İçeriğe Yönlendir

Fıkralar

Cihaner Öztürk

Recommended Posts

Adnan Çakır

Bir tanede benden ....Temel, yeni aldığı arabası ile gezintiye çıkmış bu aradada arabayı deniyormuş. Derken bi tabela dikkatini çekmiş Yavaşla 90 km birazdaha gitmiş Yavaşla 80kmbiraz daha sonra Yavaşla 70 ---60---50---40---30---20 temelin canı bu işe iyice sıkılmış altında süper araba ama temel 20km ile gidiyor biraz daha gitmiş, Yavaşla 10km iyice morali bozulmuş bi taraftanda ne olduğunu anlamaya çalışıyor, derken ileride bir tabela daha görmüş uzakta yaklaşmış tabelada; Yavaşla'ya Hoş Geldiniz yazıyormuş.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

AHİRETTE İKİ KADIN....

- Selam benim adım Selma...

- Selam benimkide Özge, nasıl öldün..?

- Donarak öldüm.

- Ne kadar korkunç.

- Yo okadar değildi, soğuktan titremem geçince ısınmaya başladım ve uyku bastı.

Sonunda huzur dolu bir ölüm. Peki sen nasıl öldün?

- Ağır bir kalp krizi geçirdim. Kocamın beni aldattığını sandım, onu suç üstü yakalamak için eve

erken geldim, fakat evde tek başına televizyon seyreder halde buldum.

- Peki sonra.

- Kesinlikle evde başka bir kadın olduğundan emindim, bütün evi aramaya başladım.

Çatıyı, yatakların altını, heryeri aradım fakat bulamadım. Aşırı yorulmuşum, kalp krizi

geçirdim ve öldüm.

- Ah be güzelim.. bir de derin dondurucuya baksaydın, şu anda ikimizde yaşıyor olacaktık.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
AHİRETTE İKİ KADIN....

- Ah be güzelim.. bir de derin dondurucuya baksaydın, şu anda ikimizde yaşıyor olacaktık.

:D:p:p Erkekler...

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu
Kadının biri kocasını aldatmaya karar verir ve köyün imamı olan Mahir
Yorum bağlantısı
Murat Dere

bekçi, geneleve girmek isteyen çocukları her defasında geri çeviriyormuş, en sonunda "bayramda gelin lan" diyerek geri çevirmiş. çocuklar bayramda gidip herkesten önce içeri girerken, "biz beklerken onlar niye giriyo ya?" diye söylenenler olmuş. bekçi de demiş ki "onlar or..pu çocuğu, analarının elini öpmeye geldiler. karışmayın."

yamyam reis ve oğlu ormana düşen uçağa koşmuşlar. tek kurtulan sarışın, mavi gözlü bir afetmiş. oğlan "baba, bunu eve götürüp yiyelim." demiş. reis "oğlum, götürelimde bunu değil ananı yiyelim." demiş.

Yorum bağlantısı
Galip Özel

Zamparanın biri ABD ye gitmek zorundaymış. Fakat ne olursa olsun uçakda sex yapmak istiyormuş.

Uçağa binmiş, sağına soluna bakınmış hosteslere bakmış,yola gelecek kimseyi bulamamış. Bu esnada yanına isterik bir eşcinsel oturmuş. Adam bir süre bekledikden sonra, eşcinselle muhabeti kurmuş.

Işıklar kısılıp,yolcular uykuya geçtiğinde adam ; -Hadi gel kucağıma da şu işi bitirelim,der. -Eşcinsel: ben bi kontrol edeyim, belki uyumayanlar vardır der, ayağa kalkarak,hosteslere seslenir. -Bana bi su verirmisiniz. Kimseden ses çıkmayınca,bizimkiler sabaha kadar yermisin,yemezmisin...

Uçak ABD ye iner. Hostesler herkesi uğurlarken; avucunun içinde bisürü ilaçla uçakdan inmeye çalışan yaşlı amcaya sorarlar;

-Amca neden ilaçlarını içmedin?

-Yaşlı Amca:su yoktu der.

-Hostes:seslenseydin biz getirirdik amca.

-Yaşlı Amca:nasıl sesleneyim kızım! Arka koltuktaki adam seslendi,bi su istedi sabaha kadar *...

Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)

adamın biri bara girmiş "bi viski" demiş, ardından "barmen, sen de iç". beraber çokça içmişler. hesap ödemeye gelince adam "param yok demiş". barmen bunu kötü dövmüş. 3 gün, 5 gün adam hep aynı hikaye, dayak yiyip durmuş. son gün, "bana viski ve ama sen içme" demiş barmene. barmen "hayırdıri bugün bana yok mu?" diye sormuş. adam "sana yok, sen içince sapıtıyorsun" demiş.

Evde elektrik tesisatı arızalanmıştır.

Kadın kocasında rica etmesine rağmen, kocasının tesisatı tamir etmeye hiç niyeti yoktur. Karısına kızarak bağırır:

- Ben elektrikçi miyim?

Bir müddet sonra evde su tesisatı problem yaratır. Kadın yine kocasına rica eder, fakat aldığı cevap aynıdır:

- Ben tamirci miyim?

Adam, bir akşam eve döndüğünde, hem elektrik hem de su tesisatının yapıldığını görür ve merakla sorar:

- Kime yaptırdın?

- Üst kattaki komşuya.

- Ama ben sana para bırakmamıştım, nasıl yaptırdın?

Kadın cevap verir:

- Bana "Ya benimle beraber olursun, ya da bana bir pasta yaparsın." dedi.

- Neli pasta yaptın?

- Ben pastacı mıyım?

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...