İçeriğe Yönlendir

Yetkili Servis Önerileriniz (İstanbul)

Serkan Öz

Recommended Posts

Sani Gerşon

Bostancı oto sanayide forddan anlayan bir usta lazım osman usta çok uzak kalıyor o yüzden bostancıda varsa telefonlarını verirmisiniz

Bostancı Maslak arası taş çatlasın 30dk mesafe?

Bostancı oto sanayide forddan anlayan bir usta lazım osman usta çok uzak kalıyor o yüzden bostancıda varsa telefonlarını verirmisiniz

Konunuzu buraya taşıdım.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
İsa Enes Çoban

İstanbul Avrupa yakasında kaliteli ustalı ve düzgün bildiğiniz Ford özel servisi varmı ?

Yorum bağlantısı
İsa Enes Çoban

İstanbul Avrupa yakasında kaliteli ustalı ve düzgün bildiğiniz Ford özel servisi varmı ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Konunuz birleştirilmiştir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Son üç dört sayfaya baktım. %50 si Moderratörlerini konuyu birleştirmesi. Forumda arama yapılmadan neden zırt pırt konu açılıyor? Bu insanların işi gücü yokmu arkadaçlar lütfen biraz araştırın öncelikle....

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Taa Tuzladan kalktım No Name servis Osman ve Fatih ustalara gittim.. XR3i mi teslim ettim ve sonuç mükemmel.. Çok cüzi bir ücretle rölanti sorunum çözüldü..Teşekkürü bir borç biliyorum.. Bu arada forumda verilen tariflerle adresi bulmak çok güç.. Siz şu şekilde bilin adresi kolay bulursunuz.. Maslak 100. yıl oto sanayi (Atatürk Oto Sanayi Sitesiyle bitişik) G51. Sokak No:32  En iyisi açık adrestir, öteki türlü yanlış yönlendirilirsiniz.. Bu arada kuçuya selamlar.. :))

toplanan cabrio var gördünüz mü?

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Hic işim olmasa bile ctesi günü Beylikdüzü neden kalkar çay içmeye Maslak a giderim.

Noname un yeri ayridir bizde.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Yöneticim İstanbul'dan araç almaya karar verdi. Araç Seat Exeo:)  Geçmişi tramer kayıtlarında temiz gibi gözükse de almadan önce baktırmak istiyor. Kompütest değil, motor ve kaportaya bakacak güvenilir, tanıdık bir usta yeterli olur. Salı günü bir mani çıkmazsa İstanbul'da olacak.  

Adres, telefon ve isim bilgisi olarak kendisine ileteceğim.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yöneticim İstanbul'dan araç almaya karar verdi. Araç Seat Exeo:)  Geçmişi tramer kayıtlarında temiz gibi gözükse de almadan önce baktırmak istiyor. Kompütest değil, motor ve kaportaya bakacak güvenilir, tanıdık bir usta yeterli olur. Salı günü bir mani çıkmazsa İstanbul'da olacak.  

Adres, telefon ve isim bilgisi olarak kendisine ileteceğim.

Saygılarımla.

Konunuzu birleştirdim Evren bey.

Komputest İstanbul'da bulamazsınız. Ankara'da niye bu kadar tutuluyor, anlamış değilim.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Melih Gülbahar

Arkadaşa fiat linea alıcaz kısmetse p.tesi günü maslakta arabaya bakacak yer önerisi olan var mı ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arkadaşa fiat linea alıcaz kısmetse p.tesi günü maslakta arabaya bakacak yer önerisi olan var mı ?

Osman usta?

Yorum bağlantısı
Melih Gülbahar

Noname bakar yani kısmetse p.tesi sabah ordayım ozaman

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Serkan Toygar

arkadaşlar no name den fiyat aldım yetkili servis fiyat ı ile aynı neden acaba anlamadım

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

arkadaşlar no name den fiyat aldım yetkili servis fiyat ı ile aynı neden acaba anlamadım

İşlemler nedir acaba?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

normal 45.000 bin bakımı

Kalem kalem her şeyi karşılaştırdınız mı? Yetkili servis kampanyaya girmiş olabilir. Ben de bu bakımı Renault yetkili servisinde yaptıracağım mesela, bi kaç parça hariç özel servis parasına hallettiriyor olacağım.

Yorum bağlantısı
MehmetCan

İstanbul Koşuyolunda yeni açılan Tepretoğulları Ford servisi yeni açıldı müşterilerle ilgileri yüksek, ben en son 30.000 km bakımını yaptırdım diğer servislerdeki yoğunluk yok, müşteriyi iyi dinleyip çözüm üretiyorlar. Bilgilendirmeleri gayet iyi.

Daha önce ataşehirdeki serviste yaşadığım kaosun üzerine bu ilaç gibi geldi.

Yorum bağlantısı
MehmetCan

ataşehirde SeRvİs mi vardı ki :rofl: otopark desek?

devlet dairesindeymiş gibi çalışıyorlar, ufak hasar için 18 gün beklettiler...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Gökhan Çakır
(düzenlendi)

Arkadaşlar merhaba

2010 focus titanium Power Shift otomatik araçım var. Lpgli

Araç 120.000 km yaklaştı. 110 binde trigee v kayışı devirdaim filtreler yağ değişti. Daha önceki gittiğim özel servisler tahmin etmedi. Biri bostancı oto sanayide teknik oto heleki buraya sakın gitmeyin. Şimdi istanbul anadolu yakasında özel servis yada taşdeleb otokoça gitmeyi düşünüyorum. Öneri bileceğiniz servisler hangileridir. Şimdiden teşekkürler.

tarihinde Gökhan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Utku Yilmaz

Öncelikle merhaba. Ben İstanbul Alibeyköy'den Utku. Forma yeni katıldım. 

Transit Connect T220S  aracım var öğrenciyim ve muayene öncesi kontroller için civarda uygun yerler var mıdır?

Malum öğrenci olduğumuzdan ve bu konulardaki tecrübesizliğimizden gittiğim her usta bana para gözüyle bakıyor.

Maddi durumuda zorluyor böyle olaylar. Araç muayene girmeden önce herşeye bakılması lazım malum sorunları da çıkacak onuda biliyorum.

İşinin iyisi bir usta biliyormusunuz siz ağabeylerime danışmak istedim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Öncelikle merhaba. Ben İstanbul Alibeyköy'den Utku. Forma yeni katıldım. 

Transit Connect T220S  aracım var öğrenciyim ve muayene öncesi kontroller için civarda uygun yerler var mıdır?

Malum öğrenci olduğumuzdan ve bu konulardaki tecrübesizliğimizden gittiğim her usta bana para gözüyle bakıyor.

Maddi durumuda zorluyor böyle olaylar. Araç muayene girmeden önce herşeye bakılması lazım malum sorunları da çıkacak onuda biliyorum.

İşinin iyisi bir usta biliyormusunuz siz ağabeylerime danışmak istedim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...