İçeriğe Yönlendir

Jant Kapağı

Burak Değer

Recommended Posts

Burak Değer

İyi Günler Ford Club Üyeleri ;

Bizim 2011 Focus Trend Model Arabamız Var . Malum Trendlerin Jant Kapakları Hiç Olmuyor Focusa Uygun Jant Kapağı

Önerebilirmisimiz ?

Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum .....

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Elimde 4 adet mevcut trend den çıkma temiz düzeyde ilgilenirseniz. Bir rakam oluşturalım

Yorum bağlantısı
Burak Değer

Öncelikle İlgilendiğiniz İçin Teşekkürler :) Bizim Arabadada Trend Jantları Mevcut Ben Daha Farklı Jant Kapağı Arıyorum ...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Öncelikle İlgilendiğiniz İçin Teşekkürler :) Bizim Arabadada Trend Jantları Mevcut Ben Daha Farklı Jant Kapağı Arıyorum ...

Orjinal kapağın yerine takılan hiç bir kapak daha güzel durmaz. Alaşım janta geçemiyorsanız,bırakın öyle dursun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Altan Berkman
(düzenlendi)

elimde 4adet 2011 comfort jan kapağı var

cok temizdir

tarihinde Altan Berkman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Orjinal kapağın yerine takılan hiç bir kapak daha güzel durmaz. Alaşım janta geçemiyorsanız,bırakın öyle dursun.

+1000

Ben de daha önce fiestam için jant kapağı önerisi istemiştim forumdan. Yorumlar hep bu yöndeydi. Hatta yorum yazanlardan biri de Cihan'dı. Yorumları dinledim ve orjinal jant kapaklarımın aynısından aldım.

Daha sonra fiesta da farklı jant kapakları kullananlar gördüm ve anladım ki bir arabaya orjinalinden başka jant kapağı yakışmıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...