İçeriğe Yönlendir

Dünya Gizli Güçler Tarafından Mı Yönetiliyor!...

İ.Göksel Yaman

Recommended Posts

Tahir İlter

Yok yok bu da bir kandırmaca dünyanın sonu geldi ama zihinleriniz kapanmış göremiyorsunuz :p

Yorum bağlantısı
Akan Belen
(düzenlendi)

illuminati03.jpg

1907 yılında Fenerbahçe kuruldu.Neden 1906 ve ya 1908 değil de 1907? Bu bir tesadüf olabilir mi? Asla değil. 1907’deki rakamları topladığınız zaman 1+9+0+7 = 17. 17 asal sayı. Hiçbir özelliği olmayan sıradan bir sayı gibi gözüküyor, oysa Illuminati’nin 17 yöneticisi olduğunu bildiğiniz zaman bu hiç de basit bir durum gibi gözükmüyor. Neden 17? Çünkü 17, 23/17 fenomeni ile ilgili, ezoterik kaynaklarda kutsal kabul edilen sayılardan bir tanesi. 1907 yılının bir ilginçliği daha var, bu yıl Illuminati tarihinde özel bir döneme denk geliyor. Bu tarihte ABD’deki bankerler büyük bir panik yaşayarak hisse senetlerinin %50 oranında düşmesine neden oldular. Uluslar arası kaynaklarda Panic of 1907 diye bilinen bu olaydan sonra Illuminati’nin ünlü ailelerinden Rotschild’lere mensup Baron Alfred Rotschild öncülüğünde bir hareket Jekyll Adasında Hazine Bakanının da katılacağı bir toplantı ayarlayarak ABD Merkez Bankası’nın kuruluşuna öncülük etti. Görünen amaç para piyasalarını regüle eden merkezi bir kuruluş kurmaktı. Esas amaç ise havadan para yaratarak, paranın değerini üretimden bağımsız hale getirmek, bu sayede bir ülkenin para politikasını kontrol ederek o ülkeye tam manasıyla egemen olmaktı. 1907 paniği olmasa Illuminati ABD’yi asla kontrol edemezdi. Aynı yıl hem 1907 Paniğinin yaşanması hem de Fenerbahçe’nin kurulması bir tesadüf olabilir mi? Türk insanı Amerikalılar gibi maddiyatçı değildir, maneviyatçıdır. ABD için merkez bankası kurulurken, Türkiye’de geniş kitlelerin duygularına hitap edecek, gönüllerini kazanacak ve onları yönetmenin bir aracı olarak kullanılacak bir spor kulübü kurulması çok mu şaşırtıcı? Yine de önyargılı değildik. Diğer olgular olmasaydı bu olguya gözümüzü kapatabilirdik.

tarihinde Akan Belen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağdaş Hatırnaz

Akan bey kusuruma bakmayın ama hayatımda bu kadar saçma birşey okumadım. Sanırım size ait bir yazı değil bu. Benim anlamadığım yok 1+4+5=10 eder, 10/3 = 3,3 ten 4 eder 4ü 4 ile çarptığımızda16 eder +1 =17 evet buda muhteşem bir asal sayı ve kurucuların sayısı gibi saçma şeyleri hesaplamaya uğraşan kişiler, bu harcanan eforu bir şey üretmek için harcasalarda bir işe yarasalar. Yahu bırakın illüzyon tarikatıymış bilmem neymiş. Allah aşkına 1907 yılındaki hisse senetleri yarı yarıya düştü ve aynı sene fenerbahçe kuruldu bunun ne alakası var :) Kusuruma bakmayın kimseye kötü birşey demeye niyetim yok ama bu işler çok boş. Bu hesaplamalar aklıma bir siyasetcimizi getirdi ya neyse konuya siyaseti karıştırmayayım :)

Yorum bağlantısı
Ersin Karaca

Okuduğum kadarıyla bu site en çok Türkiye'den tıklanıyormuş. Şayet doğruysa aklımda bişeyler oluşuyor gibi. Şöyle, kendini kanıtlamaya çalışan bir kısım ergen arkadaşımızın başarılı bir organizasyonu olabilir kanaatindeyim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersin Karaca

Baktım şimdi, 2. sayfanın sunucusu sanırım Türkiye tabanlı. Bu kadar tesadüf olamaz diyorum :)

Ve tebrik ediyorum :bravo:

Yorum bağlantısı
Çağdaş Hatırnaz

Şu an kanaltürk'te bu konuyu tartışıyorlar.

Aklın yolu bir. Bu kadar insan illüminatinin peşine düşmüşken, başka hangi konuyu işleyecekler? Reytingleri iyi olacaktır kesin..

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Çağdaş bey yazı benim değil tabikide :D Bakınırken denk geldim.Hani o kadar farklı şeylerden bahsedilmiş birde spor takımı olsun dedim

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Belki bu konunun burada bu kadar uzaması bile onların işine geliyordur. Bedavadan reklam.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Onur Demir

Ters sarma tekniği ile mesajlar veren şarkılara örnek 1-2 tane atsana Yağız özelden merak ettim. Tuttu fırlartı şarkısını deme ama o eskidi onu biliyorum :)

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Ali ağaoğlu bir programda bir topluluk tarafından tehdit edildiğini söylemişti. Sunucu PKK mı diye sorduğunda baya bir geveledi ve cevabını da vermedi. Malum topluluk olduğu hakkında bir iması da çok açıktı çok iyi hatırlarım canlı izlemiştim :D

Yağız geç oldu uyu Bence Sen :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
(düzenlendi)

öncelikle günaydın.

rockafeller, rockfield gibi ailelerin dünya üzerinde -ekonomik ve siyasal anlamda- kurduğu hakimiyeti ve baskıyı bilenleriniz vardır. böyle güçlere inanırım ama nedense bahsettiğiniz şeyler biraz çocukça geliyor. belki de bahsettiğim aileler gibi evrensel güce sahip olanlar yapıyor bu işi, belki direkt bu aileler de işin içinde ama ''illümünati diye bir şey var, gizli gizli böyle böyle.'' vs. tarzı yorumlarla tanrılaştırılmış bir şeye inanmam söz konusu değil. yapılan birtakım şeyler var gibi, evet ama kim tarafından yapıldığı inandırıcı değil. 

tarihinde Umut Taşlı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ömer Tuncay

Zalimin illüsü küllisi varsa mazlumun da Allah'ı vardır be Yağız, çok takma kafana bunları. Gün gibi gerçek manevi değerlerin varken, birilerinin korku imparatorluğu hayallerine alet olma. Bu manevi değerlerine sahip çık, koru, yücelt ve ileri nesillere ulaşmasına çalış sen; varsın onlar da çalgı çengi içerisine piramit kurmaya çalışsınlar ne gam.! Firavun kurdu da n'oldu sanki, zıbarmış içinde yatıyor.! :)

O kadar...

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Şarkıların buradan paylaşılmasında bence sıkıntı yok.Kişilere hakaret edilmediği sürece.Bence paylaşın burada

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Benim anlamadığım bu tersten çeviren programlarda bi el olmasın :)

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

esnaf arkadaşımın bi stajeri vardı oda illuminatiyi takip ederdi . hatta bir site bulmuştu . 2 sene önce kadar . siteye giriyorsun karşında siyah ekran var sağ tıklayıp hepsini seç deyince karşınıza geri sayım sayacı çıkıyor . bizim baktığımızda 60 günden geriye doğru sayıyordu . araştırdık bir çok sitede bu sayaçtan bahsediliyordu hatta türk gazete yazarları da yazdı bunu ama biz sayacı unuttuk ne oldu bilmiyorum :) dünyayı yöneten karanlık güçten bahsediliyordu . bu ikiz kuleler olayının daha önce çizgi filmlerde gösterildiğine dair videolar falan çok gezdi sitelerde . 

inanıyormuyum hayır . sadece merak uyandırıyor .

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Çok enteresanmış. İlk defa duydum. :shok:

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Kim bir şarkıyı tersten dinleyip de bu mesajlardan etkilenecek, ben onu anlamadım. Şarkıları tersten dinleme modası mı başladı?

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

İlluminati nedir ?

illuminati.gif

İlluminati nedir ? Çoğu insan bunu bilmiyor, bilenlerin de bir kısmı yanlış biliyor. Bunu anlatan siteler var fakat bir makalede herşeyi anlatmaya çalışmışlar, bu daha fazla kafa karışıklığına sebep olur. Size bu makalemizde Türkçe karşılığı aydınlatılmış olan illuminatinin temel amacını anlatacağız.

İlluminatinin tarihi çok eskidir. 1 Mayıs 1776 da kurulmuştur. 1785 te Baveryan hükümeti tarafından dağıtılan grubun tüm dökümanları yayınlanmıştır. O tarihten sonraki illuminati topluluğu sürekli gizli kalmıştır. Hala topluluğun kesin varlığı hakkında bir bilgi yoktur. Örgütün temel amacı yeni dünya düzenini kurmaktır. Yeni dünya düzeni bütün dünyayı tek dil, din, devlet  altında toplamaktır.(Bunu 3D olarak aklınızda tutabilirsiniz.) Örgüt amacını istediği kadar (yani çok az) anlatmıştır.Ve Örgüte ait simgeleri her yere yaymaya çalışır.Bu onları güçlü gösterecektir.

Şimdi ise illuminati örgütünün başında 10 kişi olduğu ve bu 10 kişinin tüm dünyaya hükmettiği düşünülmektedir. Amerikan başkanlarının da illuminatiye hizmet ettikleri sağlam görüşlerdendir. Önceki makalelerimiz de anlattığımızSubliminal mesaj,  Backmasking25. kare tekniği bu örgütün vazgeçilmez silahlarıdır. Diğer makalelerimiz de bu yollarla anlatılan bilgilin ne kadar etkli olduğununu anlatmıştık.Bu yollarla  amaçlarını yaymaktadırlar.

site : http://illuminatisirlari.blogspot.com/2012/08/illuminati-nedir.html

Yorum bağlantısı

Kimse şarkıyı tersten dinlemez tabii ki ama bilinçaltı şarkının içerdiği subliminal mesajları kaydeder, şarkı normal çalınırken bile. Bu subliminal mesaj olaylarına Türk dizilerinde de rastlamıştım. Olay kadrajın solunda cereyan ederken ortada kocaman SEX yazıyordu.

Yorum bağlantısı

Kimse şarkıyı tersten dinlemez tabii ki ama bilinçaltı şarkının içerdiği subliminal mesajları kaydeder, şarkı normal çalınırken bile. Bu subliminal mesaj olaylarına Türk dizilerinde de rastlamıştım. Olay kadrajın solunda cereyan ederken ortada kocaman SEX yazıyordu.

Birde şu var. Eskiden ortaokul- lise dönemlerinde bir şarkıyı tek sefer dinleyip ezberleyen bizler, dersleri defalarca tekrarlamamıza rağmen aklımızda kalmazdı  :D Hep düşünürdüm, konuları melodik şekilde kasede kaydedip dinlesem dahamı başarılı oluruz diye :unsure2:   ;) Meğersem olay subliminal miş  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...