İçeriğe Yönlendir

Usb Ve Bluetooth Bağlantısı

Çağlayan Sarıgül

Recommended Posts

Arif Doğan
(düzenlendi)

Ben teybin arkasını görmüştüm, böyle bir giriş yoktu ya da en azından ben hatırlamıyorum olsa kesin ilgimi çekerdi..

Ayrıca e-bay'deki satıcıyla da mesajlaştım gelen cevap ise "bir çok türk arkadaş sipariş verdi" oldu. Sipariş veren çok ama takan yok heralde :)

Soru:

Bu kabloyu teybe nasıl bağlayacağız. Kablo için bağlantı noktası yok

Cevap:

Hi friends. Thank you receive the item.Many Turkish friend bought of this knob, the installation should have no problems.

Please according to, a boxed installation instructions, or the product description installation steps to complete.

I think it is easy to you.

tarihinde Arif Doğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Altan Berkman
(düzenlendi)

olsun ,ön hazırlık yapmış oluruz :D

tarihinde Altan Berkman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Bakalım benim cihaza uyacak mı?

Yorum bağlantısı
Özkan Yenigün

Bakalım benim cihaza uyacak mı?

Hadi işallah...:)

Yorum bağlantısı
Yilmaz Özbay

Arkadaşlar bu aparat 2009 Focus TDCİ Trend araca uygunmu veya Türkiyede bulma imkanımız varmı

Yorum bağlantısı
Emre Doğan

Az önce Sony'den önce kullandığım 6000 Cd nin arka soketlerini kontrol ettim, malesef usb girişi yok. Aracım 2010 Focus.

Yorum bağlantısı
Osman Tekindemir

arkadaşlar benim aracım 2009 titanium orjinal sony teyp takılı acaba bu model aracta kullanan yada monte eden arkadaşlar varmı?

Yorum bağlantısı
Burak Bilgin

Bu konuyu takip ediyorum bir süredir acaba monte eden kimse yok mu?

Yorum bağlantısı
Altan Berkman

benimki geldi,daha geçen havta

zaman ayıramıyorum

Yorum bağlantısı
Özkan Yenigün

benimki geldi,daha geçen havta

zaman ayıramıyorum

İşallah uygulama da sıkıntı olmaz da bende isterim..

Yorum bağlantısı
Murat SETTAŞI

Arkadaşlar bu aparat 2009 Focus TDCİ Trend araca uygunmu veya Türkiyede bulma imkanımız varmı

türkiyede bulabilirsin çünkü ben yaşadığım şehirde bir radyo kanalında orjinal müzikçalara sd kart okuyucu ve usb arabirim görevi yapan ürün diye tanıtıyorlardı.benimde ilgimi çekti telefonla aradım ancak küçük bir aparat olmasına karşın fiyat bana bayağı dudak uçuklatıcı gelmişti 225 tl dediler 5 ay önce.teyb çıkarılıp aparatın kabloları monte ediliyormuş.

Yorum bağlantısı
Murat SETTAŞI

bende merak ettim. bide aux kullananlara bir sorum var mp3 player baglandıgında teybin kendisinden sadece sesi kontrol edebiliyoruz sarkı ilerletip geri alamıyoruz.(yada ben yapamadım formulunu bilen varsa bende ögrenmek isterim) bu alette de sorunlar yaşanırmı acaba?

o alette sorun yaşanır bence resimdeki 6000 cd değil.sizin sorunuza gelince aux aracılığıyla sadece kolonlardan faydalanabiliyorsunuz bir nevi aracı yani.şarkı ilerletme mümkün değil,sesi aç kapa okadar yani

Yorum bağlantısı
Alper Ay
(düzenlendi)

merhaba arkadaşlar bende 2009 titanyum var bu aracın teyp bien uygun mudur. daha gören bulan yok mu ????

tarihinde Süha Demirtaş tarafından düzenlendi
Forum içerisinde chat dili kullanmayalım lütfen
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu

Teypte usb çıkış varsa, gider marketin birinden usb uzatma kablosu alırsınız olur biter, ama bizdeki teyplerde bu destek yok, tek çare parrot gibi birşey almak sanırım.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...
Tahir İlter

Yapan vardı forumda.Müzik ve görüntü sistemleri başlığı altında olması lazım.

Yorum bağlantısı
Altan Berkman
(düzenlendi)

evet ben kullanıyorum ama double dinde

b8EPk.jpg

tarihinde Altan Berkman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
ümit ak

benim focusta xetec-650 double din var. alacak olsam nasıl bağlanır ki...yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

Az önce bu ürünle ilgili satış konusu açtım tesadüfen bu konu denk geldi hala şaşırmaktayım :D Ben aldım fakat benim aracıma uyum sağlamadı,teybinizde mini usb girişi varsa uyum sağlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...