İçeriğe Yönlendir

El Ve Mikro Cerrahi Dalında Uzman Hastane. Tavsiyesi

Hüseyin Matur

Recommended Posts

Hüseyin Matur

Huseyin Allah baska dert vermesin kardesim..

Amin. Sağolasın eksik olma.

Bu doktoru sen tavsiye etmiştin bana hatırlıyorsan. Muayene bedelini nakitmi ödersin kartla mı? :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Hocam Allah şifa versin dualarımız sen ve ailen ile kardeşim. Umarım her şey istediğiniz gibi gönlünüzce olur

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hocam yeni gördüm bende, Allah şifa versin, inşallah herşey yolunda gider, çok zor bir durum gerçekten, umarım herşey gönlünüzce olur.

Yorum bağlantısı
Fatih Işık

çalıştığım hastane de ortopedi uzmanı ile bu konuda görüşüp fikir sahibi olabiliriz. kendisi opr. dr. Mustafa AYAS birçok boy uzatma protez vs.. gibi cerrahi op.larda uzmandır ve asker emeklisidir. ssk ile de anlaşmalı ancak sabah nöbet çıkışımda ilk iş prosedürleri öğrenmek ve varsa yardımcı olabileceği bi tavsiyesi onu size ulaştırmamdır. Bütün derdi veren Yüce Allah şifasını da mutlak verir.

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Amin. Sağolasın eksik olma.

Bu doktoru sen tavsiye etmiştin bana hatırlıyorsan. Muayene bedelini nakitmi ödersin kartla mı? :)

Yeğenimiz iyi olsunda neyle istersen öyle ödeyelim :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hocam Allah şifa versin dualarımız sen ve ailen ile kardeşim. Umarım her şey istediğiniz gibi gönlünüzce olur

Hocam Allah şifa versin.

Hocam yeni gördüm bende, Allah şifa versin, inşallah herşey yolunda gider, çok zor bir durum gerçekten, umarım herşey gönlünüzce olur.

çalıştığım hastane de ortopedi uzmanı ile bu konuda görüşüp fikir sahibi olabiliriz. kendisi opr. dr. Mustafa AYAS birçok boy uzatma protez vs.. gibi cerrahi op.larda uzmandır ve asker emeklisidir. ssk ile de anlaşmalı ancak sabah nöbet çıkışımda ilk iş prosedürleri öğrenmek ve varsa yardımcı olabileceği bi tavsiyesi onu size ulaştırmamdır. Bütün derdi veren Yüce Allah şifasını da mutlak verir.

Çok sağolun arkadaşlar. :nazar:

Fatih bey son durumda 1 yaşına kadar birşey yapmayacağız demişti doktor. Siz yinede görüşün. İsterseniz gerektiğinde/siz istediğinizde özelden numaranızı verin ben sizi ararım.

Yeğenimiz iyi olsunda neyle istersen öyle ödeyelim :)

Can'evimden vurdun. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Allah yardımcınız olsun Hüseyin. İnşallah derdi veren dermanını da verir. Vermese bile bu sizin imtihanınız, yavrunun da kurtulma vesilesi olur inşallah.

İnşallah.

Allah razı olsun eksik olmayın..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Hüseyin Matur

Zeynep kızım ilk doğduğunda bu konuyu açmıştık. Doğuştan bulunan sağ kolundaki problemi için doktor tavsiyeleri istemiştik. Zeynep şu an 2,5 yaşında. Geçen zaman zarfında epey doktorlara göründük. Henüz erken diye hiçbir doktor net bilgi vermek istemedi. 3 ay önce yapışık olan 2 parmağı birbirinden ayrıldı. Son olarak 3 gün önce el ve mikro cerrahi dalında uzman güvenilir bir profösörümüz Zeynebin kolu konusunda noktayı koydu. Zeynep bundan sonraki hayatını bu şekilde sürdürecek. Kolunda bulunması gereken 2 kemikten biri eksik. Eksik olan kemik kolunu olması gerektiği gibi hareketini engellediği gibi ayı zamanda 2 parmağında oluşmasını engellemiş. Bunlarla birlikte dirsek tertibatı oluşmamış ve kol kısa kalmış.  Doktorumuz verdiği bilgiye göre koluna daha kullanışlı hale getirmek için müdahale edilirse geri dönüşü olmayan bir yola girilir ve kol işlevini daha fazla yitirir. Birçok doktor var, yaparız ederiz düzeltiriz gibi vaadlerde bulunur fakat şu ankinden daha güzel bir sonu elde edilemez dedi. Tabi bunu kuru kuru söylmeyip kolun üzerinde hareketleri göstererek ne yapılırsa ne olur, nasıl yapılırsa ne gibi sonuç çıkar, bunları bize teker teker anlattı. Kısacası Zeynep'imiz bundan sonraki hayatına bu şekilde devam edecek ve bize düşen Zeynep büyüdükçe içinde bulunduğu durumdan etkilenmemesi için pisikolojik olarak onu en iyi şekilde hazırlamak ve kolundaki eksikliğini ona en azami şekilde hissettirmek. Ne diyelim Rabbim daha kötü dertler vermesin.

Zeynebim ve abisi Kadir;

5Ykmhqn.jpg?1?2387

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Maaşallah. Allah bağışlasın hepimizin yavrularını. Allah'tan gelene hiç bir şey diyemeyiz. O da büyüdükçe bulacaktır yolunu inşallah. Biliyoruz ki siz elinizden geleni yapacaksınız Hüseyin. Allah daha kötü sorunlarla karşılaştırmasın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oktay Temiz

Öncelikle geçmiş olsun istanbulda kesinlikle TEM hospital Dr.Hüsrev purisa yı tavsiye ederim 4 yıldır ekstra olarak nöbete gidiyorum oraya dalında bir numara saygılarımla.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Çok geçmiş olsun yeni gördüm yazıyı.Allah sana ve ailene sabır versin. Ancak sabır ve şükür ile yetişir ise hepiniz daha rahat edersiniz....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kocaman olmuş kızımız. İnşallah ilerleyen hayatında çok zorlanmaz.

Hocam, protez falan oluyor mu? Görüntü farklılığı olmaması açısından.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Maaşallah. Allah bağışlasın hepimizin yavrularını. Allah'tan gelene hiç bir şey diyemeyiz. O da büyüdükçe bulacaktır yolunu inşallah. Biliyoruz ki siz elinizden geleni yapacaksınız Hüseyin. Allah daha kötü sorunlarla karşılaştırmasın.

Amin hocam.

Öncelikle geçmiş olsun istanbulda kesinlikle TEM hospital Dr.Hüsrev purisa yı tavsiye ederim 4 yıldır ekstra olarak nöbete gidiyorum oraya dalında bir numara saygılarımla.

Epey doktor gördü kolu. Hepsi aynı fikirdeydi. Ama zamanımız var, illa ki kendisine muayene olmak isterim. Kış soğukları geçsin akabinde ulaşacağım. Teşekkür ederim.

Çok geçmiş olsun yeni gördüm yazıyı.Allah sana ve ailene sabır versin. Ancak sabır ve şükür ile yetişir ise hepiniz daha rahat edersiniz....

Hamdolsun Rabbim kolaylığını veriyor, öbür tarafta alınacak mükafatı bu sıkıntının yanında devede kulak Biiznillah öyle inanıyoruz.

Kocaman olmuş kızımız. İnşallah ilerleyen hayatında çok zorlanmaz.

Hocam, protez falan oluyor mu? Görüntü farklılığı olmaması açısından.

Büyüdüğünde kendi isteğine bağlı diğer kolu ile eşit gözükmesi için bir protez olabilir Sani. Bu mümkün. Benimde aklımda hep o var. Yani şu an için yapılabilecek tek şey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Maşallah yavrularına. Kimi zamanda evlât ile imtihan ediliriz. Allah beterinden korusun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Maşallah yavrularına. Kimi zamanda evlât ile imtihan ediliriz. Allah beterinden korusun.

Öyle abi. Rabbimizin lütfu da hoş, kahrı da...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...