İçeriğe Yönlendir

El Ve Mikro Cerrahi Dalında Uzman Hastane. Tavsiyesi

Hüseyin Matur

Recommended Posts

Hüseyin Matur
Allah'tan acil şifalar diliyorum.

Hüseyin hocam Şuraya bir bak istersen.

Tek tek inceliyor araştırıyorum. Çok sağolun.

Hüseyin hocam tem hospital işyerimizde yaşana kazalardan sonra hep bu hastaneye gidiliyor.Yarın işyerimizden yetkililerle görüşmeye çalışayım ne derece yardımcı olabiliriz ve muayene için görüşebilirmiyiz.

Bilgilerinizi bekliyorum.

Oy ne minik şey :)

Dertleri de hep böyle kendisi gibi küçük olur. SGK ile Allah'a şükür hiç işim olmadı, bu sebeple herhangi bi şey öneremeyeceğim ama umuyorum ki en kısa zamanda sağlığına kavuşur.

Amin. Rabbim sizede nasip etsin. :(

(Velet)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Amin.

Aklımda bir kaç soru var. Bugün tam bilgi alamadım. Yarın tem ile tekrar görüşeceğim.

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

hocam özelden tel numaranı gönder bana gün içinde bilgi almaya çalışacağım alırsam seni arayayım.

Yorum bağlantısı
Serap Tapan
Rabbime çok şükür 4 yıl önce bizi erkek evlat sahibi yaptı. Bundan yalaşık 20 - 25 gün önce de bir kız evladımız oldu. Buraya kadar herşey normal. Bu konuyu açmamdaki asıl sebep arkadaşlar, kızımız (Zeynep) doğduğunda takdir-i İlahi'dir ki kolunda problem ile doğdu. Bu problem fiziki anlamda olan bir problem yani, kolu olması gerektiği gibi değil. Parmaklarından 2 si eksik ve kolun çalışma düzeni farklı. Şu an şükürler olsun ki, tıp ileri derecede gelişmiş düzeyde. Burada ortopedi doktorlarına Zeyneb'in kolunu gösterip muayene ettirdik, fakat kendilerinin yapabilecek birşeyin olmadığını, gelişemeyen kolun el ve mikro cerrahi bölümünde tedavi görmesi gerektiğini söylediler. Bursa'da bilenler vardır, Konur Hstanesi'nde bulunan el cerrahisi bölümüne bugün yavrumuzu götürdük. Burada yapılan incelemeler ile sakat olan kola operasyon yapılması gerektiğini söylediler. Doktorun dediğine göre bu işi yapabilen yerler Türkiye'de sayılıymış. Bize İzmir'de bulunan Emot hastanesi'ni tavsiye etti. Fakat bugün netten yaptığım incelemelerde bu hastanenin ssk ile anlaşması olmadığını gördüm.

Sizden ricam el ve mikro cerrahi tedavisi uygulayan bildiğiniz ssk ile anlaşmalı bir hastane varmıdır?

Akıl akıldan üstündür bu konuda buradan da bize yardımcı olacak arkadaşlar mutlaka olacaktır ve bu konuda adım attığım zaman kesinlikle doğru adım atmayı, önce kızımızın sağlığını sonra da maddi durumumuzu düşünerek hareket etmemiz gerektiğini düşünüyorum.

Bu da minik zeynep kızımız :D

UNecB.png

Hüseyin bey, sabah uludağ üniversitesi tıp fakültesinde görevli bir doktor olan Ufuk beyden zeynep'in sıkıntısı için bilgi aldım,zeynep'in sağlık problemi club hand olarak geçiyormuş, bu tedavi süreci uzun sürebilirmiş,çok ufak yaşta başlayıp erişkin bir kız olana kadar devam edebilirmiş,yani hem cerrahi müdahale ve sonrasındada fizik tedavi gerektiren bir süreç sizi bekliyor.Doktor hangi parmaklarının olmadığı üzerinde durdu,bilmediğim için net bilgi aktaramadım ama sanırım bununda tedavi için önemi var böyle bir soru sorduğuna göre.Yine uludağ üniversitesi tıp fakültesi ortopedi bölümünde görevli prof.dr.bartu sarısözeni önerdi,tedavi giderlerinin devlet tarafından karşılandığını, sosyal güvencesi olmayan kişiler içinde 18 yaşına kadar bu giderlerin devlet tarafından karşılandığını belirttiler.Doktorun mail adresi bartu@uludağ.edu.tr ve uludağ ünv. tlfnu 0224 - 295 00 00 (ortapedi bölümünü isteyeceksiniz) .Umarım faydamız dokunur ve lütfen vakit kaybetmeden bir an önce harekete geçin.

Tekrar geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
(düzenlendi)
hocam özelden tel numaranı gönder bana gün içinde bilgi almaya çalışacağım alırsam seni arayayım.

Sadece bu iş için değil belki başka konularda da yardımlaşmak maksadıyla numaramı buraya yazıyorum. Tekrar teşekkürler..

0537 350 67 80

Hüseyin bey, sabah uludağ üniversitesi tıp fakültesinde görevli bir doktor olan Ufuk beyden zeynep'in sıkıntısı için bilgi aldım,zeynep'in sağlık problemi club hand olarak geçiyormuş, bu tedavi süreci uzun sürebilirmiş,çok ufak yaşta başlayıp erişkin bir kız olana kadar devam edebilirmiş,yani hem cerrahi müdahale ve sonrasındada fizik tedavi gerektiren bir süreç sizi bekliyor.Doktor hangi parmaklarının olmadığı üzerinde durdu,bilmediğim için net bilgi aktaramadım ama sanırım bununda tedavi için önemi var böyle bir soru sorduğuna göre.Yine uludağ üniversitesi tıp fakültesi ortopedi bölümünde görevli prof.dr.bartu sarısözeni önerdi,tedavi giderlerinin devlet tarafından karşılandığını, sosyal güvencesi olmayan kişiler içinde 18 yaşına kadar bu giderlerin devlet tarafından karşılandığını belirttiler.Doktorun mail adresi bartu@uludağ.edu.tr ve uludağ ünv. tlfnu 0224 - 295 00 00 (ortapedi bölümünü isteyeceksiniz) .Umarım faydamız dokunur ve lütfen vakit kaybetmeden bir an önce harekete geçin.

Tekrar geçmiş olsun.

Serap hanım böyle birşey için özel çaba sarfedip enerji tükettiğiniz için size minnettarım çok sağolun.

Kısmetse Bursa'nın hem memleketim olması sebebiyle, hemde sık sık ayda 7-8 kez zaten gittiğim bir yer olması hasebiyle, tedaviye buradan başlamaya karar verdik. Bakalım bundan sonra nasıl bir süreç bizi bekleyecek.

Tekrar çok teşekkürler. Herkese.

------------------

Zeynebimiz ilk resimdeki halinden (2 saatlikti) sonra epey büyüdü tombişleşti. Kısmetse yarın 1 aylık olacak. :D

DSvvl.jpg

tarihinde H tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serap Tapan

Herşey çok güzel olacak emin olun,yeterki siz anne baba olarak bu tedavi sürecini bir an önce başlatabilin.Teşekkür edecekte birşey yok ayrıca,inanın çok yürekten yaptığım bir görüşmeydi,kuzum inşallah sağlığına bir an önce kavuşur.

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Allahım ne kadar tatlı inşaallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur. :ireful1:

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Allah Bağışlasın.

Başlığı görür görmez Emot u önerecektim ki zaten siz yazmışsınız. En son ihtimal yine aklınızda bulunsun. Umarım en yakın zamanda ufaklık sağlığına kavuşur.

Yorum bağlantısı
Umur Pehlivan

Öncelikle geçmiş olsun acil şifalar dileriz.Özel Gaziosmanpaşa hastanesinde Dr.Bülent Özçelik görev yapıyor.Dr. ismiyle arama yaparsanız Türkiye'de ilk ve tek olarak yapılan sol kolu sağa naklini gerçekleştiren birisi .2010 da sağ elimde olan müdahaleyi gerçekleştirdi ben memnun kaldım tavsiye ederim.Hastane SGK' ile anlaşmalıdır.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

İyi dilekleriniz ve yardımlarınız için sağolun arkadaşlar.

Tek tek araştırıp ince eleyip sık dokuyorum.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Geçmiş olsun sizin durumunuz diğer mikrocerrahi girişimlerden biraz daha farklı bir durum arz ediyor anladığım kadarıyla o yüzden bir ortopedi doktorundan tavsiye alırsanız daha iyi olacağı düşüncesindeyim

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Sağolun.Şu an itibari ile Bursa Tıp Fakültesinde Ekim ayından itibaren bir tedavi süreci başlatacağız kısmetse. Bebek 1,5 aylık olsun dediler.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Hüseyin Hocam istersen burada ki tıp fakültesinide bir araştıralım nedir ne vardır ne yoktur gibi

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Bursa'dan bayağı irtibat sağladım. Şu an onlar gerekirse yönlendirecekler gibi. Çok sağol yine de gerekirse yardım isterim.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hüseyin Allah analı-babalı büyütsün, geçmiş olsun,umarım bir an önce sağlığına kavuşur.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hüseyin Matur
Sağolun.

Şu an itibari ile Bursa Tıp Fakültesinde ekim ayından itibaren bir tedavi süreci başlatacağız kısmeyse. Bebek 1,5 aylık olsun dediler.

Zeynebimiz 1,5 aylık oldu.Kısmetse yarın Bursa tıp fakültesindeyiz. Tedavi süreci başlıyor. Sonrasında Ankara yolu gözükebilir. Hafta başına kadar izinliyim. Umarım işler yolunda gider. Dualarda unutmayın arkadaşlar..!!

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Herşeyin hayırlısı,Allah'ım cümlemizin yardımcısı olsun İnşallah.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Amin arkadaşlar amin. Eksik olmayın.

Dediğim gibi çok duaya ihtiyacımız var..

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Amin Mustafa abi Allah razı olsun.

----------------------

Bugün fakültede muayenelerimizi olduk tetkiklerimizi yaptırdık. 1 yaşında tedavinin başlayacağını söylediler. Şu an ufak dediler. Artık hayırlısı..

Yorum bağlantısı
Karani Gülistan

İsmi ve kendisi güzel zeynep kızımız tedavi süresince hepimizi biraz daha olgunlaştıracaktır.Allah yardımcınız olsun.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
(düzenlendi)

Orası kesin tabi.

Güzel dilekleriniz çok sağolun. :D

tarihinde H tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Dualarımız minik zeynoyla olacak.Tez zamanda iyileşir inşallah.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...