İçeriğe Yönlendir

Behzat Ç. Harundan Siz Kimsiniz Yorumları...

Misafir

Recommended Posts

Furkan Avcı

Hiç kaçırmam en beğendiğim dizi, diğerlerinin hepsi pembe dizi, kurtlar vadisi de dahil.

Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir

Ne yalan söyliyim.Benimde 1 numaralı dizim bu.Ara sıra kaçırdığım oluyor ama genede 1 numara.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
(düzenlendi)

Bayılıyorum bu adama..

tarihinde Mehmet Pınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Sevmiyorum böyle çakma dizileri ya imaj zedelemekten başka bir şey değil.Tırtlar vadisi,Behzat Ğ türü ne varsa

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Sevmiyorum böyle çakma dizileri ya imaj zedelemekten başka bir şey değil.Tırtlar vadisi,Behzat Ğ türü ne varsa

Zevk meselesi, saygı duyarım... Ben bunu da izliyorum, umutsuz ev kadınlarını da :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Zevk meselesi, saygı duyarım... Ben bunu da izliyorum, umutsuz ev kadınlarını da :D

Tabi ki sevenler olduğu gibi sevmeyenlerde var dediğiniz gibi zevk meselesi.Ben aslında dizilerin hiç birini sevmiyorum reyting uğruna her türlü ahlaksızlık var.Belgesel manyağı oldum diziler yüzünden izleyecek bir şey yok çünkü :D TV8 de akşamları güzel filmler denk geliyor bazen onları izliyorum.:p

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Belegeselleride ezberledim artık ; hepsi tanıdık gelmeye başladı :)

Yorum bağlantısı

önyargılı bir şekilde izlemeye başladım videoyu ama hakkaten güzelmiş.tv de denk gelirse bakayım bari...

Bende sonradan izlemeye başladım, saçma bi dizi gibi sanmıştım ilk başta... Hem enteresan hem komik... Hatta arabayı kütahya ya almaya giderken otobüste bunu izledim gülmekten koptum...Millet de bana gülmekten kopmuştur...

İzleyin pişman olmazsınız...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...