İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız Kaç Km'de Ve Modeli

Okan Yeşim

Recommended Posts

Tahir İlter
(düzenlendi)

2psndhg.jpg

:nazar: :nazar: 2000 model 77.000 i gördük kazasız belasız Allah'a çok şükür.Rabbim kimseye kaza bela vermeden sorunsuz nice kmler göstersin. :nazar: :nazar:

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

Kilometre bizim işimiz :D

uE5Fj.jpg

hKCPe.jpg

50600 civarındayız :)

tarihinde Osman Yücel Çetin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

2psndhg.jpg

:nazar: :nazar: 2000 model 77.000 i gördük kazasız belasız Allah'a çok şükür.Rabbim kimseye kaza bela vermeden sorunsuz nice kmler göstersin. :nazar: :nazar:

Tahir Akü lamban yanıyor en kısa zamanda baktırt,yağ lamban da yanıyor az yağ ilave et fren balataların bitik gibi sıkıntı olmasın :D Benzinin de bitmek üzere niye zam gelmeden önce deponu doldutmadın ya yine zam gelirse ;)

:nazar: Maşallah aramızda 6 yaş 20k km var.

Kilometre bizim işimiz :D

uE5Fj.jpg

hKCPe.jpg

50600 civarındayız :)

Bak görüyor musun para var huzur var depo yarım dolu (her iki fotoda da )Bu Fortlarda kronik sorun herhalde bununda Akü ve yağ lambası yanıyor :unsure2: Bazen benim araçta da oluyor ne zaman foto çeksem hem akü hemde yağ lambasını yakıyor :fiuw:

:nazar: Osman kazasız cezasız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

İyi şükür direksiyonun üstünde 1 karış toz var kimsenin dikkatini çekmedi :D :D Hay ben bu doğal gaz kazılarının diyorum ve tozun sebebini de böylece açıklamış oluyorum.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Fiesta : 71.009

Focus : 176.061

not alalım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

İyi şükür direksiyonun üstünde 1 karış toz var kimsenin dikkatini çekmedi :D :D Hay ben bu doğal gaz kazılarının diyorum ve tozun sebebini de böylece açıklamış oluyorum.

Farketmedik sanma :biggrin: illa yüzüne vurmamız gerekiyorsa vururuz :biggrin: tahir o ne toz hiç yakıştıramadım sana :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

ben tam diyecektim, "hayrına o tozu siliverin" diye de utandım :D

Rencide etmek istemedik :D

Sokak çok fena ya doğal gaz için kazdılar sonra doldurmak için incecik kum döktüler yıkamaya kalksam çamur oluyor ortalık o yüzden bekletiyorum bu hafta asfalt işi halledilir rahat rahat yıkarım.Müstakil ev keyfiyle :D:p

Farketmedik sanma :biggrin: illa yüzüne vurmamız gerekiyorsa vururuz :biggrin: tahir o ne toz hiç yakıştıramadım sana :D

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Sokak çok fena ya doğal gaz için kazdılar sonra doldurmak için incecik kum döktüler yıkamaya kalksam çamur oluyor ortalık o yüzden bekletiyorum bu hafta asfalt işi halledilir rahat rahat yıkarım.Müstakil ev keyfiyle :D:p

Bırak bu işleri tahir....pasaklıyım de bitsin :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bırak bu işleri tahir....pasaklıyım de bitsin :D

Dur abi evlenmeden kız acı gerçekle karşılaşmasın alıştıra alıştıra söylerim ben sonra :D:p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Biz yağmurda arabaya yıkan adamlarız....ne kadar ayıpladım seni anlatamam :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

26 Ağustos günü araba yıkandı ve öylece kaldı :D Evlenince herşey boş sen şimdiden havasına girmişsin ; olmuşsun sen :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Misafir

Dur abi evlenmeden kız acı gerçekle karşılaşmasın alıştıra alıştıra söylerim ben sonra :D:p

En başından söylemek senin daha az acı çekmene yararlı olur :biggrin:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Biz yağmurda arabaya yıkan adamlarız....ne kadar ayıpladım seni anlatamam :biggrin:

26 Ağustos günü araba yıkandı ve öylece kaldı :D Evlenince herşey boş sen şimdiden havasına girmişsin ; olmuşsun sen :D

Taze evli nasıl biliyor bak nasıl anlıyor halden :D :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Ya bu cici ayı denilen ismi kim takmış.neden cici ayı derler :biggrin:

Bence acı ayı bu :biggrin:

tarihinde Hakan Erken tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Ben göremedim :fiuw::)

tarihinde Hakan Erken tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...