İçeriğe Yönlendir

Araç İçi Kamera

Kaan Kepir

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Akşam görmüştüm ama inceleyememiştim.. Çükü ilanda aradığım bilgiler yoktu. 

İnceledim şimdi.. http://www.aliexpress.com/item/Wholesales-Dual-lens-Car-DVR-camera-X3000-with-2-7-LCD-1080P-GPS-logger-3D-G/528426400.html

Bence yaramaz abi.. 

Ben şunu aldım ama.  http://www.aliexpress.com/item/In-Stock-Now-GS1000VSB-GPS-G-Sensor-5-0MP-Full-HD-1920x1080p-30FPS-Car-DVR-w/594161906.html

15 gündür uçakta görünüyor abi. gelemedi bir türlü

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

yorum yapan olmadığına göre güzel bir ürün, hemen alıyorum. :D

Bence Olgu Beyin yorumlarını bekle..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

herkese merhabalar bende ucuz yollu bir tane araç içi kamera aldım ,onu şimdi kontağa bağlamak istiyorum kontak açılınca çalışsın kapatınca kapansın cihazın böyle bir özelliği var fakat benim focusta kontak kapatılınca çakmakta enerji kesilmiyor sigorta panelinden almak istiyorum ama rasgele  yapmak istemedim sizce en uygun yer neresidir bunu için bilen arkadaşlar tarif ederse çok sevinirim 

Ben kontak beslemesinden elektrik alıp, torpidonun arkasına ikinci bir çakmaklık taktım.. Kamerayı buna bağlıyorum.. 

Kontağı açınca kamera çalışıyor, kontağı kapatınca bir dakika sonra kapanıyor. 

Bence Olgu Beyin yorumlarını bekle..

Yorum bekleyecek bişey yok.. tırt ötesi.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hayırlı olsun emmi, ben taksitle alacağım için yerli sitelere bakıyorum, ayrıca yurt dışından hiç alışverişim olmadı şimdiye kadar. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

100 lira için 75 lira vade farkı çok abi.. 

Yada en azından bunu alma.. 

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

Emmi senin aldığın çok güzel tahmin ediyorum burada 300-400 den aşağı  almazsın. 

en iyisi biraz daha bekleyelim, dolar düşerse fiyatlarda düşer. :)

tarihinde Lokman Ceritlioğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tr de düşmez abi.. 

Çünkü bunlar da çinden alıp en az % 50-75-100 kar koyup satıyor..

Tr'de araç kamerası sektörü yeni olduğu için kullanıcı ne aldığını yada ne alması gerektiğini bilmediğinden şimdilik rahat satıp bu paraları kazanıyorlar.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Haklısın emmi, benim linkini verdiğim ürünün aynısı 299-399 arasında satılıyor Türkiyede.

Yorum bağlantısı
Sezgin Sağdıç-2

Şimdi ustadım bana tam yerini ve nereyi söküp ulaşacağımı söylersen çok daha iyi olur rasgele bir yerleri söküt dağıtmak istemiyorum 

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

İstanbul doğubank'ta çok çeşit var , Lokman abi . Bence gidip yakından görerek incelemek lazım .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Gs6000 ve incelemesini yaptığm diğer kameralar gerçekten kaliteli~Stabil ve Net çekiyorlar. Paypal kullandıktan sonra Yurtdışı alışverişinden korkmanın hiç gereği yok.

Gs6000 ön camda 0801 arka camda şu an akşam eve gidince örnek videoları paylaşacağım. Yurtiçi çamur gibi çeken kameralara 3 katı para ödemektense 1 ay kargo bekleyin yurtdışından alın derim.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Şimdi ustadım bana tam yerini ve nereyi söküp ulaşacağımı söylersen çok daha iyi olur rasgele bir yerleri söküt dağıtmak istemiyorum 

Far anahtarının orada kontaktan gelen elektrik kablosu var... Kontrol kalemi veya avometre ile rahatlıkla bulabilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Mini 0801 Arka Cama Takılı Durumda Örnek Resimler ve Çekimler Aşağıda :

Aynı çekimlerin Rapidshare Linklerini Burada ( Youtube 1080P yapmanıza rağmen kaliteyi Yüzde 30 oranında bozuyor ) Videoları izlemek için Sağ alt köşeden Çözünürlüğü 1080P yaptıktan sonra Geri almayı unutmayın.

Kayıpsız Gerçek Netliğinde İzlemek İsteyenler için indirme linkleri indirdikten Sonra Kaliteli Bir LCD Led Tv ile USB den izlerseniz tam netliği Yakalarsınız.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
Neden Yurtdışı Güvenli Buyrun :

Yurtdışı konusunda hiç çekingen olmayın adamlar bizi kazıklamak için değil ( YURT içi aynı kalitede kamera 3 KATI fiyat ) para kazanmak için satış yapıyorlar. Onlar için satış sonrası bırakılan Feedback ( Yorumlar ) çok çok değerli. Olumsuz yorum almamak için üstünüze titriyorlar.

Neden paypal ? çünkü acayip derecede sizi güvenceye alıyor. Türkiye deki saçma sapan bir siteden kredi kartınızla birşey aldığınızda ürünü yollamazlarsa işiniz tüketici mahkemesine kalırken, Paypal dan sıkıntı yaşadığım alışverişlerde şu ana kadar 100 $ ın üstünde ödediğim parayı iade aldım ( Dandik bir kamera almıştım 39$ sıkıntı çıkardı, ıvır zıvır cep telefonu kılıfı falan gelmeyen kargolardan baya bir para iadesi aldım ) 

Paypal'a kendi kredi kartınızı ekliyorsunuz. İşiniz tam sağlam olsun isterseniz Sanal Kredi kartınızı Paypal hesabınıza eklemeniz daha sağlıklı. Bazen kartınız Visa olmasına rağmen sanal kartı eklerken Master seçeneği seçilmesi gerekiyor ( Ing bank ta başıma geldi ) Ayrıca sanal karta 6-7 tl limit tanımladıktan sonra paypal a eklenmeli 3 $ kadar kart kontrol için çekiyorlar 24 saat sonra parayı iade ediyorlar. Türkiye müşteri hizmetleri ve ofisleri var. İşlerini ne kadar ciddiye aldıklarını geçenlerde paypal ile aramızda geçen telefon konuşmasından anlayabilirsiniz. Nasıl onlar kayıt altına alıyorsa bende konuşmaları kayıt altına alıyorum. 

Paypal ile geçen diyalog Konu kısaca 45 gün sonunda elime geçmeyen bir ürün için 9.99 $ lık para iadesi aldım paypal sayesinde. Daha sonra ürün gelince parayı satıcıya tekrar ödedim. Sonra paypal'a mail attım satıcı mağdur olmasın ürünü geldi zan altında kalmasın diye. Hemen telefonla aradılar konuşmanın ilerleyen kısımlarında paypalın satıcıyı ve alıcıyı nasıl koruduğunu iyice detaylı anlatıyor hatun. Sıkılmadan dinlerseniz yararlı bilgiler veriyor. Ben kendimi dinlerken baya bi sıkıldım uzun bir konuşma.

Neden Yurt içinden güvenli bir örnek Yurtiçine :

Buyrun size hala satış yapan ve milleti dolandıran bir site http://www.firsatkovala.com/

Konu ile ilgili şikayetler listesi : 15 Tl eşimi de dolandırdılar Bankayı arıyorum Tüketici mahkemesi diyor ????

GALAXY S4 ANDROID 4.2.2 %40 fırsatkovala.com indirimiyle 750,00 TL yerine 499,00 TL!

Millet birde satın almış 6 taksit ödüyormuş adamın biri garibim visco yatak almış 2. taksidi ödedim hala gelen giden birşey yok diyor :( Banka kredi kartına iade yapmıyor direkt tüketici mahkemesi telefonlara da çıkmıyormuş dolandırıcılar

Yazık insanlara ya :(

Millet sanıyor ki kredi kartım ile alışveriş yaptım garantiyi banka veriyor yok öyle birşey. Müşteri hizmetlerini arayıp bir sorun bakalım bankanızın işte geçen ay kredi kartımla şu firmaya şu ödemeyi yaptım para iadesi istiyorum diye alacağınız tek cevap mahkeme olacak. O mahkemede muhatap bulabilirsen karşında 1.5-2 sene sürer avukatlık yol masrafları ile uğraş sonra vur kafanı duvara Allah tan sadece 15 tl kaçtı bana bu siteden !!

rbj6.jpg
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Neden Yurtdışı Güvenli Buyrun :

Neden bizim forum göz yormuyor genel anlamda tertipli düzenli buyrun ;

Çünkü gereksiz yere yazı karakterini yazı rengini değiştirmiyoruz, yazının boyutlarını değiştirmiyoruz...Forumun neredeyse tamamında bu durum göze çarpmaktadır...Bilgiler için teşekkür eder aynı hassasiyeti sizden de beklediğimizi önemle belirtmek isterim...İyi forumlar..  :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Uyarınız için teşekkürler :)

Ben teşekkür ederim, bir önceki mesajınızdan bazı ifadeleri de kaldırmak zorunda kaldım..Tekrar incelerseniz fark edeceksinizdir..Bilginize.. :)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Sağlık olsun herşeyi doğru yapsaydık forum yöneticilerine ne gerek olacaktı saygılar :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Gs6000 ve incelemesini yaptığm diğer kameralar gerçekten kaliteli~Stabil ve Net çekiyorlar. Paypal kullandıktan sonra Yurtdışı alışverişinden korkmanın hiç gereği yok.

Gs6000 ön camda 0801 arka camda şu an akşam eve gidince örnek videoları paylaşacağım. Yurtiçi çamur gibi çeken kameralara 3 katı para ödemektense 1 ay kargo bekleyin yurtdışından alın derim.

Aldığın cihazların yurt dışı linkleri paylaşsana. Lazım olan vatandaş işini görsün sayende :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Emmi kızacak ama kamerayı aldık, daha doğrusu hanım hediye olarak aldı. :D

evin içerisinde birazcık deneme yaptım gayet iyi görünüyor. 

lsrt.jpg

cs27.jpg

h6t8.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

sağol abim, 

yarın kart alayım, kartsız çalışmıyor bu. :D telefonun kartını takıp denedim sadece.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

10 class, 16gb Toshiba al abi.. Hızlı aktarım ve görüntü kalitesi için..

Ben şimdilik kamera kullanmıyorum. Geçici olarak benimkini vereyim istiyorsan. Elin bollaştığında kendine alırsın Abicim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...