İçeriğe Yönlendir

Sizce En Kaliteli Akaryakıt İstasyonu ?

Mustafa Ergüden

Recommended Posts

Akan Belen

Eren benim depo zaten karışık sayılır şu an.Birkaç defa alıp tam tp olması lazım ki anlayayım.Kesin ölçü vermez elbette ama benim neredeyse standart olmuş bir durumum var.Işık yanında 100 tl lik yakıt alırım genelde 200 km gibi ışık yanar yeniden.5-10 oynar elbette.Yapılan zam kullanım şekli olarak falan ama %90 bu şekildedir kaba bir ölçümle.Tek bildiğim nitro da ciddi düşüyor 

Yorum bağlantısı

Bugun TP den 50 TL aldık bakalım. Kart yoktu litresi 4.60 dan aldık bakalım nasil olacak. Gönderilen Resim

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Bugun TP den 50 TL aldık bakalım. Kart yoktu litresi 4.60 dan aldık bakalım nasil olacak.

Bence iyi olacak Ozan. 700 km yol yaptım TP ile. Çekişi gayet iyi. Menzil de daha iyi olacak diye tahmin ediyorum. Burada litresi 4,50 indirimli haliyle. 

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Bence iyi olacak Ozan. 700 km yol yaptım TP ile. Çekişi gayet iyi. Menzil de daha iyi olacak diye tahmin ediyorum. Burada litresi 4,50 indirimli haliyle.

Bugun zaten Maslak gidişi ve dönüşü test etme imkanim oldu cekisi aynı hic bir fark yok ultmate ile. Ve ortalamayi sifirlamistim gazlamama rağmen dönüşte 5.4 ile kapattım kontağı eve gelince. Bence de iyi olacak. En kısa zamanda kart da aldım mı bundan sonra tp alırım. Ay başında bi defa fullesem yeter bana zaten çok kullanmıyorum.

İndirimi de siz kart kullanin dedim pompaciya ama bizde yasak dedi Şişli tp kart da ellerinde kalmamis

tarihinde Ozan Altundal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Bugun zaten Maslak gidişi ve dönüşü test etme imkanim oldu cekisi aynı hic bir fark yok ultmate ile. Ve ortalamayi sifirlamistim gazlamama rağmen dönüşte 5.4 ile kapattım kontağı eve gelince. Bence de iyi olacak. En kısa zamanda kart da aldım mı bundan sonra tp alırım. Ay başında bi defa fullesem yeter bana zaten çok kullanmıyorum. İndirimi de siz kart kullanin dedim pompaciya ama bizde yasak dedi Şişli tp kart da ellerinde kalmamis

Buradakiler karta gerek yok abi,, zaten indirimli veriyoruz diyorlar. 

Yorum bağlantısı

Buradakiler karta gerek yok abi,, zaten indirimli veriyoruz diyorlar.

Doğrudur abi burada tabelada neyse o fiyattan aldım maalesef. Tp extra 10 kuruş pahaliydi sanırım.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Doğrudur abi burada tabelada neyse o fiyattan aldım maalesef. Tp extra 10 kuruş pahaliydi sanırım.

Burada extra gelmemiş daha. Varmı İstanbul'da ya da Ankara'da.

Bizim burada da indirim uygula dersen uyguluyolar.

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Ben 100 tl olarak aldım en son.Şu an burada katkısız olanı indirimsiz 4.62 olması lazım.İşten gelirken önünden geçiyorum zaten.Sahibide bizim memleketli çıktı şansına zaten.Şimdilik tabiki çok anlamadım.Araçta bp de vardı sanırım biraz kullanınca daha iyi anlayacağız durumu

Uzun vadede motora, turboya yakıt ile ilgili sistemde herhangi bir yere zararı olur mu acaba. Yazdıklarınızı okuyunca kararsız kaldım. İş yerimde bir arkadaşım sıfır aldığı Renault fluance'a 2 yıl boyunca sunpetten indirimli motorin aldı, hala araçta bir sorun yok, ama ben opet ve Shell dışında cesaret edemiyorum. 2 yıldır opet ecoforce'ye devam.

Yorum bağlantısı
Cihan Yaşar

Uzun vadede motora, turboya yakıt ile ilgili sistemde herhangi bir yere zararı olur mu acaba. Yazdıklarınızı okuyunca kararsız kaldım. İş yerimde bir arkadaşım sıfır aldığı Renault fluance'a 2 yıl boyunca sunpetten indirimli motorin aldı, hala araçta bir sorun yok, ama ben opet ve Shell dışında cesaret edemiyorum. 2 yıldır opet ecoforce'ye devam.

sunpet opetin markası sanırım.opet ecoforce fulforce ile aynı performansı gosteriyor mu?opet calısanı pek fark yok demıstı.ben ecoforce arasıra alıyorum fark yok gibi.sureklı alsam motora zararı olur mu?

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

sunpet opetin markası sanırım.opet ecoforce fulforce ile aynı performansı gosteriyor mu?opet calısanı pek fark yok demıstı.ben ecoforce arasıra alıyorum fark yok gibi.sureklı alsam motora zararı olur mu?

Sürekli ecoforce aliyorum, herhangi bir sorun yaşamadım, 2-3 ayda bir arada ultraforce aliyorum, ben asıl Tp'nin motorinini merak ediyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

TP, Motorin ile 4. depom bitmek üzere. Bırakın sıkıntıyı, tam tersine ölü devirlerdeki canlılığı, Uzun Menzil'i ve hissedilebilir motor sessizliği ile benim en çok memnun kaldığım Motorin oldu..

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Serkan Dalgıç

TP, Motorin ile 4. depom bitmek üzere. Bırakın sıkıntıyı, tam tersine ölü devirlerdeki canlılığı, Uzun Menzil'i ve hissedilebilir motor sessizliği ile benim en çok memnun kaldığım Motorin oldu..

İlteber bugün yolda giderken gözlerim TP aradı fakat Beylikdüzün'den Sefaköy'e kadar göremedim.Bu semtler yada civarında bilen,gören varsa bilgilendirirse sevinirim.

Bende bir denemek istiyorum.Bakarsın tavsiye ettiğin bu yakıttan bende memnun kalırım.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

İlteber bugün yolda giderken gözlerim TP aradı fakat Beylikdüzün'den Sefaköy'e kadar göremedim.Bu semtler yada civarında bilen,gören varsa bilgilendirirse sevinirim.

Bende bir denemek istiyorum.Bakarsın tavsiye ettiğin bu yakıttan bende memnun kalırım.

Abi 2 Adet var İstanbul'da.. Birisi Abide-i Hurriyet Caddesi Şişlide, diğeri Esenyurtta.. 3. G.osmanpaşada açılıyor..
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Koca istanbul'da 2 istasyon mu var.Ereğ'lide bile 2 tane var yahu :D

2013 yılında, açılan şube sayısı olarak 1. Ama, İstanbul'da az abi. G.o.paşa şubesi açılıyor şimdi 3.oldu..

Ayrıca TP, şube sayısı olarak Türkiyede 5. Sırada

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mustafa Çongur
(düzenlendi)

Anlara'da da iki diye biliyorum

TP'nin sitesine göre Ankara şehir içinde 4 adet var. 

Polpet: İstanbul yolu.

Ata İpek: Çiftlik.

Aypem: İskitler (Ankamall yanı)

GGG: Şaşmaz

Ankara genelinde ise 19 adet istasyon var.

http://www.tppd.com.tr/Sayfalar/Istasyonlar.aspx?Sehir=6

tarihinde Mustafa Çongur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Dalgıç

Dün akşam depoyu Esenyurt TP'den fulledim 48 lt. 210 tl.'ye doldu.Bakalım kaç km. yol yapabileceğiz.

Bide arabayı benzinlikte güzelce yıkadılar temiz temiz çıktım yola. :)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Dün akşam depoyu Esenyurt TP'den fulledim 48 lt. 210 tl.'ye doldu.Bakalım kaç km. yol yapabileceğiz.

Kaçta oradaydın Abi ? Bende dün 16:30'da fulledim orada, arabayıda yıkattım :)

Full istanbul içi TP ile 910km ;) ultimate ve Nitro ile aynı güzergahta 5 senedir bu rakamlara ulaşamadım

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Full istanbul içi TP ile 910km ;) ultimate ve Nitro ile aynı güzergahta 5 senedir bu rakamlara ulaşamadım

İlteber, şehiriçi 910 km çok çok iyi, hemde istanbul ici...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

İlteber, şehiriçi 910 km çok çok iyi, hemde istanbul ici...

910km. Ortalaması yol bilgisayarında 6.0 lt. İdi. Ankara-İstanbul 3.4lt yapmışlığımda var Abi :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Kendi sitelerinde İstanbul'da istasyon görünmüyor!

Yorum bağlantısı
Serkan Dalgıç

Akşam saat 21:00 gibi oradaydım sanırım.

Bakalım ben kaç km. yapacağım merakla bekliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...