İçeriğe Yönlendir

Sizce En Kaliteli Akaryakıt İstasyonu ?

Mustafa Ergüden

Recommended Posts

Misafir

Hem milli, hem kaliteli, hem daha ekonomik daha ne olsun.. Üstü kalsın :)

0,0435 TL zarardasın  ;) Kandırıkçı TP  :p  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

:D

Sana az para. Günde 100 kişiden 4,35 TL, 1.000 kişiden 43,50 TL . Ayda eder 1.305 TL. Temiz para ;)  :D

Yorum bağlantısı
Cihan Yaşar

Hem milli, hem kaliteli, hem daha ekonomik daha ne olsun.. Üstü kalsın :)

u8epevys.jpg

tp kart ındırım oranı kactı?

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

tp kart ındırım oranı kactı?

Kart hala bulamadığım için karttan indirim yapamadım. Esenyurt TP'de gerek kalmıyor. Herkese indirimi otomatik yapıyorlar.. Karta gerek kalmadan
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Forumda kart başvurusu için link vardı abi, doldurdun mu ? Geliyormu adrese ?

Hiç görmedim Erdem
Yorum bağlantısı
Misafir

Gönderilen Resim

Bugün Şişli TP'ye uğradım kart alabildim sonunda. Fazla istedim ama vermediler Göksel abi istemişti alamadım tek seferde. Bir dahakine denk geldikce alırım :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Gönderilen Resim

Bundan sonra en iyi istasyon benim içimn bacak kaslarım :) bisikleti en üst seviyelerden birine yükselttim. Havalar düzelain işe bisikletle gidip geleceğim. Full kondisyon olacak. günde 30 km olacak :)

Gönderilen Resim

Valla çok ozeniyorum abi keşke burada da trafik sorunu olmasa da bisiklete binsem ama Istanbulda Mecidiyeköy e gidene kadar arabanın altına alırlar :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Akan Belen

Bu gün yakıt alırken dikkatimi çekti.Normal ile katkılı fiyatı sabitlenmis TP de.Adam da bana katkılı doldurmuş ben söylemeden herzaman normal alıyordum.Ben ilk defa kullandım gayet memnun kaldım diyebilirim karabuke gelirken

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Bu gün yakıt alırken dikkatimi çekti.Normal ile katkılı fiyatı sabitlenmis TP de.Adam da bana katkılı doldurmuş ben söylemeden herzaman normal alıyordum.Ben ilk defa kullandım gayet memnun kaldım diyebilirim karabuke gelirken

Tüm istasyonlarda katkılı katkısız aynı fiyata gelmiş sanirim. En azindan benim gorduklerim öyle. Sadece shellin katkısız 4.39 katkılı 4.40 olmuştu. Tavan fiyat belirlenince istasyonlar da hepsini sabitlemis sanırım

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Şu tp yi birde ben deneyeyim bakim ,   Akşam 10-11 gibi tarfik yoğunlu azalınca , şişliye gidip Fulleyim, Akşam musait olan arkadaşlar varsa bi tp buluşması yapalım.. :D

Yorum bağlantısı
Ali Eren

TP'den kart alabildim cuma günü.

Bu taban fiyat sabitleme işi ne? Duydum ama bir şey anlamadım. 

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Tavan fiyat, motorin için maksimum 4.40, benzin içinde maksimum 5.07 tl fiyat uygulamak zorunda istasyonlar..

İndirim olmadan 4.32'ye almıştım, TP pek etkilenmemiş indirimden :)

Aynen bende  Moil den almıştım indirimden önce 4.35tl ye, indirimden sonra zam gelmiş :D 4.40tl olmuş.

Bende Moilde 4.10tl ye iner , arabayı fullerim hesabı yapıyordum.. Demekki tek akıllı ben değilmişim. :D 

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Valla 4 lira'da olsa bu tarz istasyonlardan yakıt almam.. Ben TP devlete bağlı olduğu için güvenerek aldım, test ettim ve memnun kaldım.. Diğer istasyonları bilemem ama hile hurda olma ihtimali çok yüksek.. 3-5 kuruş için aracı riske atma derim, TP'den sorun olursa her zaman arkasında duracaklardır..

Ucuz olmasının sebebi, akaryakıt firmasının bulunduğu yerin arsası firma sahibine ait olmasıymış,

Bakırköy incirli caddesin deki Moil,

yaklaşık 5 bin km dir kullanıyorum herhangi bi yan etkisini görmedim,

Adı duyulmuş Bütün firmalar yakıtının arkasında. Fiş olduktan sonra sıkıntı yok. 

He dediğin gibi hilekarlık yapıyor olabilirler ancak onuda hesapladım..

Focus a petrol ofisinden başka yerden almıyorum, bipper a genelde moil den alıyorum. 

Sonuçta bütün yakıtlar aynı yerden dağıtıma çıkıyor , katkı eklenmeleri firmalar tarafından yapılıyor.. 

Şuan için her yerde tavan fiyat uygulaması sonucu Tp veya petrol ofisinden alırım.  

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

bugün yine tp. den depoyu fulledim, 59.44 litre yakıt aldım, 255 tl ödedim. litre fiyatı 4.29, daha önceki fiyatı 4.37 tl. 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Guest Mustafa Çongur

Uzun süre Shell kullandıktan sonra TP'ye geçtim. 4 depo (3000 km'den daha fazla) kullandım. TP daha sessiz ve daha uzun menzil verdi.

Mazot ucuzlayınca tekrar Shell'den alınca bunu daha da bariz hissettim. Motor sesi arttı ve menzilim de kısaldı. (Genelde güzergahım hep aynıdır)

Dün İstanbul Yolu'ndaki TP'den tekrar doldurdum. Sanırım başka bir istasyondan almam artık mazot.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Son üç defadır TP katkılı aldım.Dün ısınmış motorda rölantide beklerken ses fazla geldi bana.Daha önce katsikiz alıyordum ve daha sessiz di.Katkılı ile katkisiz arasında böyle bir fark olabilir mi ki

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ben katkılı katkisiz arasında bir fark hisetmedim ses dışında.Tüketim az birşey artmış gibi duruyor ayrıca

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Aytaç Tan

Arkadaslar size soyle bir tecrubemden bahsedeyim. Arabayi ilk aldigim zaman eski sahibinin yaptigi gibi izmir 2. Sanayii sitesindeki agacli yol opetten alirdim mazotumu aracim az guclu ve daha az yakiyordu. Bunuda simdi aldigim bornova opetten alinca zamanla arabanin dusuk devirlerdeki cekisinin dusmesinden ve yakit alma araligimin artmasindan anladim. Belki motorun cekis gucu ve yakma orani esdeger orantilidir ama diyecegim o ki farkli firmayi gectim,istasyonsan bile fark ediyor. Telefondan yaziyorum imla hatalarim icin ozur diliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
mehmetsönmez

bu forumda benim gibisi varmıdır bilmem ama:

2004 den beri total kurumsal istasyon: ist yolu macunköy ve ankara tandoğan.

aralıksız 360.000 km ( fiesta ve cmax tdci). ,

bu güne dek hiç yakıt kaynaklı sorun yaşamadım: )

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ahmet Çıplak

Sanayi sitesinde bir amcayla tanışmıştım 60 ın üzerindeydi. Yıllarca otobüs ve dolmuş kullanmış. Bana şöyle bir tavsiye verdi..mazotu ordan burdan al demiyorum nerden alırsan al ama, sabah erken saatlerde al. Dedi. Sonra çay demliği örneğini verdi.. Bu şekilde olursa mazot filtresi daha temiz kalıyormuş.

Yorum bağlantısı
Yunus BOYBEY

Opet de shell de kullandım ama kesinlikle Total excellium diyorum mükemmel shell nitro eurodizel ile kendini bitirdi Total gerçekten kaliteli sessiz ekonomik ve performanslı

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Son aldığım TP de bir gariplik var.İstasyon herzaman aldığım yer değil yol üstünden aldım.Ama bariz şekilde rölantide ses artmış durumda

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...