat Dere

Recommended Posts

Hasan Tahsin Şipit

Bu bacanağı ortadan kaldırmazsak, hasedimizden ortadan çatlayacağız...

Var mı bir planı olan :D

Evini biliyorum. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

İşyerine torpil atıp kaçalım ödü patlasın bu korku bacanağa yeter belki Mehmet abi... Murat hocam çok emek az resim oluyor mu hiç ?

NAsıl resimler isterdin Erkut'cum? :p Azla yetinmeyeni etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir... Öyle miydi bu ya? :crazy:

Evini biliyorum. :p

Taşındı kii? :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Hayırlı olsun devre iyi günlerde kullanda alt tarafı 1 tane LDR bu işi çözerdi ne gerek var ki böle şeylere ? :D

7TL ye mal ederim :D birde sayıcı var sanki uçak gemisinden füze kaldıracaz :D Yıllar önce dandik oto teypleri vardı yarı digital diye potu çeviridin display de frekanslar geçerdi o geldi aklıma. İnsan bunu push butonlu yapar nerde kaldı tasarım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Birgün gizlice seni takip edip buluruz Hocam. Veya eski komşularına sorup öğrenebiliriz vs. vs. :p:exc1::spiteful:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Hayırlı olsun devre iyi günlerde kullanda alt tarafı 1 tane LDR bu işi çözerdi ne gerek var ki böle şeylere ? :D

7TL ye mal ederim :D birde sayıcı var sanki uçak gemisinden füze kaldıracaz :D Yıllar önce dandik oto teypleri vardı yarı digital diye potu çeviridin display de frekanslar geçerdi o geldi aklıma. İnsan bunu push butonlu yapar nerde kaldı tasarım :D

Ne o len puş muş? Dooru konuş, getirme beni oraya! Otur! Sıfır! :p

Birgün gizlice seni takip edip buluruz Hocam. Veya eski komşularına sorup öğrenebiliriz vs. vs. :p:exc1::spiteful:

Gel yeter Tahsin. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Hocam yine reyting leri alt üst etmişssin.Bu sene uğrarsam benim arabaya takarız bundan bi tane.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

NAsıl resimler isterdin Erkut'cum? :p Azla yetinmeyeni etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir... Öyle miydi bu ya? :crazy:

Taşındı kii? :p

Doğru doğru hocam hak ettim ben köteği... :p Bacanağa suikast ve eylem planından Emmi'nin ve benim içeri alınmamızı talep ediyorum... Ürtmenim... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Doğru doğru hocam hak ettim ben köteği... :p Bacanağa suikast ve eylem planından Emmi'nin ve benim içeri alınmamızı talep ediyorum... Ürtmenim... :D

Gel bakim sen şöyle içeri... Yaklaş, yaklaş... :crazy:

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Ne o len puş muş? Dooru konuş, getirme beni oraya! Otur! Sıfır! :p

:hahahoho:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kaçıralım bu bacanaaa, çatlayana kadar devre yaptıralım tüm üyelere :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Şu anda bacanaktayım. Canlı yayındayız yani. Mehmet, bacanaam senin söylediklerine çok gülüyor. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Selam söyle, bir takım çamaşır, sürekli kullandığı ilaçlar ve benzeri kişisel ihtiyaçlarını bir çantaya koysun, eve de iyi olduğunu belirten bir not bıraksın.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Evet evet :bravo: :bravo: :bravo:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Selam söyle, bir takım çamaşır, sürekli kullandığı ilaçlar ve benzeri kişisel ihtiyaçlarını bir çantaya koysun, eve de iyi olduğunu belirten bir not bıraksın.

Söyledim. Buna daha çok güldü. Hiç tırsma belirtisi yok. :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Söyledim. Buna daha çok güldü. Hiç tırsma belirtisi yok. :p

O şaka zannediyor demi :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Akkaya

Ne oluyor yav. Sanki soğuk savaş yaşanıyor. Forumda kutuplaşma mı var yoksa. Yada nedir dönen kurgular. :unsure2::fiuw:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

bacanak harika işler yapmış yine :)

Yaparr, Fatih'im Fenerlim. ;)

Breh. Oldu mu böyle olacak işte. :) Çoh orcinalci gördüm.

Acayip yapmış de mi eşşek insan? ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Acayip yapmış de mi eşşek insan? ;)

Valla ben bile takarım bunu. :) da çok tuzlu olmuştur bunun içeriği. Un,şeker yağ derken.. :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...