İçeriğe Yönlendir

İkitelli Usta Tavsiyesi

Hüseyin Engin

Recommended Posts

Hüseyin Engin

Merhaba

Foruma ilk mesajım, 4 yıldır fiesta kullanıcısıyım. aracım 1999 flair klimalı model. aracım aldığımdan bu yana beni geçen haftasonuna kadar pek üzmedi . haftasonu ilk önce direksiyonda bir iki sertlik yaptı daha sonra da yolda bir anda v kayışı attı. Durup kontrol ettiğimde direksiyon hidrolik pompasının kasnağı pompadan ayrılmış. kayışı da boşa çıkartmış.

Aracımı genelde memlekette yani Tekirdağ da tamir ettiren biriyim ama bu durumda araç oraya gidemeyecek. Araç şu an bahçeşehirde.en yakın ikitelli tarafındaki sanayi gibi gözüküyor. bana orda güvenebileceğim bir usta tavsiye edebilirmisiniz.

Herkese kazasız günler dilerim.

Yorum bağlantısı
Osman Dumanlı

Organize sanayi,Dolapdere sanayi sitesi,20. ada Yalçın dizel in bitişiği, dükkanın ismini hatırlamıyorum,Mehmet Kanat. Kendisi Otokoç tan arkadaşımdır,orada dükkan açtı. Telefonu 0532 675 49 52..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Kerik

İkitelliyi bilmem ama küçükçekmece den avcılara giderken E-5 in sol tarafında eriş oto var. Serkan ve Sedat ustalar var, elektrik işleriylede Murat usta ilgileniyor. Ben tüm bakımları, şanzıman tamirini, egzantirik zincirini, triger kayışını falan hep onlarda yaptırdım. Sağolsunlar iyi ustalar. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Osman Dumanlı

İkitelliyi bilmem ama küçükçekmece den avcılara giderken E-5 in sol tarafında eriş oto var. Serkan ve Sedat ustalar var, elektrik işleriylede Murat usta ilgileniyor. Ben tüm bakımları, şanzıman tamirini, egzantirik zincirini, triger kayışını falan hep onlarda yaptırdım. Sağolsunlar iyi ustalar. Tavsiye ederim.

Bu murat dediğiniz 3 amper murat mı? :)

Osman Usta, Diyarbakır'da da yok mu otokoçtan ayrılan arkadaşın falan. :)

Yok be dostum,keşke olsaydı..Onu bırak tanıdığım kişi bile yok.. :):biggrin:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Engin

Mesajlar için teşekkürler,

Osman Bey sizin verdiğiniz numara kullanılmıyor diyor operatör. Arkadaşınızın yeni numarası sizde varmı ?

Yorum bağlantısı
Osman Dumanlı

Niye ben adamdan değil miyim. :biggrin::flowers:

Ayıpettin dostum sen sen tanıdık değilsin kardeşimizsin.. :flowers::yes:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Engin

Organize sanayi,Dolapdere sanayi sitesi,20. ada Yalçın dizel in bitişiği, dükkanın ismini hatırlamıyorum,Mehmet Kanat. Kendisi Otokoç tan arkadaşımdır,orada dükkan açtı. Telefonu 0532 675 49 52..

Osman Bey bu numara kullanılmıyor diyor operatör sanırm numara değişmiş. Varmıdır yeni numarası?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Engin

Teşekkürler Osman Bey,

Mehmet Beyle telefonla görüşüp randevu aldım. kısmetse yarın görüşüp aracı göstereceğim.

İlginize için çok teşekkürler.

Not : Bende 2005-2006 yıllarında otokoç IT de çalışıyordum. yabancı sayılmam otokoç ailesine.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Engin

Selamlar,

Dün Mehmet ustanın yanındaydım. kendisi ve 2 tane usta arkadaşıyla çalışıyor. Hepsi kendi işinde uzman insanlar. Aracın pompası sıfır ve yan sanayii olarak bulmakta sıkıntı çekince sağolsunlar çıkma parça konusunda da tanıdıkları bir dükkandan çıkma pompa bulup onunla sorunumu hallettiler. Parçada işçilikte gayet uygun fiyattan halloldu.

Avrupa yakasında ikiteli ve civarında oturan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.

Osman ustayada beni oraya yönlendirdiği için ayrıca tekrar teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Oğuzhan Alp

Bende bugün Mehmet Usta'nın yanına gittim. Dolapdere Sanayi Sitesi içerisinde. Vergi Dairesinin arka sokağında.

Ate Ön - Arka balata ve fren hidroliği almıştım.

Balatalar ve hidrolik değişti. Frenlerin her tekerden havası alındı. Yola çıkıldı. Frenler alıştırıldı.

Mehmet Bey iyi bir usta ve iyi bir insan. Ford'un Baş teknisyenlik ve diğer eğitim belgeleri ile  dolu dükkan duvarı. Ben çok memnun kaldım. 

Temiz çalışıyor. İşine hakim. Tavsiye ediyorum. İçime sindi. Sağolsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mete Yılmazz

Mehmet ustanın servisinin adi nedir özelde güncel no verirmisiniz arkadaşlar

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Alp

0532 748 49 52 İkitelli Dolapdere Sanayi Sitesindeki Vergi Dairesinin bir arka bloğunda.

Dükkanın tabelası sanırım EMC Oto idi. Orada zaten. Yan dükkanında Delphi Yalçın Dizel Servisi var. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...