İçeriğe Yönlendir

Fıkralar

Cihaner Öztürk

Recommended Posts

H.Cenk Bayrakçı
profesöre sormuşlar çinceyi kaç yılda öğrenirsin?

-çinceyi öğrenmek için bir ömür yetmez

doçente sormuşlar çinceyi kaç yılda öğrenirsin?

-10 yılda öğrenirim demiş

asistana sormuşlar çinceyi kaç yılda öğrenirsin?

-2,5 yılda öğrenirim demiş

öğrenciye sormuşlar çinceyi kaç yılda öğrenirsin?

-sınav yarınsa akşama öğrenirim demiş :D

Bu süpermiş...:D Öğrencilerimizin hali....

Yorum bağlantısı
Tamer Ergen

Adam barda gördüğü güzel bayanla konuşmanın yollarını arıyordu. Sonunda cesaretini toplayarak kıza yaklaştı ve,

- "Biraz konuşabilir miyiz, acaba?" dedi. Kız birden haykırdı:

- "Terbiyesiz! Ben senin bildiğin kızlardan değilim!"

Adam utancından yerin dibine girmişti. Herkes ona bakıyordu. Gitti ve masasına oturdu. Bir süre sonra kız ona .........yaklaştı. Gülümseyerek,

- "Az önceki olay için özür dilerim. Ben psikoloji öğrencisiyim ve utandırıcı durumlarda insanların nasıl davrandiklarını inceliyordum..." dedi...

Adam avaz avaz bağırarak cevap verdi:

- "Neee? Gecesi 200 dolar mı? Deli misin sen?" :p

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bir alman vampir, bir ingiliz vampir ve bir de bizim laz vampir mağrada asılı vaziyette dinleniyorlarmış.

Alman vampir "ben acıktım" demiş ve çıkmış. 1 saat sonra ağzı kan içinde geri dönmüş ve diğer ikisi sormuş:

-Eee, ne oldu?

-Şuradaki koyun sürüsünü görüyor musunuz?

-Evet görüyoruz.

-Hah, o sürüden 15 koyunun kanını içtim, demiş.

Biraz sonra ingiliz vampir de acıktım diye çıkmış ve 2 saat sonra ağzı kanlar içinde gelmiş. Diğerleri sormuş:

-Eee, ne oldu?

-Şurdaki inek sürüsünü görüyor musunuz?

-Evet görüyoruz.

-Hah, o sürüden 20 ineğin kanını içtim, demiş.

Biraz sonra laz vampir de acıktım demiş ve çıkmış. Ancak 10-15 dakika sonra ağzı burnu kan içinde geri dömüş. Diğerleri sormuş:

-Eee, ne oldu?

-Şurdaki direği görüyor musunuz?

-Evet görüyoruz.

-Hah, ben görmedim.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

geçen gün odamda sivri sinek öldürdüm sonra gidip üzerine pepsi döktüm ardından usulca ona eğilip '' pepsi yaşatır seni '' dedim :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

BRANDA

Bir mafya babası evli bir kadınla ilişki kurmuş. Bir gece kocası yok diye kadının evine gitmeye karar vermiş ve adamlarına "Ben içeri girdikten sonra hemen büyük bir branda ayarlayın ve pencerenin hemen altına dört ucundan gerin" demiş.Sonra da ne yapacaklarının talimatını vermiş: "Kadının kocası gelirse kapıyı bir kere çaldırın, ben aşağıya atlayacağım, yakalanıp karizmayı çizdirmeyelim... Tamam mı?" Adamları, "Başüstüne patron" demişler. Mafya babası kadının evine girmiş, tam yatağa uzandığı anda evin kapısı çalınca bizimki kendini tereddütsüz pencereden donla 4. kattan aşağı fırlatmış. Kadın üzerine alelacele bir şey alıp kapıyı açmış ki karşısında patronun

adamlarından biri...

"Yenge" demiş adam mahcup bir şekilde önüne bakarak,

"Patrona söyle branda bulamadık!"

Hikayeden çıkartılacak ders:

"Ekibini becerikli vede çözüm üretebilen bilgili insanlardan kuracaksın"

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Kız: Bugün kalp ameliyatı olacağım.

Erkek: Biliyorum.

Kız: Seni seviyorum!

Erkek: Ben de.

Ameliyattan sonra kız uyanır,babasına

...............

Kız: O nerede?

Babası: Sana kalbini kimin verdiğini bilmiyor musun?

Kız: Ne? (Ağlamaya başlar.)

Babası: Şaka lan, tuvalete gitti şimdi gelir.. :))

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Var benim başımda bir tane :good1: Hiç unutmam yine ayak çıkığıyla uğraştığım bir gündü, o zamanlar arabamız yoktu. Dükkanın önünden dolmuşu durdurduk eve gitmek için binecem. Dolmuşçuya bağırıyor babam, bu çocuğu şurda şurda indiriver bilmez şimdi bu, ayağı çıkık :D Benim de ağzımdan yürü git len tarzı birşey çıktı :clever: Dolmuşçu soruyor abin mi? Ben de hayır babam :) Yuh dedi adam :)

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
Kız: Bugün kalp ameliyatı olacağım.

Erkek: Biliyorum.

Kız: Seni seviyorum!

Erkek: Ben de.

Ameliyattan sonra kız uyanır,babasına

...............

Kız: O nerede?

Babası: Sana kalbini kimin verdiğini bilmiyor musun?

Kız: Ne? (Ağlamaya başlar.)

Babası: Şaka lan, tuvalete gitti şimdi gelir.. :good1:)

:)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

İnsanlığın ilk var olduğu dönemde adamın biri şeytanı yakalamaya karar vermiş

Şeytanı YakaLamaK := fakat bunun için 40 yıl boyunca Tanrı'ya ibadet etmesi gerekiyormuş.

Karısıyla dostlarıyla ve bütün dünya ile ilişkisini kesmiş ve 40 yıl boyunca Tanrı'ya ibadet etmek için inzivaya çekilmiş.

40 yıl sonra Tanrı ibadetinin karşılığı olarak ona şeytanı ağzı kapalı bir şişenin içinde sunmuş.

Adam da karısına o şişeye sahip çıkmasını yıllardır kimseyi görmediğinden dünyada neler olup bittiğini öğrenmek istediğini söyleyerek dışarı çıkmış...

Kadıncağız şeytanı çok merak ediyormuş ve merakına bir türlü engel olamayıp şişenin ağzını açıvermiş.

Açmasıyla şeytan dışarı çıkmış ve gülerek kadına:

"-Merakına engel olamadın ve kocanın 40 yıllık emeğini boşa çıkardın"

Kadın da şeytana:

"-Sen o şişenin içinde hiç değildin ki"

Şeytan;

-Nasıl olur ?

Şişeden çıktım sen de gördün.

Kadın:

-O şişenin içinde hiç değildin.

Saçmalama nasıl o şişenin içine girebilirsin ki ?

Şeytan:

-Gireyim de gör (demiş ve şişenin içine girivermiş)

Kadında Böylece Şeytanı Yeniden Yakalamış OLmuş..

YANİ

Adamın şeytanı hapsetmesi 40 yılını kadının ise 5 dakikasını almış. :lol2:))

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
Var benim başımda bir tane :i-ih: Hiç unutmam yine ayak çıkığıyla uğraştığım bir gündü, o zamanlar arabamız yoktu. Dükkanın önünden dolmuşu durdurduk eve gitmek için binecem. Dolmuşçuya bağırıyor babam, bu çocuğu şurda şurda indiriver bilmez şimdi bu, ayağı çıkık :p Benim de ağzımdan yürü git len tarzı birşey çıktı :p Dolmuşçu soruyor abin mi? Ben de hayır babam :lol2: Yuh dedi adam :unknw:

Sıkı madara olmuşsun :p baba işte ne yapacan :p

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Günün birinde Vezir'i Kral'a ben daha büyüğüm demiş

Kral haklı olarak kaldıramamış bu lafı ve sormuş:

-Nasıl büyüksün? Vezir de:

Vergileri ben topluyorum halka ben bakıyorum vs...

diye cevap vermiş. Kralda halkına sormaya başlamış. Önce bir çobana sormuş:

- Fare mi büyüktür, deve mi?

Çoban cevap vermiş;

- Tabii ki deve büyüktür.

Kral bir kez daha sormuş :

- Köpek mi daha büyüktür, fil mi?

Çoban:

- Fil

Kral:

- Son bir soru daha demiş.

- Kral mı daha büyüktür, Vezir mi?

Çoban cevap vermiş :

- Vallahi o hayvanları tanımıyorum

Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman
Kral:

- Son bir soru daha demiş.

- Kral mı daha büyüktür, Vezir mi?

Çoban cevap vermiş :

- Vallahi o hayvanları tanımıyorum

:(

Yorum bağlantısı
Akan Belen
Diyetisyen ekmeği kesmen lazım dedi,3 aydır keserek yiyorum. Bi tuhaflık var ama dur bakalım, bi bildiği vardır heralde. :D

:rolleyes:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
Diyetisyen ekmeği kesmen lazım dedi,3 aydır keserek yiyorum. Bi tuhaflık var ama dur bakalım, bi bildiği vardır heralde. :rolleyes:

uielymakuiylmeakuie a.))))))))))))) :D) huuuusaaaaaaaaaaa

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Yurdum insanı geyikleri

Erkek , 36 , İstanbul

Kırmızı ışıkta durduğum anda yanımdan iki motosikletli ışık hızında ve tek tekerlek üzerinde geçti. Ben ağzım açık olayı izlerken yanıma yanaşan 112 ambulansından doktor camı açtı ve bana: ''Gördün mü bizim müşterileri... Hey maşallah!'' dedi.

Kadın , 26 , Ankara

Şiddetli kavgamız sırasında "Gidiyorum ben, bitti!" dediğimde "Dönerken mutfaktan su getir, sana laf anlatacağım diye boğazım kurudu!" diyen kocamı huzurlarınızda yılın kozalağı seçiyorum.

Erkek , 37 , İstanbul

Bir alkış da Sema ismindeki sevgilisine doğum gününde ''Semaver'' hediye eden arkadaşıma gelsin lütfen.

Kadın , 28 , İzmir

Hamile olan sevgili sarışın kuzenim, gebelikle ilgili okuduğun; "Bebekler zekalarının %80'ini anneden alıyorlar." makalesinden sonra panikle bana dönüp; "Ay inanmıyorum. Bana ne kalacak o zaman?" diye sorduğunda sana; "Üzülme öyle bile olsa senin kaybedeceğin bir şey yok!" diyemedim ya! Lanet olsun içimdeki insan sevgisine!

Kadın , 34 , İstanbul

"Seviyor musun?" dedim, "Seviyorum." dedi. "Ne kadar?" dedim, "Çok." dedi. "Ne kadar çok?" dedim. "Her akşam eve gelip dırdırını çekecek kadar çok..." dedi. Sustum...

Yorum bağlantısı
Akan Belen

..........yanlış mail..........

Adamın biri yeni ulaştığı otele kaydını yaptırır.

Odasına girdiğinde masada bir bilgisayar görür ve karısına e-mail atmaya karar verir.

Fakat yazdığı mesajı farkında olmadan yanlış bir adrese gönderir....

Tam bu sırada farklı bir yerde kadın, kocasının cenaze töreninden evine yeni dönmüştür ve bilgisayarındaki maili görür,arkadaşlarından geldiğini düşündüğü maili okuyunca olduğu yere yığılıp kalır.

Odaya giren annesi yerde yatan kızını ve ekrandaki mesajı görür.

-Kime : Sevgili karıma

Konu : Yeni ulaştım.

Tarih : 16 Mayıs 2004 Benden haber aldığına şaşıracağından eminim. Burada bilgisayar var ve sevdiklerimize e-mail gönderebiliyoruz. Buraya yeni ulaştım ve kaydımı yaptırdım. Her şey yarın senin buraya geleceğini düşünülerek hazırlanmış. Seninle buluşmayı dört gözle bekliyorum. Umarım benim gibi sorunsuz bir yolculuk geçirirsin.

Not : Burası çok sıcak.

Yorum bağlantısı
Levent Ayhan
..........yanlış mail..........

Adamın biri yeni ulaştığı otele kaydını yaptırır.

Odasına girdiğinde masada bir bilgisayar görür ve karısına e-mail atmaya karar verir.

Fakat yazdığı mesajı farkında olmadan yanlış bir adrese gönderir....

Tam bu sırada farklı bir yerde kadın, kocasının cenaze töreninden evine yeni dönmüştür ve bilgisayarındaki maili görür,arkadaşlarından geldiğini düşündüğü maili okuyunca olduğu yere yığılıp kalır.

Odaya giren annesi yerde yatan kızını ve ekrandaki mesajı görür.

-Kime : Sevgili karıma

Konu : Yeni ulaştım.

Tarih : 16 Mayıs 2004 Benden haber aldığına şaşıracağından eminim. Burada bilgisayar var ve sevdiklerimize e-mail gönderebiliyoruz. Buraya yeni ulaştım ve kaydımı yaptırdım. Her şey yarın senin buraya geleceğini düşünülerek hazırlanmış. Seninle buluşmayı dört gözle bekliyorum. Umarım benim gibi sorunsuz bir yolculuk geçirirsin.

Not : Burası çok sıcak.

bayaa güldüm... :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Temelle Yunan askeri

Temel askerliğini yunan sınırında yapıyormuş.

Temel'in canı çok sıkılıyormuş.

Yunan'a bir ıslık çalmış elleriyle "Havacı mısın?" işareti yapmış,Yunan aldırmamış.

Bir ıslık çalmış elleriyle "Karacı mısın?" işareti yapmış, Yunan aldırmamış.

Bir ıslık daha çalmış "Denizci misin?" anlamında yüzme işareti yapmış, Yunan aldırmamış.

Bir ıslık daha çalmış. El haraketi yaparak "Topçu musun?" demiş, Yunan aldırmamış.

Bir ıslık daha çalmış "Gözcü müsün?" anlamında dürbün işareti yapmış, Yunan aldırmamış.

Nöbetler değişmiş sıra yine Temel'le Yunan'a gelmiş.

Yunan'a hadi sınıra git demişler Yunan da:

- "Ben oraya gitmem. Orada bir deli Türk askeri var, bana hava kararınca yüzerek gelip sana bir koyacam gözlerin fırlayacak diyor.."

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

:D)

Doktordan Kapak :rolleyes:

Adamcağızın biri hemoroitten öyle çekmiş ki, bir tanıdığı "kahve telvesi sür" deyince, kahveyi bol bol koyup pişirir, sonra da avuçladığı gibi poposuna sürer. Sürer ama ağlaya sızlaya doktora koşar.

Doktor eğilir poposuna bakar ve durumu farkeden doktor dalga geçermişcesine gülmeye başlar. Hasta sorar:

- Ne var doktorcuğum? Ne gördün?

- Vallahi iki vakte kadar bir yol görünüyor

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Karı koca birlikte tatile çıkarlar. Gittikleri yerde kamp kurarlar.

Tatillerinin ikinci gününün akşamı güzel bir yemek yiyip uykuya dalarlar.

Birkac saat sonra kadın uyanır ve kocasını da uyandırır.Adam uyku sersemidir; güzel bir rüyadan uyandırıldığı için de biraz kızgındır:

'Ne oldu?Ne istiyorsun?' diye sorar.

Yukarıya bak ve bana ne gördüğünü söyle.'

Adam gökyüzüne bakar ve cevap verir:

-'Bunun için mi uyandırdın beni?.Baktım işte. Bir sürü yıldız görüyorum,ışıl ışıl parlayan milyonlarca yıldız.

Karısı tekrar sorar.Peki, bu sana neyi gösteriyor?

Artık iyice uykusu kaçan adam biraz düşünür ve cevap verir:

Teolojik olarak Allahin kudretini ve kendi acizliğimizi görüyorum.

Felsefi olarak, evrenin sonsuzlugunu ve onun karşısındaki önemsizliğimizi görüyorum.

Astronomik olarak galaksilerin,yıldızların, gezegenlerin varlığını görüyorum.

Yıldızların konumuna bakarak saatin 3 olduğunu görüyorum.

Meteorolojik olarak da bugün havanın çok güzel olacağını görüyorum.

Niye sordun bunu bana?

Sana neyi gosteriyor?

'Gerizekalııı 'Necati, çadırımızı çalmışlar....!!

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Show tv'deki ateş hattı programında Reha Muhtar Prens Charles'ın müslüman olduğu yönündeki söylentileri eleştirmektedir. Konuyu diyanet işleri başkanıyla tartışmaktadır:

-Efenim Prens Charles'ın müslüman olduğunu söylüyorlar. Peki ama öyle bir adamdan müslüman olur mu?

-Olur tabi neden olmasın?

-Ama efenim nasıl olur?

-Reha Bey siz müslüman mısınız?

-Tabi müslümanım efendim.

-Siz namaz kılıyor musunuz?

-Hayır.

-Oruç tutuyor musunuz?

-Hayır.

-İçki içiyor musunuz?

-Evet.

-E sizden nasıl müslüman oluyorsa, ondan da en az sizin kadar müslüman olur.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Fıkralar çok güzel arkadaşlar... Teşekkürler.. Devamını bekliyoruz..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...