İçeriğe Yönlendir

Rs 19 İnç Jant İle İlgili Yardım.

Yusuf Karavar

Recommended Posts

Yusuf Karavar

18 inç in fiyatı iyi 600 tl de lastikler tutar 1750 tl ye gelir... :)

İlerde bunlarıda beyaza boyarsınız on numara olur ben Ankarada bi araştırayım buraya yazıyım size.. :)

valla çok makbule geçersin abisi lastik fiyatına ortalama 800-1000 arası fiyat çekiyorlar 600'se gayet iyi olur.

Otoyollara da güvenilmez, 16" dan büyük jant bizim ülke için çok lüks vallahi.

açıkcası önceki yorumları okuyunca size hak vermiyor değilim ama bakalım. nasılsa elimde orjinal jantlar duracak duruma göre bakarım artık Ali abi.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

18 derim başka da birşey demem, (tabi 19 olmasını gönül ister lakin güzergahınız rezalet :p )

Yorum bağlantısı
Yusuf Karavar

18"de sayenizde artık kararlıyım abim :) 19 olsaydı jant lastik iyi bir fiyata düşürmüştüm ama açıkcası Murat abi ve Mehmet abi korkuttu vazgeçtim ki haklılarda...

Peki şimdi bu jantlara tamam gözüyle bakarsak yay şartmıdır? Şartsa almam gereken yayların hangisinden nereden almalıyım fiyatı ne kadara mal olur?

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Yay tabiki şart. Ama marka model bilmem ne pek bilmem. Forumda biraz aramanı tavsiye ederim. Bir çok kez bahsi geçti... Arabam başlığındaki modlu focuslara bakabilirsin.

Yorum bağlantısı
Yusuf Karavar

Yay tabiki şart. Ama marka model bilmem ne pek bilmem. Forumda biraz aramanı tavsiye ederim. Bir çok kez bahsi geçti... Arabam başlığındaki modlu focuslara bakabilirsin.

:Tamamdır abim.

Heleki Adanada doğal gaz için her yeri kesip biçtiler biraz sıkıntılı bir durum ben yürümekte güçlük çekiyorum bazen :D ,18 iyidir :)

vay hemşerim gurbette olduğumuz için biraz uzak kaldım açıkcası bakalım inş. sıkıntı yaşamayız, yaşarsamda orjinaller elimde değiştiririm.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1. tüm linkler 5 bijon için, sizin focus1 4bijondur bunların hiçbiri uymaz

2. 17-18-19 jantlara çıkınca, buna uygun kaliteli lastiklerin tanesinin fiyatı nerede ise orjinal 4 lastik fiyatına denk gelir

3. bu yüzden ucuz lastik takarlar, bu da yol tutuşu azaltır

Yorum bağlantısı
Yusuf Karavar

ha 18 ha 19 ne kadar fark var ki 17 ideal bence :):good1:

abi bu şekilde bunun sonu gelmez :) yorumlardan ve kullananlardanda anladığım kadarıyla galiba en ideali 18

1. tüm linkler 5 bijon için, sizin focus1 4bijondur bunların hiçbiri uymaz

2. 17-18-19 jantlara çıkınca, buna uygun kaliteli lastiklerin tanesinin fiyatı nerede ise orjinal 4 lastik fiyatına denk gelir

3. bu yüzden ucuz lastik takarlar, bu da yol tutuşu azaltır

çağlar abi araç 5 bijon focus 1 ilk aracım bugun aslında bilgilerimi güncelledim ama kaydolmamış sanırım araç focus titanıum abim.

Yorum bağlantısı
Yusuf Karavar
(düzenlendi)

doğrudur erkan abisi araç 1.6 benzinli şimdi şöyle bir sıkıntı olabilirmi rs badykit ile birlikte yaylarda takılınca araç ne kadar daha basık olur sonra içerisine binen yolcular ile birlikte iyice yere yapışmasın yada yere pat küt vurmayalım.

tarihinde Yusuf Karavar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yusuf Karavar

evet kasım bey rs 18 jantdada karar kıldım, peki almam gereken eibach yayın linki varmıdır elinizde ?

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
(düzenlendi)

Yusuf bey dediğim gibi 18 ideal. :)

19 U uygun fiyata alacaksınız,ilerde lastik sıkıntınız olacak bi dünya para,lastik ebedı büyüdükçe lastik fiyatı artıyor..+satmakta zorlanırsınız onun için 18 olacak.. :)

Yay olarak aracınız benzinli sanırım..eibach öneririm fiyatı 440 tl..

Yaysız olmaz araç leylek gibi durur..

Erkan seni "Toplantı Sorumlulusundan" "Virüs Yayma Sorumlusu" na terfi ettirelim.

Virüs veriyon diyince kızıyorsun.

evet kasım bey rs 18 jantdada karar kıldım, peki almam gereken eibach yayın linki varmıdır elinizde ?

Yusuf sen boş ver dinleme milleti. İlla görüntüyse olay al 17" rahat et. 205-50-17

tarihinde Murat Ersel Çevik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

şahsi fikrim focus2 için, 205/50/17 yeter de artar bir ebat zaten. Çin malı lastik satıcılarının 18/19 lastiklerinden hayır gelmez.

Yorum bağlantısı
Yusuf Karavar

Bugün ford yetkili servisinde bir arkadaşım ve onun vasıtasıyla ön düzen sorumlusu bir arkadaş ile görüştüm. Kendisi bana kesinlikle alacaksan 17 al dedi fakat sakın çin malı alma dedi çin malı jantlı aracın kazası çok vahim şeklinde olduğunu söylediler. Kafam iyice allak bullak oldu açıkcası.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Kazası derken? Jantın araç pasif ya da aktif güvenliğine etkisi nedir? En dandik çin malı jant sürekli balans bozar en fazla. Çin malı jantlar bile ağır alüminyum alaşımdan üretilmemelerine rağmen kaza durumunda parçalanmazlar. Eğilirler en fazla.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Enee F1'e mi takılacak 19" :nea:

17" üzerine hayatta çıkmayın :) idealide 16" zaten :)

Ben FII sanmıştım aracı

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

abi bu şekilde bunun sonu gelmez :) yorumlardan ve kullananlardanda anladığım kadarıyla galiba en ideali 18

çağlar abi araç 5 bijon focus 1 ilk aracım bugun aslında bilgilerimi güncelledim ama kaydolmamış sanırım araç focus titanıum abim.

ben de başta öyle sandyıdım

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Hâlâ hangi RS body kit onu anlamadım? F2 ye de 18" idealdir. 19" de olur ama sürüş yeteneği varsa. Yoksa ben çukurdan kaçamam,kafama göre şehir içinde 50-60 değil 120-130 giderim diyen adamı üzer. Okuldan bir arkadaşım 20" jant kullanıyor 1 yıldır. Bir tek balon bile yaptırmadı. Aynı arkadaşımın kardeşi de 14" jant ve 175-70 yanaklı lastikle jant eğdi. Beklenti sadece görüntü ise 19",18"Den çok çok daha güzel görünür. :)

Yorum bağlantısı
Yusuf Karavar

Bugün banka hesaplarına düşmeyeceği gibi, kargoyuda yapamıyacağını söyledi pazartesi bu işi çözelim dedi. Pazartesi alırım artık. Çok sağol yardımların için.

Vermez heralde Ersen abi :)

Yorum bağlantısı
Yusuf Karavar

18 jant konusunu

Önemli değil..Benzinli 1.6 focusuna cuk oturacak yaylar eşit düşecek,18 RS jantlarla çok güzel duracak.. :)

18 jant konusunu tam olarak kafamda netleştiremedim valla ne yalan söyliyeyim :)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Önemli değil..Benzinli 1.6 focusuna cuk oturacak yaylar eşit düşecek,18 RS jantlarla çok güzel duracak.. :)

İlla 18 aldırcan Erkan :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...