İçeriğe Yönlendir

Takıntılarımız

Tahir İlter

Recommended Posts

Ersen Tapan
Galessiz biriyim diyordum da ben gerçekten umursamaz biriymişim onu farkettim :good1:

Bende bunu anlamadım .. :p

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Bende bunu anlamadım .. :p

Çokta tınnn ın yöresel versiyonu :good1:

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
NAL ne demek ben anlamadım... Ama kötü bişey olmadığını tahmin ediyorum...

Ben de anlamadım abi sen yazmamışssın ama senin yazına istinaden yazmışlar. Sen de göz damlası, öksürük şurubu falan dedin. Belki aranızda bi anlamları vardır diye soruyorum :p

Beni aşar :D

Abi işi zor ; yeni yazılım yüklenicek ; dünyaya uygun kalibrasyon yapılcak ; arıza lambası her an yanabilir tekrar bunları yapmassak :good1:

Yaa tabi. Yeni yazılımlıları gördük. Ne varsa eskide var. Mümkünse beni Downgrade edin. :D. O zamanlar arıza lambası da yokmuş. Gaz feneri verelim.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Emmi kötübirşey değil

NAL Nörodol -Akineton-Largactil üç ilacın baş farflerinden oluşuyor genelde psikolojik hastalıklarda şizofreni ataklarında hastaları içinde bulundukları agresif durumlarından (agresif kelimesi oldukça hafif kaçar) kurtarmak uyutmak için kullanılır.Normal şartlarda at bile uyur bununla nerdeyse :p

Acil servislerde en azından bizim acilimizde bazı dr. larımız uzun uzun söylemek yerine direk NAL yada hastayı NALlayalım der tabiki kendi aramızda.Aslında 112 tedavisi olarak ta geçer.Herhasta için değil yukarıda yazdıklarım için.Amerika'dada buna benzer 911 tedavisi vardır ilaçlar farklı olmasına rağmen üç aşağı beş yukarı amaç aynıdır.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ben de anlamadım abi sen yazmamışssın ama senin yazına istinaden yazmışlar. Sen de göz damlası, öksürük şurubu falan dedin. Belki aranızda bi anlamları vardır diye soruyorum :p

Haa, yok yok anlaşma falan yok.. forumda dönen geyiklerdendir..

Ersen Eczanede canı sıkılıp strese girince öksürük şurubu içip rahatlıyormuş.. Çok daha gerginse göz damlaları iyi geliyormuş..

Ben buna istinaden söylemiştim..

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Yaa tabi. Yeni yazılımlıları gördük. Ne varsa eskide var. Mümkünse beni Downgrade edin. :p. O zamanlar arıza lambası da yokmuş. Gaz feneri verelim.

Ozaman karbüratör ayarı yapmak lazımki hiç tavsiye etmem :good1:

Haa, yok yok anlaşma falan yok.. forumda dönen geyiklerdendir..

Ersen Eczanede canı sıkılıp strese girince öksürük şurubu içip rahatlıyormuş.. Çok daha gerginse göz damlaları iyi geliyormuş..

Ben buna istinaden söylemiştim..

Tövbeeee :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Armağan ne unuttuğunu unuttuğun oluyormu :D Bende çok sık olmaya başladıda :crazy:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ersen'de malzeme çok ne kokteyller çıkar ordan :D Alkollüsü alkolsüzü,uyutanı ayıltanı ohoooo

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Armağan ne unuttuğunu unuttuğun oluyormu :D Bende çok sık olmaya başladıda :D

Sen dün bana bişey diyecektin de unutmuştun.. aklıma gelince ararım demiştin.. Arayacağını unuttun galiba :crazy:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Sen dün bana bişey diyecektin de unutmuştun.. aklıma gelince ararım demiştin.. Arayacağını unuttun galiba :D

Al işte canlı örnek :crazy:

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
Armağan ne unuttuğunu unuttuğun oluyormu :D Bende çok sık olmaya başladıda :D

Olmaz mı? Biri söylemese hayatımdan çıkacak. Çok defa minübüsle 20 liraya yolculuk etmişliğim var. Senin dediğin de şöyle oluyor:

Minibüse para kaptırmakta sabukalı olduğum için benim hatun şöyle bir çözüm gösterdi. Parayı verince üstü gelinceye kadar cüzdanı elinde tutucam. Cebime koymayacağım. Denedim sonuç şu Minibüsten indim ofise geldim "Lan mal gibi neden cüzdanı elimde taşıyorum" dedim. Ertesi gün minübüse binip cüzdanı elime alınca aklıma geldi :crazy:

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Abi hemşerimsin diye ses çıkarmıyom. Gelsene sen bi Baç'a :D. Çınarlı kahvenin orda bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)
Gülmeyin ama maalesef bu da takıntı :unsure:

Boy abdesti alırken ağza-burna 3 kere su alınır ya...

Ben hep 4 kere alıyorum,3.deyken ya 2. olduysa deyip,evham yapıyorum,işimizi sağlama alalım diye :good1:

:good1::flowers: Bende bazen 'belki 2. veya 3.su çekişim yeterli olmamıştır kabul olmaz' felan diye fazla alırım suyu Ne garip insanlarız abi biz.. :)

1.Arabamda yabancı bi parmak izi gördüm mü tedirgin olurum ve tüm mahalleliden şüphelenir işkillenirim..

2.Arabama binmeden etrafında bir tur gezerim

3.Bankada gişe sırası beklerken;sıra numaramı bilmeme rağmen her sıra atladığında elimdeki numaraya birdaha bakarım. :)

4.Simulasyon oyunlarında( örneğin F1 2010) takım arkadaşımda puan alsın diye önce ona yol açarım sonra mücadeleye başlarım

5.Arabama 3 kişiden fazla kişi bindimi içinin kirlendiğini düşünüp iç dış yıkamaya veririm

6.Evden çıkmadan önce güzel bir aksiyon filmi izlediysem,sokakda onun başrol oyuncusu psikolojisiyle gezerim.. :) içime işler. 1 hafta Sherlock Holmes olarak gezip herşeyin detaylarını inceleyip anlam çıkartmaya çalıştığımı bilirim..

7.(bu eskidendi) Film veya dizilerdeki güzel kızlara platonik aşık olurdum

tarihinde Semih ?zgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

iş arabam olsun kendi arabam olsun üzerinde çamur toz görmeye dayanamam, kışın bile olsa günde 5 defa araba yıkadığımı bilirim.

Simetri düşkünlüğüm vardır.Evde tablonun milim kaymış olması bile beni rahatsız eder.Son olarakta alkollü olarak araç kullananlara hiç dayanamam tilt olurum.. :good1::flowers::):):):unsure::good1::)

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Şeritlere değmeye değilde o şeritlerin bazı yerlerinde fosforlu ışıldak gibi şeyler oluyor. Kimi yerlerde onlardan kasis yapıyorlar. Ben onlara değmemeye çalışıyorum.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Dünyadan Armağana dünyadan Armağana hangi gezegenden geldin sen ya :good1: Takıntı rekoru kıracaksın az kaldı :flowers:

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)

Çağrı atınca aklıma geldi. Telefonu kapattıktan sonra mutlaka telefon kapandı mı tekrar kontrol ederim. Kapandığını görsem bile tekrar garanti olsun diye (NO tuşu) kırmızı tuşana muhakkak tekrar basarım

Telefonumun tuşlarının ve kapağının arasına giren tozlardan nefret ederim. Onların oradan arınması için bez yetmediği için ofis ve evimde fırça bulundurum. Gün aşırı o tozları temizlerim.

Ayaklarıma kum yapışırsa mutlaka temizlerim. Kumlu asla bırakmam. Hatta sahile hiç gitmem. Havuza ya da denize ne zaman girsem psikolojikman burnum akar tüm gün salya sümük, hapşu hapşu gezerim. Alanyadan yanmadan dönen tek kişi ben olurum her zaman.

tarihinde Adnan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman
Ben mi normal değilim, ne? Hiç takıntım yoktur. :):flowers::) :)

Siz de takıntınız olmamasına takılmayın sonra. :good1:

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)

Bence farkında değilsiniz. Araştırılsa herkesin benim kadar cıkar. Kendinizi izleyin. Ben kendimi diğer insanları çok izlerim. Çok eleştiririm. Herkes bana katlanamaz. Birinin beni eleştirmesinden de yerinmem.

Ben biraz okan bayülgen gibiyim.

tarihinde Arma?an Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Bayram
(düzenlendi)

Başımda davul çal,hopla zıpla,sirtaki yap uyurum... :good1::flowers::)

Periyodik ses çıkaran (su damlaması-saat sesi-aynı tonda horlama) mümkün değil uyuyamam,sabahı sabah ederim :)

tarihinde Fatih Bayram tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...