İçeriğe Yönlendir

Sizce En Kaliteli Akaryakıt İstasyonu ?

Mustafa Ergüden

Recommended Posts

Akan Belen

Bende uzun süre shell kullandım.Evet iyi ve sessiz bencede.Ama bana biraz fazla yakıyor gibi geliyor.Tp den devam edeceğim bir süre bakalım ne olacak.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Eren

TP Katkısız Motorinin, Ürün Spesifikasyonu.. Setan Sayısı, Opet'in Katkılı Ultra Force'u ile aynı..

Katkılı TP'nin değerlerini bulamadım henüz..

http://www.tppd.com.tr/Documents/motorin.pdf

İlteber, menzil ve ses olarak shell ve bp ile karşılaştırma yapabilir misin? Senin tavsiye katkısız olan tp mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

İlteber, menzil ve ses olarak shell ve bp ile karşılaştırma yapabilir misin? Senin tavsiye katkısız olan tp mi?

Hocam BP Ultimate' den ses ve titreşim olarak hissedilebilir derecede sessiz ama Menzil aynı.. Shell Nitro ile ses ve titreşim aynı. Menzil çok daha iyi.. Nitro'nun menzili çok düşük
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Birde Katkılıyı denemedim Abi. O yüzden bir yorum yapamam. Belki o dahada iyidir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Komşumuz ve abisinin 2 farklı marka istasyonu var. Biri Total, diğer Turquoise. İkiside aynı dağıtım şirketinden alıyormuş. Sürekli hem devlet, hemde bağımsız denetçi kuruluşlar tarafından belirli zamanlarda numune alınıp kontrol ediliyormuş yakıt ve depo temizliği ve yakıt katkı değerleri. Yani en iyisi, en ucuzu!

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

TP Katkısız Motorinin, Ürün Spesifikasyonu.. Setan Sayısı, Opet'in Katkılı Ultra Force'u ile aynı..

Katkılı TP'nin değerlerini bulamadım henüz..

http://www.tppd.com.tr/Documents/motorin.pdf

Senin gazınla TP'den aldık bakalım, uzun yol yapacağım, ne yakar, performansı ne olur göreceğiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Senin gazınla TP'den aldık bakalım, uzun yol yapacağım, ne yakar, performansı ne olur göreceğiz.

Bayatlar yakıtın Abi :)
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Bayatlar yakıtın Abi :)

Çok iddalı oldu, yanlız İzmir'e kadar gideceğim,

Önce Balıkesir'e hatunu çombalağı atıcam, sonra da İzmir toplantısına katılıcam kısmetse, İstanbul toplantıları sarmıyor artık. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Mustafa Çayır tutturdu gidek diye Izmire ama kararsızım ama sizlerde varsınız kafam karıştı iyice :)

Bilemiyorum, ben hatun dırdırını ve o kadar yolu göze aldım. :)

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Neden?

bize yakın olarak bp shell po var üçünü de kullandım bp nin performansını beğenmiyorum ve az km gittiğini düşünüyorum po km iyi ama shell performansı sanki biraz daha iyi 

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

ben bişey sorucam bu nitro + geldiğinden beri menzil düştü kullanım aynı kendimce hava şartlarına bağladım ama kullananlar da düşüş var diyo değiştirmeyi düşünüyorum opet çok uzak total var yakın satılır total veya po hangisini önerirsiniz

Yorum bağlantısı
Yusuf Taş

ben bişey sorucam bu nitro + geldiğinden beri menzil düştü kullanım aynı kendimce hava şartlarına bağladım ama kullananlar da düşüş var diyo değiştirmeyi düşünüyorum opet çok uzak total var yakın satılır total veya po hangisini önerirsiniz

Valla bende shell nitro kullanıyorum.Benim araba çok yakıyor ama shellden midir bilemem.Amam totali çok övüyorlar bende denemeyi düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Kayaalp1

Merhaba Ford'daşlarım. Malumunuz memlekette akar/kokar yakıt ateş pahası. Bu pahalılığa rağmen hepimiz iyi binebiliyoruz arabalarımıza.  Küçük şehirlerimizde var mı bilmem ama Ankara'da bir kaç yerde "Türkiye Petrolleri" adıyla yeni istasyonlar açılıyor.. Benim bildiklerimden biri Esenboğa Hava limanına yakın bir diğeri de Etimesgut Elvanköy civarında ve bugünlerde açılmak üzere. Yakıt fiyatları çok bilinen popüler markalara göre  yaklaşık %10 daha ucuz. (Eurodizel orada 4.35 idi, Opet'de 4.70 civarında iken.) Ben geçenlerde Havalimanına yakın olana girdim korkarak, pompacıya sordum bir kaç şey, gerçi adam malını kötülemez tabii ki. Hemen önümdeki pompada çok yeni bir BMW 525dXD vardı, onu görünce ben de aldım biraz, arabamda bir olumsuzluk hissetmedim, ama biraz daha emin olunca devam ederim sanıyorum. Zira eve çok yakın Elvanköyde açılacak olan Türkiye Petrolleri istasyonu. (Bu arada Elvankent'de çevre yolu köprüsünün 500 m. kadar batısına da bir OPET açılacak çok yakında.)  Bu konuda düşüncesi, yorumu, deneyim ve tavsiyeleri olan Ford'daşlarımın yazılarını bekliyorum. Şimdilik hoşça kalın

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Valla ben de 5 gün önce samsun kavak yolu üzerinde moil den 4.20krş dan euro dizel aldım,  yakıtı çok çok güzel.. keşke istanbul da o fiyata olsa.. 

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Bizim burya da açılacak. Konuyu takipteyim. Burda tecrübelere göre karar verecem

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Biz bayadır bunu konuşuyoruz forumda. 3 depo bitirdim ve mükemmel bir yakıt. Şuan depoda çok az mazot var yol bilgisayarı 12 km diyor. Yolda kalmak pahasına yakıt almıyorum. Çünkü bundan sonra kolay kolay farklı bir mazot almam. TP yakıt kalitesi çok iyidir. Ben aracımda ki olumlu yanlarını yazmayacağım. İ.göksel yaman abi konuyu görüp yazacaktır eminim ki. :)

+1

Ben de Türkiye Petrollerini deniyorum bu aralar. Burada 4,50 veriyorlar şu an motorini. Üstelik benim eve en yakın akaryakıt istasyonu da TP. 

Şimdilik gayet memnunum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren
(düzenlendi)

4.50 pompa fiyatı mı yoksa indirimli fiyatımı abi. Gayet iyi bir fiyat ben indirim de uygulatıyorum. Son zamdan önce 4.41 tl den alıyodum.

İndirimli fiyatı 4,50 tl Eren. 600 km yol yaptım. Yakıt benim hoşuma gitti. Muhtemelen yarın ya da öbür gün depoyu doldurmayı düşünüyorum. 

tarihinde Ali Eren tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Bir İzmir yaptım geldim, katkısız TP ile katkılı Opet arasında hiç bir fark yok, hatta tüketim daha iyi diyebilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

Biz bayadır bunu konuşuyoruz forumda. 3 depo bitirdim ve mükemmel bir yakıt. Şuan depoda çok az mazot var yol bilgisayarı 12 km diyor. Yolda kalmak pahasına yakıt almıyorum. Çünkü bundan sonra kolay kolay farklı bir mazot almam. TP yakıt kalitesi çok iyidir. Ben aracımda ki olumlu yanlarını yazmayacağım. İ.göksel yaman abi konuyu görüp yazacaktır eminim ki. :)

Göksel abiyle yazışmalarınızı gördükten sonra şaşmazin orda tp bayisi gördüm yarım depo bitti belki psikolojik olacak ama motor sesi azaldı ucuz olan mazottan aldım bide katkılı olanıda merak ediyorum şimdi :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ben 100 tl olarak aldım en son.Şu an burada katkısız olanı indirimsiz 4.62 olması lazım.İşten gelirken önünden geçiyorum zaten.Sahibide bizim memleketli çıktı şansına zaten.Şimdilik tabiki çok anlamadım.Araçta bp de vardı sanırım biraz kullanınca daha iyi anlayacağız durumu

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Tüketim benim şu anda eskisi ile aynı gibi duruyor.Yani bp den aldığımla.Nitroyu yazmıyorum bile bariz düşüyor km özellikle şehir içinde .

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Ben her zaman po dan alıyorum, hattımıda pocell yaptım lt. başına 12 krş. indirimli oluyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...