İçeriğe Yönlendir

Çeki Demiri Kapağı

Yiğitcan Coşar

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Bende araştırdım baya zormuş bulmak, Allahtan geçen tampon değişirken (köpeğe çarpma olayı...) uyanıklık edip o kapağı kendime sakladım şimdi yedeğim var, oraya içten silikon sürün düşmez bidaha.

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
Bu tür kıl parçaları bulmak zor be...

mehmet bey senin arabadakide zor bulunur dikkat et :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hurdacılar da çok insafsız...

Bir torpido kapağına 70 lira istedi bugün herifin biri...

Almadım tabi..

Söktük Yaşar'la.. Evde kapak, tamir edeceğim :)

Yorum bağlantısı
Levent Erdoğan

Park sonrası düştüğünü / veya yürütülmüş gördüm. Ford yedek parçacılarda var. Tabii boyasız aldım boyattırdım ve taktım. Aslında yapıştırmak lazım diye düşündüm ama, lazım olurmu bilemiyorum............

Yorum bağlantısı
Erhan Bulut

Benim de far yıkama fıskiyesinin üzerindeki kapağı kırmışlar. Mahallenin veletleri oynarken kırdı heralde. Kapak elimde ama tutan tırnakları kırılmış. Tamir edebilirler mi bunu?

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Tekrar söylüyorum arkadaşın yolladığı kapak elimde yeni kasa fiesta çeki demiri kapağı ! isteyen olursa gönderebilrim rengi beyaz ...

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Servisten gittim aldım, 15 YTL..Fiesta benim araca uymuyor maalesef...

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Okan Duran

Kronik sorun olan çeki demiri kapağı olayını bugün bende yaşadım. 2005 Model Dizel Fiestamın çeki demiri kapağı yok yerinde. Zaten dün hafif bir tarafını açık görmüştüm yerine oturtmuştum. Muhtemelen tam oturmadıki şimdi hepten gitmiş :) Bakalım arayacağız buluruz inş. Çünkü tamponda bir delikle gezmek pek hoş olmayacak sanırım :)

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Piyasada çeki demiri kapağı olan fiesta bulmak çok zor. :seytan:

Yorum bağlantısı
Adem Cengiz

Ben de bu ön çeki demiri kapağı düşmüş çok fiesta gördüm,

Kendi kendime soruyordum, bu arabalar hep yolda mı kalmışlar diye :vreka:

Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

ucunda bir tırnak var eğer bilmeden zorlanırsa kırılacak türden bende de ucu hafif kırılmıştı japonla tutturdum dikkatlice yerine yerleştirdim bir hafta düşmedi yağmur görünce düştü bende parçacıdan boyanmamış grisine 10 lira vererek tekrardan almıştım

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

benim focusunda 6 aydır ön çeki demiri kapağı yok. bulamam diye hiç uğraşmadım ama araba çirkin görünüyor. nasıl bulabiliriz bunu en kolay, kimisini gördüm türk bayrağı yapıştırmış oraya ama yıkanırken falan sökülğr gider

Yorum bağlantısı
Okan Duran

Sitemizin yeni sponsorlarından fordburada adlı sitede var aslında. Buraya tıklayarak bakabilirsiniz Fatih Bey..

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu
Sitemizin yeni sponsorlarından fordburada adlı sitede var aslında. Buraya tıklayarak bakabilirsiniz Fatih Bey..

teşekkür ederim bu hafta içi satın aldım başka bir siteden, birde boyatma işi vardı onu bu cumartesi çözecem kısmetse. babamdada aynı renk focus var. onun ön tampona birisi sürtmüş, babam boyattırırken bende çeki demiri kapağımı boyatacam. bu sefer yapıştıracam ama. bi daha düşmesin.

Yorum bağlantısı
Murat Arslan 2

ben iki gün önce aldım gazianteptepte ford yedek parça satıcısından 5TL ye. ayrıca 4-5 renk seçeneği vardı.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ahmet Kaysal

Çağlar abi benim aracınki de düşmüş yada araklamışlar zira yapıştırıcı ile tutturmuştum... kaporta artıklarından varsa gönderebilirmisin sana zahmet.. Çok makbule geçer. Teşekkürler ;)

Yiğitcan bey, servis kaporta artıklarından bir adet fiesta ön kapağı ele geçirmiş durumdayım. Size nasıl ulaştırırım?
Yorum bağlantısı
Fatih Çora

eskiden yan sanayi olmadığı için çalıyorlardı şimdi 10 liraya yan sanayisi var artık çalmazlar umarım :flowers:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ahmet Kaysal

Çok abes kaçacak ama daha yeni farkediyorum. Bu çeki demirini takmak için vida yuvası olması gerekmiyor mu bu kapağın altında.. Ya da çeki demiri nereye takılıyor? Birileri aydınlatırsa sevinirim...!

Yorum bağlantısı
Ahmet Kaysal
(düzenlendi)
Vida yuvası var zaten.

Yukarıdaki fotograf benim araca ait.. neden vida yuvası yapmamışlar ki anlamadım bi türlü ?? :flowers:

tarihinde Ahmet Kaysal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Aytaç Uluata

Ciddi ciddi bu kapaklara ne oluyor anlamış değilim.

Nerede fiesta görsem mutlaka önündeki çeki demir kapağı yok.. Yuvarlak delik şekilde geziyoruz. :flowers:

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Erdal Akay

aynısı benim başıma geldi,dediğiniz kapak kayboldu yedek parçacılarda 10 tl ye satılıyor.... kötü haber şuki kapağı boyatmanız gerekiyor... sinek küçük ama miğde bulandırıyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...