İçeriğe Yönlendir

Android Uygulamaları Ve Diğer Gelişmeler

Misafir

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

HTC Ali abiyi işe alsa reklam departmanı komple işsiz kalır, yada Apple'a geçer inat olsun diye...[emoji2]

Apple a geçseler ne yazar, en baba marka varken orada duman olur adamlar :D  ip6 ile bakalım ne yapacak elma göreceğiz, o zaman olay netleşecek, şuan için elmanın şansı sıfır, 5s falan hikaye bu aletlerin yanında. :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Apple a geçseler ne yazar, en baba marka varken orada duman olur adamlar :D

Doğru naapsa yaranamayacak Apple Ali abime, isterse ios99 çıkarsın... [emoji38]
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Adam gibi yapsın yaranır, adamlar senelerce geride ve yarım yamalaklar, al sana Andronun gelişimi, 2008 de yaptığını bu yarım yamalak ios8 le anca ve yarım yapıyor zavallı ios  :D

android_jab_apple-1024x553.jpg

Bu arada ayponpon6 nın fyatıda belli oldu.

32 gb 4.7" tf6 850 dolarer

64 gb 4.7" tf6 1110 dolares

yani 2800 ve 3100 gibi über salak bir fiyatla gelecekmiş ve hala yarım yamalak olacak, buyrun alın hadi  :D

Adamların herşeyi yarım, arabada ios kullancaklarmış, kesin arabada uyumlu olmak zorundadır, jb falan gerekir şimdi, arabaya bindik, çürük elma yoksa cebinde araba ölü, halbuki androda herşey mübah :)

http://www.youtube.com/watch?v=Ht8yzpIV9M0#t=17

İos un olayı 4.4.3 le bitmiştir, 4.4.4 le de elmayı yemiş oluyorlar  :D

Bu arada ikiside abd malı ve bizlerde bunları alıyoruz ve bu 2 abd malı için tartışıp duruyoruz  :D

Yorum bağlantısı

Vallahı custom olarak ta olsa, 4.4 kullanmak şart.Eğer telefonu 4.4 güncellemesi almayanlar varsa Cyanogenmod ya da diğer custom romlara bakmalarını tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Son haberler Z1 Compact 4.4.4 almaya başlamıştır, Sony-hTC gibi baba markalar 4.4.3 ü atlayı direk 4.4.4 L androya geçecekmiş. :)

Android 4.4.4 L ile olay bitmiştir arkadaşlar, artık tatlı adlarıda bitti sanırım, bu andro sürümü sağlam olmuş, ios a fena yumruk attılar bu sefer, basksanıza elma yöneticileri sürekli taşlamaya başlamışlar, Google sa lafı çakıp geçmiş, sizin o dediklerinizi biz 2008 den beri yapıyoruz, yeriz sizin güvenliğinizide, siz daha İandrOS8 ile anca yapmaya çalışıyorusunuz, geçmiş ola demişler  :D  :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Android KitKat'ı yüklemeyenleri bekleyen tehlike!

Telefonunuzda Android KitKat öncesi bir sürüm varsa keşfedilen bir güvenlik açığı tadınızı kaçırabilir.

IBM Security araştırmacılarının Android işletim sisteminde keşfettikleri yeni bir açık büyük endişe yarattı. KitKat öncesindeki Android sürümlerinde, KeyStore fonksiyonunda bulunan açık piyasadaki Android'li cihazların yaklaşık yüzde 90'ını etkiliyor.

Keystore servisi, uygulamaların geliştiricilerine özel anahtarların tanımlanmasını, böylece geliştiricilerin uygulamalara müdahale edebilmesini sağlıyor. Ancak bu servisteki açık, kötü niyetli kişilerin, uygulamalara kötü amaçlı kodlar enjekte edebileceği anlamına geliyor. Böylece, güvenli olduğunu düşündüğümüz pek çok Android uygulaması, aslında kötü niyetli kişilerin amaçlarına hizmet eder hale gelebiliyor.

Yine de Android işletim sisteminin, şifrelerin açığa çıkması haline kötü amaçlı kodların yerleştirilmesini engelleyen önleyici yedek sistemleri bulunuyor ancak bu sistemlerin geçilebilmesi de mümkün.

Google , konu hakkında henüz açıklama yapmadı ancak açığın ciddiyeti göz önüne alındığında, yakında bir yamanın yayınlanması bekleniyor.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Bisiklette hız vs görmek için düzgün çalışan program bulamadım. Önereceğiniz program var mı?

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Android için en büyük gelişme Ali Elöver' i kendi safına katması oldu.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

:D :D :D

He valla, Nutella sürümü tadında 6.6.6

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

:D :D :D

He valla, Nutella sürümü tadında 6.6.6

Davayı sattın, sonun IOS'un elinden olacak :p tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Kitkatim var benimde. ip6 icin o fiyatlarin inmesini beklemek lazim. Moto yi eskitir öyle gecerim bende artik :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Davayı sattın, sonun IOS'un elinden olacak :p

Ios bugüne kadar, ayponponu onca aşağılamaya hakarete, hakir görmeye rağmen Ali Androidoğlu'nu yok etmediyse, bana bişey yapmaz ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ios bugüne kadar, ayponponu onca aşağılamaya hakarete, hakir görmeye rağmen Ali Androidoğlu'nu yok etmediyse, bana bişey yapmaz ;)

Çaktırma ajan, yakalanırsan iOS seni tanımayacak inkar edecektir :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

İos bana sataşma sansini iandros7 ile kaybetti, 8 zaten tam çakma android olacağından sansi hic olamayacak, bana bulasirsa zaten işi biter, sizarim duman ederim :)

Davayı sattın, sonun IOS'un elinden olacak :p

Hiç birşey olmaz, artık o Android koruması altında, 2 ali voltranoid i olusturup ios u doğduguna pişman edeceğiz, bittiniz siz hatice one gücü adına dağılın huleaynn... :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

İos bana sataşma sansini iandros7 ile kaybetti, 8 zaten tam çakma android olacağından sansi hic olamayacak, bana bulasirsa zaten işi biter, sizarim duman ederim :)Hiç birşey olmaz, artık o Android koruması altında, 2 ali voltranoid i olusturup ios u doğduguna pişman edeceğiz, bittiniz siz hatice one gücü adına dağılın huleaynn... :)

Zr53'ün için yarın bana bir şey danışacak olursun ben de ona göre cevap vermem ha.. Koito hiç demem :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Doğru söze ne denir :D
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Zr53'ün için yarın bana bir şey danışacak olursun ben de ona göre cevap vermem ha.. Koito hiç demem :D

zuahhaahh

Bu akşam arabayı yikadim, dün yagmurda sürmüştüm yanları gri yağmur çamuru olmuştu, sadece basınçlı suyla yikadim, 2 adet te kuş pisliği vardı, elimi bile surmedim direk alayı çıktı, eskiden bu yağmurda olan gri asfalt çamuru ancak bezle silince çıkardı şimdi basınçlı suyla çıkıyor, zr53. Zupermis kardeş :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

zuahhaahh

Bu akşam arabayı yikadim, dün yagmaurda surmustum yanları gri yağmur çamuru olmuştu, sadece basınçlı suyla yikadim, 2 adet te kuş pisliği vardı, elimi bile surmedim direk alayı çıktı, eskiden bu yağmurda olan gri asfalt çamuru ancak bezle silince çıkardı şimdi basınçlı suyla çıkıyor, zr53. Zupermis kardeş :)

Koito nasıl peki :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Koitoyu öğrenmiş, malum kelime 2.sırada şimdi :)

Ben sana en güzeli Bosch gen5 diyim bari :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

A New HaTiCe // Attack of the Apple's // Ios Strikes Back // Return of The Andro's // Apple's Menace // Revenge of the Android

Çaktırma ajan, yakalanırsan iOS seni tanımayacak inkar edecektir :D

Hımmm mişın impasibıl :seytan:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Koitoyu öğrenmiş, malum kelime 2.sırada şimdi :)

Ben sana en güzeli Bosch gen5 diyim bari :)

Zr53'ü konusuna yaz da kalıcı olsun. Ampül ne önerecen?

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Ampül ne önerecen?

Bence Tekfen 100'lük tak, olmadı GE 80 watt da olur vosfos a :) Aman enerji seyvır bişiy takma, sellöktörde ısınana kadar iyi ışımaz hem de ömrü kısalır.

NORMAL-AMPUL.jpg

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bence Tekfen 100'lük tak, olmadı GE 80 watt da olur vosfos a :) Aman enerji seyvır bişiy takma, sellöktörde ısınana kadar iyi ışımaz hem de ömrü kısalır.NORMAL-AMPUL.jpg

H15 ampül biliyin mi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...