İçeriğe Yönlendir

El Ve Mikro Cerrahi Dalında Uzman Hastane. Tavsiyesi

Hüseyin Matur

Recommended Posts

Hüseyin Matur

Bursa tıp fakültesinde yapılan tahli ve tetkikler sonucunda, Zeyneb'imizin 1 yaşında ameliyat olacağı ve fizik tedaviye başlatılacağı açıklandı.

Yorum bağlantısı
Mustafa Kestel
Bursa tıp fakültesinde yapılan tahli ve tetkikler sonucunda, Zeyneb'imizin 1 yaşında ameliyat olacağı ve fizik tedaviye başlatılacağı açıklandı.

Minik Zeynep hayırlısıyla iyileşecek inşallah Hüseyin Abi, Allah nazarlardan saklasın, dualarımız ve güzel dileklerimiz sizinle :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Sağolun arkadaşlar. :):flowers:

Dularınızla işler yolunda gitti çok şükür.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Hüseyin Matur

Zeynebimiz bugün itibari ile tam 5 aylık oldu. SOn olarak kolunun ameliyatı için 1 yaşını doldursun denmişti fakat sağdan soldan aldığım duyumlar dolayısı ile bir kez daha sömestır tatilinde İstanbul'da tavsiye edilen kendini kanıtlamış doktorların karşısına çıkacağız. İleri de ''geç kalmışsınız'' lafını duymak hiç ama hiç dumak istemiyorum Mazallah..

Hz03j.jpg

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Allah analı babalı büyütsün hocam. Maşallah pek tatlı. :nazar:

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Yarın bizim şirketin sağlık departmanı ile görüşüp nerede ne yapılabilir öğrenip paylaşacağım Hüseyin..

Derdi veren Allah şifasınıda verecektir..

Maşallah çok tatlı,Allah nazardan saklasın..

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Sağolun arkadaşlar. Şu an için Dr. Hayati Yazıcı'ya gitmeyi düşünüyorum. Mehmet Mercan tavsşye etmişti. Sizlerde araştırırsanız ayrı bir güzel olur. Minnettar olurum..

İsimler önemli benim için..

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hayati Yazıcı yazmışım Yazıcı deği Durmaz olacaktı.

http://www.istanbul.edu.tr/itf/ortopedi/index.php?category=akademik_kadro&category_name=Akademik_Kadro&title_id=1&text_id=11&pages=true

Hüseyin Hocam linkten incele bi bak sonra nasıl ulaşabiliriz onu araştıralım;

http://www.itfplasti...com/?page=cv_to

Hastaları varmı tanıdık eşten dosttan acaba..

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Belki forumdan arkadaşların bildikleri vardır ama benim yok bildiğim,sadece şunu söyleyebilirim cv ye bakınca bu konuda ilklerden biri ve çok dolu..

Bu sebeple bu ismide bi soruşturmanı öneririm..

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Evet cv'si sağlam. Özel araştıracağım. 10 gün var şu an için..

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Allah tez zamanda şifalar versin...

Sizlere hep beraber ağız tadı içinde huzurlu ömürler nasip etsin...

Amin Alper hocam sağolasın eksik olmayın..

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Allah şifa versin iyi uzmanlar var ama burası size uzak. Yeridir diye düşünüyorum çocukların eline lütfen cam eşyalar vermeyin. Kızım şu bardağı falan götü demeyin. Allah muhafaza düşünce ellerini ciddi anlamda kestirebiliyorlar. Bu yıl iki defa başımıza geldi arkadaşın kızı Gaziantepte 2 ameliyat geçirdi ama parmağın biri hala yarım dik kalıyor. Diğeri de okulda oldu şükür ki onda tendon kesiği yoktu. Birçoğumuz bu başlığa kadar el cerrahisi diye bişey belkide duymamıştık. İnşallah gerek olmaz. Sağlıcakla kalın.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Hüseyin Matur

Belki forumdan arkadaşların bildikleri vardır ama benim yok bildiğim,sadece şunu söyleyebilirim cv ye bakınca bu konuda ilklerden biri ve çok dolu..

Bu sebeple bu ismide bi soruşturmanı öneririm..

Senin önerdiğin doktorun sitesini buldum. Bununla görüşeceğim İnşallah işimiz olur. Sömestır'da tek işim çocuğun hastalığı ile ilgilenmek olacak.

http://turkerozkan.org/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Hadi hayırlısı kardeşim,inşallah güzel sonuçlar alırsınız..

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Konu bayağı eskiymiş, ben yeni gördüm Hüseyin. Geçmiş olsun, hayırlı bir sonuç olur inşallah..

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Konu bayağı eskiymiş, ben yeni gördüm Hüseyin. Geçmiş olsun, hayırlı bir sonuç olur inşallah..

Sağol ağam eksik olma Allah razı olsun. Bakalım kısmetse çarşamba akşamı nişantaşı'nda olacağız, prof. dr. çocuğun kolunu görecek..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Allah şifa versin. Çok sevimli maşallah. Akdeniz Üniversitesi'nde hafta sonunda yapılan ameliyattan haberiniz varmı bilmiyorum ama bi araştırırsanız iyi olabilir.

haberin linkini aşağıda veriyorum. Allah şifa versin.

http://www.interneth...an--396840h.htm

Edit: Font size.

tarihinde İlkay Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Allah şifa versin. Çok sevimli maşallah. Akdeniz Üniversitesi'nde hafta sonunda yapılan ameliyattan haberiniz varmı bilmiyorum ama bi araştırırsanız iyi olabilir.

haberin linkini aşağıda veriyorum. Allah şifa versin.

http://www.interneth...an--396840h.htm

Edit: Font size.

Sağolun. Evet bu doktoru da araştırdım, direk ulaşamıyorum ama araya vasıtalar koymak gerekecek. Ne gerekirse yapacağım. Önce sağlam bir prof. görsün diyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

http://turkerozkan.org/

Prof. Dr. Türker Özkan bey'de 6 ayını dolduran Zeyneb'imizin kolunu epey inceledi. 6 aydan 6 aya takip etmemiz gerektiğini söyledi. Şu an için bildiğimiz şu; Zeyneb'in kolunda dirsek yok ve doktor bey yapılamaz dedi. Kol diğerinden kısa olduğu için dirsek olmadan kolunu ağzına getirebiliyor. Ancak kolu biraz yamuk. Bunun içinde duruma göre belki bir ameliyat yapılarak kol kesilip düzeltilerek yerine düzeltilerek diklilme olasılığı var, ama bunu zaman gösterecek belki daha küçük ileride kulana kullana kolu düzelebilecek. 3 parmağın 2'si yapışıktı ve kolu diğer kolundan şişmandı. 1 yaşında ilk ameliyat ile parmaklar ayrılacak ve kolundaki fazlalık yağlar alınacak. 3 parmağının hepsi aktif, bu parmakları ile her türlü işini görebilecek. İleride genç kız olduğunda gerekirse yada kendisi isterse ki, kim istemez, silikondan imal edilmiş protez el yapılacak. Bu elin diğer elinden hiçbir farkı olmayacak. Maliyetli birşey ama olan 3 parmağı bu silikon elin içine geçirilerek 5 parmağın 3'ünü sağlıklı bir şekilde kullanabilecek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Hocam Allah şifa versin İnşallah en sorunsuz şekilde bu tedaviyi tamamlarsınız çocuğun psikolojisi de çok önemli bu yüzden bir çocuk psikiyatrisi ile de görüşmenizi öneririm

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hocam Allah şifa versin İnşallah en sorunsuz şekilde bu tedaviyi tamamlarsınız çocuğun psikolojisi de çok önemli bu yüzden bir çocuk psikiyatrisi ile de görüşmenizi öneririm

Çok sağolun.

Tabiki. Zeynep büyümeye başladıkça, bizim de onunda sorumluluğu epey artacak.

Tavsiyenizi dikkate alacağım tekrar sağolun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...