İçeriğe Yönlendir

Battlefield 3

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon

c*****'i attıktan sonra kurulu olduğu klasörün ismini değiştirmeniz gerekiyor.

bf3 diye kuruluyordu galiba, mesela hakaninkaldirimacikaramadigiciptenbozmapatlicani olarak değiştirebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

c*****'i attıktan sonra kurulu olduğu klasörün ismini değiştirmeniz gerekiyor.

bf3 diye kuruluyordu galiba, mesela hakaninkaldirimacikaramadigiciptenbozmapatlicani olarak değiştirebilirsiniz.

Sen de mi Brütüs? :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Cikleti yazıyor orada, ne var ki :crazy:

Çok çiğneyince çeneyi yoruyor, hemen atın ağzınızdan o yüzden, onu diyorum :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Mw3 gerçekten baba olmuş...Bf3 ile karşılaştırılması bile çok yanlış.Gerçi tek rakibi şimdlik bf serileri ama gerçekten arada çok fark var.Bf3 grafiksel olarak belki daha iyi durumda ancak daha önceden de dediğim gibi oyun içine çekemedi beni.Ancak MW3 ilk 2 bölümden sonra epey sardı.Oldukça akıcı bir oyun olmuş.Ben beğendim...

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)

Şu mw3 de çatışma ortamı gerçekçi mi peki?

Oyun aksiyon üzerine mi taktik üzerine mi kurulu? Brother of arms gibi olsa keşke.

tarihinde Armağan Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Şu mw3 de çatışma ortamı gerçekçi mi peki?

Oyun aksiyon üzerine mi taktik üzerine mi kurulu? Brother of arms gibi olsa keşke.

Senin aradığın cinsten değil :)

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)

Senin aradığın cinsten değil :)

Deme ya gene counter strike mantığı çatışma desene :D EE adamın canı "100" olursa öyle olur.

tarihinde Armağan Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
c*****'i attıktan sonra kurulu olduğu klasörün ismini değiştirmeniz gerekiyor. bf3 diye kuruluyordu galiba, mesela hakaninkaldirimacikaramadigiciptenbozmapatlicani olarak değiştirebilirsiniz.

Seni öyle bir patlıcanlarım ki aklın uçar :D

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Seni öyle bir patlıcanlarım ki aklın uçar :D

Tamam sayın Tarım, sayın Gerşon gerginliğe gerek yok. Çekiniz arabanızı kaldırımdan. Bak Emre Belözoğlu'nun porşunu çizmiş kadının biri kaldırıma bıraktı diye karakolluk oldular. :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Tamam sayın Tarım, sayın Gerşon gerginliğe gerek yok. Çekiniz arabanızı kaldırımdan. Bak Emre Belözoğlu'nun porşunu çizmiş kadının biri kaldırıma bıraktı diye karakolluk oldular. :D

Ben çekerim de, onunki kaldırımda olamaz ki, imkansız şeylerden bahsediyorsun :D

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Oyun kısa sürmedi neyse ki. Şimdi biter, aha bitti dedikce yeni bölümler. :) En iyisi abicim yavaş yavaş oynamak, Bende hiç acele etmedim

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

MW3 de favorim olan bölüm MW3_1-noscale.jpg

En gerçekçi sahnelerden biriydi su üstü manzarası :)

Evet güzel bölümdü...

Ben sindire sindire oynuyorum...Henüz %30 u falan tamamlandı :D

5 saate yakın oynamışım, daha %30'lardayım ve çok eğleniyorum :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Oyun oldukça keyifli..Birde şu düşmanların üniformaları biraz daha değişik renk olsaydı iyi olacaktı.Somali de zorlanmadım :D

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Bu kadar ballandıra ballandıra anlattınız videolarına biraz baktım. Yani aynı tas aynı hamam. Gelişimiş Counter strike eee adamların 100 canı olursa öyle olur. Ya bu oyun sonuçta diyeceksiniz ama

gerçekçi nişan

en yakın 150-200 m çatışma

cephe düşmanı oyalarken sağdan soldan sızma

bir bölümde ve ya karakterle en fazla 7-8 adam öldürme ve millet canını sokakta bulmuşcasına ortalarda gezinmeme

istemez miydiniz?

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

İstemezük :D Öyle olunca 1-2 bölüm sonra sıkılıyorum...

hangi oyunmuş o?

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Arma 2 var.Operation flash point var...bir iki tane daha vardı ufak bütçeli oyunlardan.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Arma 2 var.Operation flash point var...bir iki tane daha vardı ufak bütçeli oyunlardan.

ARMA 2'nin sıkmasının sebebi görev veriliş ve işleyiş bakımından dinamik olmaması. O sorun 3'te de halledememişler. Tam olarak olayın içinde kaybolamıyorsun. Ayrıca ARMA bir iç güvenlik operasyonu şeklindedir. Mantığı ve çatışma ortamı gayet doğrudur. Lakin savaş ortamı biraz daha akıcıdır. İkisinin karışımı olması lazım.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Armağan, bir FBI, CIA, MOSSAD gibi yan hayatın varda biz mi bilmiyoruz abi :)

Oyun bunlar Armağan'cım, o kadar takmayacaksın, oyna devam et şeklinde.

Elektrikli araba gibi, şarj et-devam et :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...