İçeriğe Yönlendir

Usb Ve Bluetooth Bağlantısı

Çağlayan Sarıgül

Recommended Posts

Özgür İncigülcan

Torpidonun içinde uygun bir yere monte ettirebilir misin?

Serkan söyledikleri o kutuyu torpidoya monte ediyorlarmış.Oraya usb aux mckartlar falan takılabiliyor.Ama ben konuştum ve dedikleri istersen o kutudaki usb aparatını oradan cıkartıp esp tuşlarının olduğu yerede takılabiliyormuş.Fiyat biraz yüksek gibi yoksa hemen yapacağım

Benim bildiğim kadarıyla sadece cd changer çıkışı olan teyplere bağlanılıyor. Sonyde yoktu diye biiyorum.

Mert dostum adamlar arabayı gördüler,acıkcası bütün araçlara takılabiliyor dediler.Onlar düşünsün onu ben değil =)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

O alet Sony ye olmaz diye biliyorum, boşa alma bence, Sony ye sadece aux takabilirsin oda zaten olmalı, Usb için tek yol Parrot mki9000 ve üstü...

mki9000.jpg

MKi9000-DETAIL.jpg

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Abi adamların dediği şu bu aparat model modelmiş.En azından internetten almıcam ben aksesuarcıdan alcam garanti veriyorlarmış

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

En son uygun değildi, belkide yapmışlardır, denemeden almayacağına göre sorunda olmaz sanırım :)

Yorum bağlantısı
Kutay Akçar

Abi adamların dediği şu bu aparat model modelmiş.En azından internetten almıcam ben aksesuarcıdan alcam garanti veriyorlarmış

En önemlisi aracın direksiyondaki kumandasıyla uyumlu çalışıyormu? Tahmin ettiğim kadarıyla bu cihaz sadece kart okuyucu değil, MP3 ü direk kendisi çalıyor ve sesi teybe aktarıyor bu durumda ses açma kapama çalışırda şarkı geçme filan çalışırmı? Çalışmazsa (ki ozaman teyp üzerinden de çalışmaz) böylece 5 para etmez...

CD olayı nesi zor anlamadım ha karta çekmişsin ha CD ye 5dk dolduruyor zaten CD yi de.. Zaten fazlasıyla şarkı alıyor 700MB, CD nin 1 tanesi toplu alımda 20-30 kuruş.. Ben 50 lik philips paket aldım çekip çekip takıyorum araca eskiyide al sana karışık Mp3 CD si diye veriyorum birine :) Aslında karttan hiçbir farkı yok sadece her kayıtta 30 kuruşunuz gidiyor onuda philips almayın princo alın 20 kuruş olur ne farkeder gerçi alıcağın cihaz 750 CD parasında :)

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Kutay olay cd parası değil tabiki rahatlık..Cd yaptıgında arabamda en az 30 cd var ve acıkcası israf gibi geliyor.Bu aleti aldığımızda adamların söylediği sarkı değiştirme vs bütün herşey kumandadan oluyor.Usbye istediğim sarkıyı atar siler tekrar kullanırım.daha rahat olur diye düşünüyorm ya

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Araban makyajlı kasa olsaydı hafıza kartından parça çalan şu cihazı gönderirdim sana... :)

tfyguhjkkr3.jpg

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bende araştırmıştım bir ara ancak olmuyor kararı çıkmıştı.Yoksa bende düşünmüştüm bunu

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Araban makyajlı kasa olsaydı hafıza kartından parça çalan şu cihazı gönderirdim sana... :)

tfyguhjkkr3.jpg

Bunun günahı ne kadar abi ? :)

Yorum bağlantısı
Samet aparata baktınmı ? Güzel duruyor ya :) kararsız kaldım bakalım

Bu ürünü kullanan bi çok kişi var forumda.

Teybin changer girişi olması şart.

Direksiyondan kumanda varsa,oda iptal olmayıp çalışıyor.

Mantığı ise,cd changer mantıgı ile çalışıyor.

Albüm albüm yapıp,99adet parca atabilirsiniz.

100 ve üzerini görüp çalmaz.

Ses kalitesine gelirsek,çokta kötü değildir.

Genelde,torpidoya konur...

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Ne verirsen ? :)

Bizim C-max'e olması için çerveçe gerekiyor değil mi ? Ben yinede Öm attım abi. :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bizim C-max'e olması için çerveçe gerekiyor değil mi ? Ben yinede Öm attım abi. :)

Sizin C-Max e olmaz bence...

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Sizin C-Max e olmaz bence...

Benim arabaya olursa anahtar ile birlikte gönder :p

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Benim arabaya olursa anahtar ile birlikte gönder :p

Olmaz ama anahtar için akşam gideceğim, tam üstüne bastın..:)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Olmaz ama anahtar için akşam gideceğim, tam üstüne bastın.. :)

Tamam çekiyorum ayağımı.Birtanede çekilmemiş uç alıver elin değmişken :blush::flowers:

Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Fatih YILMAZ

Merhabalar Ford hayranları,
Yeni bir ford kullanıcısı olarak sizlere bir sorum olacak.
Aracımda Generation 2 Sony tek cd mp3 teyp mevcut. Malum araçta aux girişi torpido gözünde ve bu kullanım açısından çok kötü bir yer.
Uzun zamandır nette araştırıyorum ve şöyle bir ürün buldum bir kaç farklı link koyayım;

http://www.aliexpress.com/item/2009-2011-Ford-Focus-high-quality-plastic-sound-USB-AUX-Slot-interfaces-black-Free-shipping/1063884908.html

http://www.aliexpress.com/item/2009-2010-2011-Ford-Focus-high-quality-plastic-sound-USB-AUX-Slot-interfaces-Silver/1296891457.html

http://www.aliexpress.com/item/2009-2011-Ford-Focus-high-quality-plastic-sound-USB-AUX-Slot-interfaces-Silver/919597712.html

dediğim gibi baya yer okudum araştırdım ama teybin arka kısmında böyle bir giriş mevcut mu bilmiyorum. İnternette hep eski yıllara ait teyplerle ilgili dökümanlar var ama bu aparat 2009-2010-2011 modeller için geçerliymiş bi umut varsa getirttirmek istiyorum. Bu modelde aracı olup teybin arkasında bu tarz bir giriş mevcut mu bilen varsa kendilerinden bu değerli bilgiyi bekliyorum. (niye sen sökmüyorsun diyeceklere elim pek bu işlere yetkın değil :/ dediğim gibi getirtsem bile ustaya gitcem mecbur :/ ) 

Yorum bağlantısı
Guest Burak Altmışoğlu

İyi Akşamlar Hocam ; Bizim Aracımızda Focus 2011 Collection ve Sizin Linklerdeki Ürünü Sipariş Edip Getirdik. Yalnız Aracımızın Teybinin Arkasında Malesefki Bu Aparat İçin Giriş Mevcut Değil. Teybimiz 6000CD, Fakat Titanium'daki Sony Teypler de Bu Giriş Mevcut. Bize Bu Ürünü Sipariş Eden Abimiz de Focus Titanium Vardı ve Kendisi Kullanıyordu. Bizde de Çalışır Diye Sipariş Etti Ama Malesef ki Giriş Mevcut Değil..

Yorum bağlantısı
Guest Burak Altmışoğlu

Benim araçta sony teyp var fakat arkasında böyle bir giriş yok :(

Hocam Sizin Teyp Focus Titanium'lar daki Sony Teypden mi ? Ben Kullanan Kişiler Gördüğüm İçin Soruyorum.. Bahsettiğim Teyp Şu ;

1428387640eg.jpg

Yorum bağlantısı

Hocam Sizin Teyp Focus Titanium'lar daki Sony Teypden mi ? Ben Kullanan Kişiler Gördüğüm İçin Soruyorum.. Bahsettiğim Teyp Şu ;

1428387640eg.jpg

Evet bu teybin aynısı  :good1:

Yorum bağlantısı
Guest Burak Altmışoğlu

Evet bu teybin aynısı  :good1:

Allah Allah, 2011 Focus Titanium'da Kullanıyordu Kendisi, Yukarıdaki Linkteki Ürün İle Birlikte USB (Flash) Kullanıyordu. Şaşırdım Şuan :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...