İçeriğe Yönlendir

Focus 2000 Ghia Hb Lpg

Misafir

Recommended Posts

Fordclub ailesine iyi pazarlar arabam 2000 ghia hb 87000 km de yakıttan dolayı lpg taktırmayı düşünüyorum fakat benim düzenli bakımını yaptırdığım ustam lpg focus sorun diyor kafama çok takıldı

aracında lpg kullananların özellikle benim modellerde nasıl tepki veriyor bana tecrüblerinizi yazarsanız çok sevinirim .

birde anadolu yakasında hangi firmaya taktırtırayım,

yakın zaman da taktıran varmı lpg, ruhsat, muayene v.s ücret olarak toplam kaç para tutuyor.

herkese şimdiden teşekkür ederim yolunuz hep açık olsun .

Yorum bağlantısı
Alparslan Özarslan
Focus club ailesine iyi pazarlar arabam 2000 ghi hb 87000 km de yakıttan dolayı lpg taktırmayı düşünüyorum fakat benim düzenli bakımını yaptırdığım ustam lpg focus sorun diyor kafama çok takıldı

aracında lpg kullananların özellikle benim modellerde nasıl tepki veriyor bana tecrüblerinizi yazarsanız çok sevinirim .

birde anadolu yakasında hangi firmaya taktırtırayım,

yakın zaman da taktıran varmı lpg, ruhsat, muayene v.s ücret olarak toplam kaç para tutuyor.

herkese şimdiden teşekkür ederim yolunuz hep açık olsun .

Romano veya lovato kullan iyi sonu veriyor,Romano %10 daha az yakıyor.

Yorum bağlantısı

mert bey teşekkür ederim

aracımdan çok memnunum sorum yaşamamak adına yaşadklarınız ve tecrübeleriniz benim için önemli

Yorum bağlantısı
Recep Ali Tellioğlu
(düzenlendi)

Bende de 99 model Gp HB var.1.5 ay önce Zavolli taktırdım.İşçilikte süperdi Antalyada taktırmama rağmen.Yaklaşık 5000 km oldu LPG'li olarak kullanıyorum ve hiç sıkıntı çıkmadı.Yakıt olarakta gerçekten çok farketti.km eğer 90 km yi geçmezsem 0,185 tl yakıyor.Eğer basarsam 0,21 yakıyor.Gaz fiyatı 2,29 tl baz alınarak hesap edilmiştir.İtalyan kitlerden vazgeçmeyin derim.Ama Atikerden de memnun olan çok arkadaşım var.Tercih sizin.

tarihinde Recep Ali Tellio?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bizim tükkanın yanı başında 3 ay önce lpg ci açıldı, her gün çay sohbet yapıyoruz, İtalyan markalarını takıyor, anlattıkları oldukça inanılmaz ama parça parça da gösteriyor: kullanılan parçalar farklı markalarda ortak, arıza lambası yakmama sözü de veriyor, isterseniz bir gün görüşün, karar size ait. Başka yerde sonuç alamayanların da gelip düzelttirdikleri bir mekan.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Focus lpg ile en barışık markalardan birisidir..

Uyumsuz, olmaz, düzen tutmaz diyenler bilmiyor yada tecrübesi yok..

İyi bir usta ile her lpg kiti sorunsuz çalışır, iyi bir kit ile iyi bir usta bir araya gelirse tadından yenmez..

5-6 yıldır lpg'li zetec kullanan biri olarak ben tavsiye ederim..

Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

Valla benim bildiğim focus lpg için en uyumlu araçlardan bir tanesi.

Arkadaş kafadan sallamış sanırım.Ben arabayı aldığımda vardı,10.000 km öncesinden takılmış,18.000 km de ben yaptım ne arıza lambası yanıyor nede çekişte düşme var.

Marka konusunda ise seçim size kalmış,atiker kullanıyorum.Önemli olan iyi işçilik yapan bir yere taktırmanız.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...