İçeriğe Yönlendir

Android Uygulamaları Ve Diğer Gelişmeler

Misafir

Recommended Posts

Guest Mert Boran

Ağda otomatik olarak bağlan seçeneği kalkmış olabilir veya kablosuzda ki ayarlarda mobil veri ayarı vardı.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Ayrıca hicbir uygulamanın (tarayıcı yada toucher pro gibi mesela) kisayolu, 3G'yi manüel olarak açıp kapatamıyor. Daha doğrusu kapatıyor ama açamıyor

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Şunu da ekleyeyim her ikisini de kapatıp önce wifi sonra 3G açarsam bağlanıyor o zaman wifiye

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Pas.

Jiayu.es uygulamasını playgoogle dan indirip en son ROM u indirip kurdum.titaniumbackup ve mobileuncle uygulamaları ile de geri yukledim. Şu an sorun çözüldü. Artik wifi varsa 3G kapanıyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bende bu sorun yoktu. yüklenen birşey ya da ağ şifre tipi felan yahut telekom firması (ben vodafondaydım) etkilemiş olabilir. Ama problemin çözülmesine sevindim.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

bende bu sorun yoktu. yüklenen birşey ya da ağ şifre tipi felan yahut telekom firması (ben vodafondaydım) etkilemiş olabilir. Ama problemin çözülmesine sevindim.

Ben de anlamadım nasıl oldu... Ama vesile oldu yükseltmeye, hatta daha iyi oldu diyebilirim.
Yorum bağlantısı
Önder Kuru
(düzenlendi)

kaç şimdi yazılım versiyonu?

uvu9uqy6.jpg

Daha önce ağustos versiyonuydu.

tarihinde Önder Kuru tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Safak Acar

Benim bir sorum olacaktı, bilenlerin yardımına ihtiyacım var,

1.5 yıla yakın samsung kullanıyorum, ilk telefonu aldığımda bir google gmail hesabı açtım, sonra bir sorun oluştu telefonda formatladım,

ilk açtığım hesabın şifresini ve kullanıcı adını unttuğum için, tekrar yeni hesap açtım yaklaşık 4-5 aydır kullanıyorum tahminen.

Şu anda qmail hesabının adresini telefondan görüyorum ancak şifreyi yine unuttum bu şifreyi nasıl temin edebilriim ?  Bundan sonra yazacağım bir kenara..

+ bu yeni sürüm galaxy ace 2 ye yükleni rmi ? . 

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Note 2 de 4.4.2 sürümü geldi geçen hafta 

Benim bir sorum olacaktı, bilenlerin yardımına ihtiyacım var,

1.5 yıla yakın samsung kullanıyorum, ilk telefonu aldığımda bir google gmail hesabı açtım, sonra bir sorun oluştu telefonda formatladım,

ilk açtığım hesabın şifresini ve kullanıcı adını unttuğum için, tekrar yeni hesap açtım yaklaşık 4-5 aydır kullanıyorum tahminen.

Şu anda qmail hesabının adresini telefondan görüyorum ancak şifreyi yine unuttum bu şifreyi nasıl temin edebilriim ?  Bundan sonra yazacağım bir kenara..

+ bu yeni sürüm galaxy ace 2 ye yükleni rmi ? . 

Şafak telefon menünden yazılım güncelleme ye bak.

Orada son sürümü görebilirsin.

Ama ace yi kasabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Safak Acar

Note 2 de 4.4.2 sürümü geldi geçen hafta 

Şafak telefon menünden yazılım güncelleme ye bak.

Orada son sürümü görebilirsin.

Ama ace yi kasabilir.

Abi güncellemeden önce bu şifre olayını çözmem lazım, çünkü güncellesem tekrar hesap isteyecek, şifre yok tekrar yeni hesap açmak istemiyorum.. :( 

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Abi güncellemeden önce bu şifre olayını çözmem lazım, çünkü güncellesem tekrar hesap isteyecek, şifre yok tekrar yeni hesap açmak istemiyorum.. :(

Telefondaki gmail ayarlarinda yedek mail adresi falan var mi ki ? Varsa telefondan tanimlayip o adrese yonlendirebilirsin...

Yada telefonun rootlu ise, bi yerde sifreler tutuluyodu... Bir keresinde wifi sifresini o sekilde buldum...

tarihinde Necati Öner tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Safak Acar

Telefondaki gmail ayarlarinda yedek mail adresi falan var mi ki ? Varsa telefondan tanimlayip o adrese yonlendirebilirsin...

Yada telefonun rootlu ise, bi yerde sifreler tutuluyodu... Bir keresinde wifi sifresini o sekilde buldum...

yedek mail adresinden şifremi değiştirdim abi teşekkür ederim..  

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Abi malesef o cihaza güncelleme geleceğini sanmıyorum ki gelse bile şifre sormaz zaten. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Safak Acar

güncellemede şifre istemez kaldığı yerden devam eder benim bildigim.

Guncellemeden kastim , forumda android yeni surumu duydugumda acaba bunada yuklenirmi dusuncesi idi.

Gece guncellemeye bastim mevcut guncellene olnadigini yazdi.

Abi malesef o cihaza güncelleme geleceğini sanmıyorum ki gelse bile şifre sormaz zaten. :)

Anladim kardesim sagol, bu cihaza hic yuklene bilecek baska android surumu yokmu , sarj cok cabuk bitiyor.. onun icin ne care var.

Garantiye gondersem herhangi bi sonuc alirmiyim. Batarya degisimi gibisinden..

Cihazdaki anormallik kullanmasam bile durdugu yerde sarji bitmesi..

Ornek smdi sabah 9da kalktim sarjdan aldm watsap facebook derken %100den %83de suanda bu kadar hemen bitmemesi lazim batarya olu olsa ,yeni alcagim bataryanin orjinalliginden endiseliyim..

Yada direk aklimdaki 3telefondan birini almak

Lg g2 d802, samsung note3, iphone 5s ucu arasindaym..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yalnız seçtiğin 3 modelden 2 si yine güncelemede sona kalan modeller, diğeriyse bunların yanında eksik kalan ufacık bir alet, seçimler yanlış :)  nexustan sonra ilk güncellemeyi alan ve en düzgün çalışan cihaz 1 tane var, bil bakalım bu hangisi, bence listeni değiş, gerçi liste olmaz en fazla 2 cihaz çıkar, model farklı marka aynı olan 2 cihaz  :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Safak Acar

Yalnız seçtiğin 3 modelden 2 si yine güncelemede sona kalan modeller, diğeriyse bunların yanında eksik kalan ufacık bir alet, seçimler yanlış :) nexustan sonra ilk güncellemeyi alan ve en düzgün çalışan cihaz 1 tane var, bil bakalım bu hangisi, bence listeni değiş, gerçi liste olmaz en fazla 2 cihaz çıkar, model farklı marka aynı olan 2 cihaz :p

Abi bilmece sorma fazla anlamam telefondan :D sarji bi gunden cok gidecek bir telefon lazim .. Onerini alayim :D

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Guncellemeden kastim , forumda android yeni surumu duydugumda acaba bunada yuklenirmi dusuncesi idi.

Gece guncellemeye bastim mevcut guncellene olnadigini yazdi.

Anladim kardesim sagol, bu cihaza hic yuklene bilecek baska android surumu yokmu , sarj cok cabuk bitiyor.. onun icin ne care var.

Garantiye gondersem herhangi bi sonuc alirmiyim. Batarya degisimi gibisinden..

Cihazdaki anormallik kullanmasam bile durdugu yerde sarji bitmesi..

Ornek smdi sabah 9da kalktim sarjdan aldm watsap facebook derken %100den %83de suanda bu kadar hemen bitmemesi lazim batarya olu olsa ,yeni alcagim bataryanin orjinalliginden endiseliyim..

abim yasal olmayan yollardan yukleriz de yeni sürüm yukleyince telefonun kasma ihtimali yüksek. Şarj için belki batarya olmuştur derim. Batarya alıp şansını dene. Samsungun kendi store larindan al. Birde eğer kendi kendine şarj bitiyorsa ram dolu olabilir arasıra boşaltıyor musun?

Bu arada aklinda ki seçenekleri 2 ye indirip htc one veya g2 arasında kalman daha iyi olur. One alırsan samsungta geçirdiğin gunlere acirsin ben diyim. :)

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sarji bir gunden çok giden, android aleminde diğer modellerin ardından nal topladigi, ayfon denen oyuncağın zaten klasman dışı kaldığı tek cihaz.

hTC One M8 :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Kuru
(düzenlendi)

HTC Ali abiyi işe alsa reklam departmanı komple işsiz kalır, yada Apple'a geçer inat olsun diye...[emoji2]

tarihinde Önder Kuru tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...