İçeriğe Yönlendir

Budamı Olacaktı Kapı Hırsızı

Ercüment Koyuncu

Recommended Posts

Erkut Uysal

şimdi tv 8 de izledim haberi çok ilginç... Camilerden kapıların çalındığını duymuştumda bu artık son nokta... :)

Yorum bağlantısı
Ercüment Koyuncu

Daha neler çalacaklar bu adamlar yakında motor indirirse hiç şaşırmam

Yorum bağlantısı
Sezai Özcan

abi yaparlar kanı bozuk bunların 2 gün önce garajıma bi müşteri geldi 206 sanrufun camını calmışlar adamın

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Başka bir konuda demiştim bir sabah araçlarımızı takozlarda görürsek şaşırmam diye.

Ama kapı hiç aklıma gelmemişti

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Arabayı çalıştıracağız marşa basıyoruz birses yok. Kaputu kaldırıyoruz bir bakıyoruz motor yok:) Bir gün bir bakıyorsun şarj dinamosu yok :)

Cumartesi akşam benim aracın önündeki kaput açmak için ford ablemini açmışlar. Aklıma tek gelen fordu olan biri onu sökmeye çalıştı beceremeyince bıraktı. Çünkü fordu olmayan biri onu kolay kolay bilemez.Neyseki kırmamış.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Ankarada dikiz aynalarını yürttüler bir süre önce.Konusu açılmıştı.Sonra bu haberleri görünce pek şaşırmadım.O kadar çok çıkma parçacı varki,bi yerden mal temin etmek zorundalar.Birileri kaza yapsada bizde parça söksek diye bekleyemiyorlar demekki.Orada da bahsetmiştim.Yakında formüla araçlarını nasıl 20 sn de toplayıp söküyorlarsa,toplu ekip gelip anında parçalayıp götütürler bizim araçları.Ben hiç şaşırmadım açıkçası.Camdan izleriz artık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Aksarayda okurken caminin kapısı çalınmıştı. Star tv'nin elemanları da röportaj yapmışlardı. Cami çevresinden bir kaç yorum:

m: mubabir

v: vatandaş

m: kapı nasıl bir kapıydı, tarihi eser miydi?

v1: valla iyi kapıydı.

m: efendim kapı çalınmış, ne diyeceksiniz?

v2: p.zengin biri çalmış.

Arabanın kapıyı çalan da yukarıdakiyle meslektaş galiba.

Burdan şu sonuç çıkıyor, adamlar siparişle çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Ali Tatlısu

büyükşehirde yaşamak zor zanaat.

Allah kolaylık versin. Arkanı dönmeye gelmiyor. anında götürüyorlar.

ben köyde oturuyorum. havalar soğuk olduğu için sabah arabamı çalıştırıp eve girip kahvaltımı yapıyorum öyle çıkıyorum evden.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Gayrettepe emniyet mudurlugunun ust sokaginda abimin 2001 model golf 4 une hirsiz girdi benzin deposu pompa + samandira arka koltuk 4 adet paspasi caldilar vallaha sasirmadim

yuh daha neler... :shok:

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Ama adam işinin ehli ...İncitmeden çizmeden sökmüş kapıyı...demekki iyi kaportacı... :D

Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Seneler evvel bizim mahallede 4-5 sıra arabanın 4 lastğini çalıp tuğla üstünde bırakmışlardı arabaları. Ki sırf emekli ve yaşlıların oturduğu bir semteyim

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Dün akşam haberlerinde görmüştüm. Söyleyecek söz bulamadım. :shok:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kapıyı çalmaya araba ile gitseymiş yakalanmazmış :D

Yorum bağlantısı
Ercüment Koyuncu

Muhabir soruyor - Neden yürüyerek çaldınız arabnızla gelmediniz

Hırsız - Abi zaten az kazanıyoruz bide benzinemi para verelim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Muhabir soruyor - Neden yürüyerek çaldınız arabnızla gelmediniz

Hırsız - Abi zaten az kazanıyoruz bide benzinemi para verelim :)

:D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sipariş üstüne hırsızlıktır...

Adam gelip şu kapım hasarlı, çıkması var mı demiştir..

Buluruz abiii demişlerdir :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Melih Bozkurt

Muhabir de bi garip ya :D naabıcaktın kapıyı diyo :D Cevabı vermiş hırsız, sansürlememişler şaşırdım :D

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Arkadaşlar bir olay yeri inceleme uzmanı olarak dün bu haberi izleyince koptum gerçekten.Adam kapıyı götürdü resmen yav. Sene 1999 yer ankara pursaklar arka tarafları tepelik alan.Bir gün önce arkadaşımın çalınan renoult brodvay inin bulunduğunu duymuştum ve hemen olay yerine gitmiştim.Arkadaşa müjde verecem ya niyetim o. Ben araba beklerken sadece şase numarasının yazılı olduğu ön kısmını görünce şok olmuştum. Arkaaş yanında arabanın anahtarını getirince de kopmuştum gerçekten.Neyseki kaskoluydu... :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...